סטודנטית מצאה דרך להפגין

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
ס', סטודנטית לעבודה סוציאלית שחוללה הלילה סערה כשעלתה על סמל המנורה שמחוץ למשכן הכנסת והתערטלה.
מה דעתכם על דרך שמצאה להפגין?ATTACH=full]720[/ATTACH]ATTACH=full]720[/]=][/][

קבצים מצורפים

• 20200722_153718.jpg
    20200722_153718.jpg
    KB 31.7 · צפיות: 5

SupermanZW

Well-known member
ס', סטודנטית לעבודה סוציאלית שחוללה הלילה סערה כשעלתה על סמל המנורה שמחוץ למשכן הכנסת והתערטלה.
מה דעתכם על דרך שמצאה להפגין?ATTACH=full]720[/ATTACH]ATTACH=full]720[/]=][/][
מקורית, אך היא עלולה לעמוד לדין על ביזןי סמל המדינה.

ai27

Well-known member
צריכים לשלול ממנה את תעודת העו"ס
לא הייתי רוצה שהיא תטפל במישהו!
למה?
אחרי כל סיפורי הזוועה ששמענו על מעללי שאר העובדות הסוציאליות,
היא עוד תקבל את פרס העובדת המצטיינת של השנה.

הרי מה היא כבר עשתה?
חטפה ילד של מישהו בגלל שהוא עני? או עולה חדש?
גרמה למישהו להיזרק לכלא לשנתיים ללא משפט?

SupermanZW

Well-known member
צריכים לשלול ממנה את תעודת העו"ס
לא הייתי רוצה שהיא תטפל במישהו!
אין לה תעודה עדיין, היא סטודנטית.
אני דווקא סבור שאין בעיה שתטפל באף אחד. המעשה הטפשי שלה אינו מעיד על האתיקה המקצועית שלה. יכול להיות גם שיהיה לה מאוד אכפת מהמטופלים שלה ושבחרה לעשות את המעשה הטפשי מתוך כאב ואיכפתיות. אני לא ממהר לשפוט אותה, למרות שהיא טיפשה. הרי כל מה שצריך בשביל להיות עו"סית זה הרבה אמפתיה, לא צריך שום ידע, זו גם הסיבה שמספיק פסיכומטרי 350 ולמעשה בלי פסיכומטרי בגרות בממוצע 65 תספיק. לא הגיוני לדרוש הרבה בעבור מקצוע שלא באמת דורש ידע. לימודי עבודה סוציאלית הם לא יותר מרגולציה להסדרת המקצוע. אמפתיה בלבד מספיקה לביצועו.

אור גינאל

Well-known member
הטעות שלה היא אסטרטגית . נניח בעוד כמה שנים היא תבחר להיות שרת הרווחה וישאלו אותה שאלה אחת: מה דעתה על מצב הרווחה בארץ ? אף אחד לא יהיה מרוכז בתשובה, כי כולם יחשבו על זה שהיא עמדה חשופת חזה על המנורה שנבנתה מראש למטרה זו.

dory039

Active member
היא הושפעה מהבחורה בפורטלנד, בהפגנת BLACK LIVES MATTER. אני חושב, ובטח לאור תגובתו המקוממת של יריב לוין המשמש כיו"ר הכנסת, כי חבריו לקואליציה (וגם באופוזיציה) מבזים את סמלי המדינה פי כמה יותר ממנה.

dory039

Active member
הייתה פעם בחורה בשם ליסה גרין, שהתפשטה באמצע דרבי בין מכבי להפועל ת"א בכדורגל, במחאה על הפרות של זכויות היוצרים מצד הוט. מזכירה לי אותה בצעד הזה.

Harrington

Well-known member
מנהל
הטעות שלה היא אסטרטגית . נניח בעוד כמה שנים היא תבחר להיות שרת הרווחה וישאלו אותה שאלה אחת: מה דעתה על מצב הרווחה בארץ ? אף אחד לא יהיה מרוכז בתשובה, כי כולם יחשבו על זה שהיא עמדה חשופת חזה על המנורה שנבנתה מראש למטרה זו.
נכון לעכשיו היא שומרת על אנונימיות.

אור גינאל

Well-known member
הייתה פעם בחורה בשם ליסה גרין, שהתפשטה באמצע דרבי בין מכבי להפועל ת"א בכדורגל, במחאה על הפרות של זכויות היוצרים מצד הוט. מזכירה לי אותה בצעד הזה.
עכשיו יש לה רישום פלילי , שיהיה לה בהצלחה .

מלאכת מחשבת1

Well-known member
אין לה תעודה עדיין, היא סטודנטית.
אני דווקא סבור שאין בעיה שתטפל באף אחד. המעשה הטפשי שלה אינו מעיד על האתיקה המקצועית שלה. יכול להיות גם שיהיה לה מאוד אכפת מהמטופלים שלה ושבחרה לעשות את המעשה הטפשי מתוך כאב ואיכפתיות. אני לא ממהר לשפוט אותה, למרות שהיא טיפשה. הרי כל מה שצריך בשביל להיות עו"סית זה הרבה אמפתיה, לא צריך שום ידע, זו גם הסיבה שמספיק פסיכומטרי 350 ולמעשה בלי פסיכומטרי בגרות בממוצע 65 תספיק. לא הגיוני לדרוש הרבה בעבור מקצוע שלא באמת דורש ידע. לימודי עבודה סוציאלית הם לא יותר מרגולציה להסדרת המקצוע. אמפתיה בלבד מספיקה לביצועו.
אני לא ממהר לשפוט אותה, למרות שהיא טיפשה
המשפט הכי מבריק להיום.

SupermanZW

Well-known member
אז מה?

למעלה