סופ"ש....

belledejour

New member
ואה איזה טיוללללל=]]]

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. שלישי רביעי חמישי שישי כי.. טיולללל הבטחההה 2008
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הטיול הזההההה, לפגוש שם את כולם! הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. הבטחה התעצבתי מעט כי.. הייתי חולה =/ אבל בקטנה, אליאל היה הספק שלי חחחחח התגברתי =] התעצבנתי על.. שירה, כוסומו נהייתה זונה. אבל בסוף סלחתי כי .. מה אני אעשה, לא אדבר איתה כל ההבטחה? התאכזבתי מ... הבנות בגדוד כי... נהיו שרמוטות אחת אחת אפשר לחשוב שבחיים לא ראו בניםם... בכיתי מעצב/אושר כי.. תסכול, הרגשתי כל כך רע, אבל זה היה לממש קצת =] הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. ואה כל כך הרבההה בטיול הזה... "קטע מסריח", הריקודים שלנווו, המורל המטורף שלנוווו אין על הגדוד הזה איןןןןןן
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. כל מיניייי =]] הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הבטחתי בכל מקרה ולא נשברתי
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לישון 10 שעות ב5 ימים
הסרט הכי טוב שראיתי.. איזה סרט?! הבטחהההההה המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. לשבט ולכל החורים שהיינו בהם בטיול הזה =] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. אוכל וחטיפים וכאלה לטיול, מזרון שטח, חאקי ועניבה =] משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. הגדוד המדהים שליייי והמדריכים הכי שווים בעולםםםם
, תןתן שבא לבקרר, תום יולי מאיוש וכל השאר מהשבטים האחריםםם
התודה שלי השבוע היא ל.. המדריכים האדירים שלנו והגדודדדד =]]] פינקתי את עצמי השבוע עם.. חחחח אקמול? אנערף מאכל השבוע שהיה הוא.. הזבל של הצופים אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? הבטחה 2008
והאמת שיש מצב שיהיה כזה שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. ריקוד רומנטיייייייייייייייייייייייי
אלבום השבוע שהיה.. לוידעת כל הטראנסים של פצ'ה משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. believe - yellowcard הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. את החום הזה... הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. שמעו אחרי טיול צופים? שירותים ומקלחת יהיה נחמד
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. הגדוד והמדריכיםםם כל כךךךךךךך
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. לוידעת כל מיניי =]] - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. זה ישתנה =] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. נחשו
סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): אין לי כוח, בקרוב תמונות מהטיול

gili600

New member
איזה יום ../images/Emo99.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. שישי
כי.. הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. הטלפון הזה.. באמת הגיע הזמן שאני אעשה אותו הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. מה שזורקה אמרה
התעצבתי מעט כי.. התעצבנתי על..
אבל בסוף סלחתי כי ..
התאכזבתי מ...
כי... בכיתי מעצב/אושר כי..
הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..בחווב עם עדי, רייצ'ל ונוני מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "הכי חשוב שנתתי לך הרגשה יותר טובה, יותר מהניצחון היום" זורקהה
"למה לא באת?" - "למה זה עניינך?" - "גילי! את רוצה לספר לי משהו?! אולי שקשור בבחור כלשהו?!" חח שלומי
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הצלחנו את התא של סניוברכה
(ולקח לנו שעה וחצי!!!) לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לנקות אותו הסרט הכי טוב שראיתי.. הקלטה של תחרות קפיצות בגרמניה המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. לחווה
משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. חשבון פלאפון
משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. זורקה, ספיר, זהר, רייצ'ל התודה שלי השבוע היא ל..זורקה
פינקתי את עצמי השבוע עם.. השלמות של שעות שינה
מאכל השבוע שהיה הוא.. מינה
אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. I Will Be אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. There's nothing I could say to you Nothing I could ever do to make you see What you mean to me הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. יום חמישי הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. אנצל את סוף החופש (
) השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. זורקה, ספיר השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. אימון בשני (?) - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. אין שום סיכוי שזה ייקרה
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. כנ"ל סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): רוני לא לרצוח אותי
הודגש באמצעות מדגישומטיק

2STRIPE

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

יש עוד תיעודי גרוזיניות
חח אנחנו אלופים בזהXDD חח רוני מה הפעם שמת בגרב?
טופי?XD

gili600

New member
חח בגלל שרוני הולכת לרצוח אותי..

אני מודיעה מראש שהיה נחמד להכיר

snoeyka101

New member
אויי חמודה שלי, אויי מתוקה שלי,

אם נראה לך שהתמונה הזו תעבור בשתיקה את כלכך טועה, ההתעללות שלך תתחיל ותשאלי פה את כ-ו-ל-ם מזה כשרוני מקבלת חררה על מישהו

אהא...

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..חמישי! בבוקר התחרות בכנות ובערב T-Market הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..שלא היו לימודים הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. לא התרגשתי במיוחד התעצבתי מעט כי.. זה עדיין מסובך התעצבנתי על.. זה לא לפורום אבל בסוף סלחתי כי .. כי מה לעשות התאכזבתי מ... כי...לא התאכזבתי בכיתי מעצב/אושר כי.. כי הייתי עצובה ורציתי לבכות, אז בכיתי. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.."מעופנההההה"
מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..חח משהו שסבא של עידו אמר לי
הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. לקחתי יוזמה! לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לא מאמינה שיהיה לי כוח לקום מחר ולסוע לאלונים הסרט הכי טוב שראיתי..הלילה ה19...
המקום הכי טוב שאליו יצאתי..פיגל משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..חולצות וגופיות ביום חמישי משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..שני, שחר וזוהר!!! יפות שלי
התודה שלי השבוע היא ל..לכל מי שהתקשר בבקרים והעיר אותי
פינקתי את עצמי השבוע עם..חולצות מהממות. מאכל השבוע שהיה הוא..רק לא מצות אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? הבועה של מורן שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..כל השירים כמעט של פרויקט עבודה עיברית אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.."כי התרגלתי כבר לחשוב שאין אף אחד קרוב" הייתי מוחקת מהשבוע הזה..עניינים הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אהיה מסוגלת לאכול במימונה של משפחת ביטון בלי להשמין
השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..שני אהבתי הניצחית
ואפולו. השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לסיים את העבודה בדיני חוזים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..לקרוא את כל החומר -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..כל החברים שלא ראיתי בחופש סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש):

גולע

New member
../images/Emo42.gifאיזהה שבוועע../images/Emo42.gif

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי. כול השבועע!!, ראשון-אצל סבא וסבתא עם ברילה
, שני-ענברו אצלי ואז חווה רוכבת על וונדי ושלוק=], שלישי-אצל ענברו ושיעור פרטי נחמד=], רביעי-צ'אלנג' והתנחלות אצל ענבר, חמישי-צ'אלנג', קניון הזהב,מסעדה וחוזרים שוב לצ'אלנג'P:,שישי- חווה ובעלת אנרגיות מוזרותD:, ואחר כך סבתא וסבא:] הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..צ'אלנג':], ושיעור פרטי. הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. שענבר שמחה בסוף, ושהיא הגיבה
. התעצבתי מעט כי.. לא משנה.. התעצבנתי על.. -- אבל בסוף סלחתי כי ..-- התאכזבתי מ... כי...מישהי.. בכיתי מעצב/אושר כי.. אושר, צחוק פיי אחד השבועות. הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..שירלי לכלבה:"אני לא אוהבת אותך, לכי ממני את יותר גדולה ממני"אני לה:"ואותם את אוהבת??""לאא!!!", ממטרות, "רוצה לשמוע משהו מצחיק? ילדה קטנה דרכה עליD:","חוסר טקט""אייזה חמודד""הכול הכול על אחריותך""יש המוברגר וצ'פס- וההמוברגר כשר? מה נראלך שמכניסים בתוכו קמחח?DDDD:""אני לא אוכלת קטניות. אז איך את אוכלת במבה?, נוו מותר לי, אני רגילה לאכול 2 ביום אבל אני אוכלת רק אחת בשבועD:" פיי היו עוד מלאD: מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו..^^^ ועוד כמה=] הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. הצלחתי להגיע למה שאני רוצה:] לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... לשבת עוד דקה בחום המגעיל הזה. הסרט הכי טוב שראיתי..הדייט שלי לחתונה. המקום הכי טוב שאליו יצאתי..צ'לאנג', חווה, קניון, מססעדה:] משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..קנו לי ראשית בית ושמיכה בורדו, וזהו נראלי
. משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..פוול אנשים
התודה שלי השבוע היא ל.^^ פינקתי את עצמי השבוע עם..מממ שומדבר מיוחד, חוצממזגןD: מאכל השבוע שהיה הוא..שניצל ופירהP:, נו מה אוכלי בפסח?D: אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?לא יודעת. שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..ממ.. אלבום השבוע שהיה.. משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. הייתי מוחקת מהשבוע הזה..את החום, ועוד כמה דברים קטנטינים:] הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני..אחלה ספ"ש מחכה ליP: השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..נממ, ענברו:] השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..מימונה:] טומורו, חחח ורכיבות. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..לא יודעת, שיעבור מהר:] -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..מלא=] סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו

sAp14

New member
"לאאא!!"

חחחח אנחנו עם הטאקט שלנו יכולות לפתוח מועדון

shirli0811

New member
חחחחחחחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

גם עוד דברים מצחיקים היו לי השבוע, יאללה גמני מסכמת סופ"ש

גולע

New member
חחחחח ואיי זה היה אחד ה-שבועות הכי מבדרים

בעולםםםD": חח פשוט בכיתי מצחווקק:]] 3>

גולע

New member
גמאניי הכיי=]3>

וכה, היה מאד מאד מאד כיףף=)) ~דברייי איתי!~

עונה...

היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי..כל השבוע הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע..התחרות הזאת לפגוש את כולם... הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. התחרות(ומשהו בראשון בבוקר שלא עניינכם) התעצבתי מעט כי..היא דפקה לי הברזה התעצבנתי על..מישהי לא לעניינכם אבל בסוף סלחתי כי ..זאת היא איך אפשר לא לסלוח התאכזבתי מ... כי...ממנה כי היא הבריזה לי בכיתי מעצב/אושר כי.. מצחוק הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע..להיות אם גל וכל מיניי היה ממש נחמד מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.."אל תדאג גם אתה תקבל משהו לא נשאיר אותך יבש" הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי..דיברתי ולא התביישתי... לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל...ללכת לישון ב3 וחצי ביום שני ולקום ב5 בבוקר בשלישי ואז גם ככה ביום רביעי,ואז ביום רביעי לישון 10 דקות(עד שקיוטי ברח וגילינו שיש לו קולי אז כל הלילה הולכתי אותו ושמרתי עליו) הסרט הכי טוב שראיתי..מי ראה סרט המקום הכי טוב שאליו יצאתי..התחרות,חוצות אלונים משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה..אוכל סיני,פרגיות,סכין חדשה,ועוד כל מיניי משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע..רון,רם,גל(חוץ מכשבאתי להגיד שלום והיא הייתה הילדה הכי מגעילה בעולם)נתי ניצן... התודה שלי השבוע היא ל..ניצן,נתי פינקתי את עצמי השבוע עם..אוכל סיני,להיות במזגן של מקדולנס איזה שעתיים מאכל השבוע שהיה הוא..בשר ברוטב פטריות ובשר ברוטב חמוץ מתוק אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו?שבוע מושלם שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה..Love is gone אלבום השבוע שהיה..- משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה..- הייתי מוחקת מהשבוע הזה..כלום הכל היה ממש נחמד הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני...- השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא..כל מיניי לא לעניינכם השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע..לפגוש את כולם בבצפר - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע..שימשיך להיות ממש טוב -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע..כל מיניי

shirli0811

New member
הרבה מאוד זמן לא סיכמתי ובאלי ../images/Emo3.gif

סיכום השבוע: היום הכי כיפי שהיה לי השבוע היה יום.. כי.. כמעט כל השבוע, ראשון חג עם המשפחה+הליכה עם שיר, שני שיעור רכיבה ושיר והדס באו לבקר+יומולדת של גולן כפרה, רביעי בבוקר אצל נימי ואח"כ צ'לנג' היה מבדר,חמישי שיר [אחרת] התנחלה ואז צ'לנג'... שישי כל היום לנוח בכיף, היום הייתי בחווה וניסיתי ללמוד מתמטיקה
הדבר הכי טוב שקרה לי השבוע.. דיבורים על אהבה..
הדבר הכי מרגש שקרה לי השבוע.. להזכר בקוטר אהובתי...לשמוע את השיר "כמה חסר" ולראות את הקליפ, לקרוא את כל מה שכתבתי לה בקומונה.. התעצבתי מעט כי.. נזכרתי בה.. התעצבנתי על.. אמא בלי סוף כי היא לא רוצה לתת לי לטוס לפולין אבל בסוף סלחתי כי .. לא סולחת, אני ממש רוצה לטוס :|| התאכזבתי מ... כי... עצמי שלא רכבתי עוד פעם במשך השבוע בכיתי מעצב/אושר כי.. אולי מצחוק בכל מיני סיטואציות... הדבר הכי מצחיק שהיה לי השבוע.. צלנג' כל הקטעים עם גולע... אני ושיר בהליכה-עושות מדידה של מי התחת יותר גדול
, לאון קורא לסבתא שלי
, שיר [אחרת] ואני לומדות, מתחילות לעשות חזרה על שפת C בצורה הזוויה, ערב חג חחחחחחחחחחחחחחחחחחח טל [בנדוד] מחפש את האפיקומן מקדימה ומסתכל אחורה לצד שמאל של ימין
חחחח, זקן עם מצות חחחחחחחחחחח
, שיעור אצל נימי כמובן היה משעשע, וזהו בערך
אההההה וכמובןן המקלחוות בכנוות ביום רביעי- במתקן שטיפה ובממטרות חחחחחח מילה או משפט שגרמו לי לחייך כל היום היו.. "את יפה" "רזית" :)) הרגשתי כל כך טוב עם עצמי כי.. רזיתי, לא אכלתי מצות, שיעור רכיבה טוב על טובורג
לא האמנתי שיהיה בי ת'כוח ל... מתכונת במתמטיקה ביום שני
הסרט הכי טוב שראיתי.. לא ראיתי אף סרט המקום הכי טוב שאליו יצאתי.. צ'לנג', דוד שלי, חווה. משו שקניתי, וגרם לי להכנס בגללו למינוס בבנק! אבל זה היה שווה את זה.. כלוםם משהו או מישהו שאזכור לטובה מהשבוע.. גולע, שיר, שיר, לאון, סבטקה, אמא, אורפז, נימי.. התודה שלי השבוע היא ל.. עצמי...שנהניתי בשבוע הזה :))
פינקתי את עצמי השבוע עם.. עוגות שוקולד של יעל
מאכל השבוע שהיה הוא.. שניצל ופירה אם היו עושים סרט מהשבוע שלכם איך היו קוראים לו? "ילדה שוקיסטית" שיר השבוע (עברית/אנגלית) שהיה.. "כמה אהבה" / קובי פרץ אלבום השבוע שהיה.. לא היה משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שהיה.. "כמה, כמה אהבה יש בנשמה גם כשאת בוכה, את כל כך יפה כמה אהבה, יש בך נשמה גם כשאת שמחה, את תמיד יפה" הייתי מוחקת מהשבוע הזה.. חוסר יידע במתמטיקה למתכונת הייתי נותנ/ת הכל כדי שבסופ"ש הזה אני.. לא אצטרך ללמוד למתכונת וללמד את אחותי השמש שהאירה לי את השבוע הוא/היא.. כל מיני
השבוע שבפתח (מראשון): - משהו שאתם מחכים לו השבוע.. יום רביעי, נפתח הקורס - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע.. שאני אצליח במתכונת במתמטיקה -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע.. מלא :)) סתם: - תמונה מגניבה (ואם אין.. עופו לחפש): (מוזמנים להוסיף שאלות..) שתהיה לכולם שבת מקסימה, וסוף שבוע נעים, תהנו כל הכבוד לכל האנשים שתורמים לפורום שלנו במהלך השבוע וח"ח ענקי כמובן למנהלת שלנו(מורן) שמשקיעה בפורום והופכת אותו לפורום הכי מדהים שיש.. קרדיט ענקי מגיע לפורום () מכתב שלא נשלח (226) על הפינה

lions queen

New member
../images/Emo118.gifחח בדיוק פעם שעברה ביקשתי מרעות שתצלם

אותי עם הפלאפון בוידאו עושה שטויות כאלה, אבל הפלאפון היה בפנים.. אני ממש אוהבת

למעלה