סטודנטית מצאה דרך להפגין

אור גינאל

Well-known member
יש בישראל שרים שישבו בבית סוהר, אז רישום פלילי לא ימנע ממנה להיות שרת הרווחה.
הקצנתי כדי להבהיר את הנקודה.
יותר נכון היה לומר : איך תשכנעי בחורה להשיג את מה שהיא רוצה, אם את בעצמך השגת את מה שאת רוצה על ידי זה שהתפשטת? אה ?
איזו מן דוגמא אישית את נותנת?
וחוץ מזה, עובדת סוציאלית היא עובדת מדינה שעובדת דרך משרד הרווחה ולפי התקשי"ר לא מתקבל מי שיש לו רישום פלילי.

dory039

Active member
לא שמעתי שזה הזניק לה את הקריירה, או עצר אותה.

dory039

Active member
כמובן דיברגנט, כי היא שמאלנית (או סתם מוחה). מזכיר את הטיעון של שחר הנאלח, שלא עצר לעזור לתומכת מר"צ להחליף גלגל רזרבי באוטו. על כל ישראל חברים שמעת?

SupermanZW

Well-known member
יותר נכון היה לומר : איך תשכנעי בחורה להשיג את מה שהיא רוצה, אם את בעצמך השגת את מה שאת רוצה על ידי זה שהתפשטת? אה ?
וחוץ מזה, עובדת סוציאלית היא עובדת מדינה שעובדת דרך משרד הרווחה ולפי התקשי"ר לא מתקבל מי שיש לו רישום פלילי.
בישראל יש מחסור בעו"סיות, אם ירצו אותה ימצאו דרך לקבל אותה למרות הרישום הפלילי. די יורה גם אסור שיהיה שר עם רישום פלילי, דה פאקטו יש שרים שישבו בבית סוהר.

משתפרת1

Well-known member
כמובן דיברגנט, כי היא שמאלנית (או סתם מוחה). מזכיר את הטיעון של שחר הנאלח, שלא עצר לעזור לתומכת מר"צ להחליף גלגל רזרבי באוטו. על כל ישראל חברים שמעת?
דורי, כאן זה לא ציפורי לילה. "מחמאות" תשמור במקלדת שלך, לא על הצג.
גם לי יש לא מעט מחלוקות עם שחר. מעולם לא הענקתי לו "מחמאות".

dory039

Active member
תאמיני לי, שעוד לא אמרתי חצי ממה שיש לי להגיד על הניאדרטל הזה. לי הוא איחל לסיים את החיים בבית משוגעים. 0 בריבוע.

dory039

Active member
אם אפילו אתה מכיר בזה שמדובר בתת אדם נחות, מה אני אגיד?

משתפרת1

Well-known member
תאמיני לי, שעוד לא אמרתי חצי ממה שיש לי להגיד על הניאדרטל הזה. לי הוא איחל לסיים את החיים בבית משוגעים. 0 בריבוע.
לא מנסה לשנות את דעתך על אדם כלשהו או על נושא כלשהו. תתבטא, אבל שמור על צורת ההתבטאות.

diday

Member

בישראל אישה שהשתמטה משירות צבאי הייתה יושב ראש הכנסת וככזו ממלאת מקום נשיא המדינה, כך שאותה התערטלות לא תהיה חשובה.

מקסים 45

Well-known member
במה נתניהו ביזה את סמלי המדינה?
גם ארגוב לא ביזה, כך גם לא אוחנה, ולא אמסלם.

R 1 3

Well-known member
עובדות סוציאליות הן פני החברה - יש ביניהן מלאכיות ויש מתוסבכות הפוגעות ללא אבחנה בזולת -
מתוך צורך להפגין כח ולפצות על תיסכולן האישי. כדאי לחזור לשורש הסמל
במקור מנורת שבעת הקנים מבית המקדש = מחוז פולחן אלילים בו ניצבו פסלוני יהווה והאשרה שהיתה זוגתו.
האשרה כסמל דתי של הכנענים והעברים כאחד, היתה חשופת חזה דהיינו עם שדיים גלויים
כך שהחיבור הוא עתיק יומין ואין בו שום בזוי כל עוד עשתה מרצונה ולא כדי לרצות מישהו ו״למכור״ את צניעותה.

R 1 3

Well-known member
למה אתה הורס סיפור טוב עם עובדות?
נתניהו הוא חרפה בינלאומית מדווחים עליו בעתוני חוץ כדיקטטור המנצל את הקורונה להעביר חוקים אנטי דמוקרטיים
כמה עוד נסבול ממתדלקי הזבל האנושי הזה שאף מסרב לשלם מהונו העתק על ההגנה במשפטו המביך כל אזרח? בזוי ליהודים בתבל.

Harrington

Well-known member
מנהל
נתניהו הוא חרפה בינלאומית מדווחים עליו
אנחנו מדברים על אותו ראש ממשלה שבתקופת הנהגתו מצבה המדיני של ישראל השתפר פי עשרות מונים מכפי שהייתה אי-פעם בעבר?
ללא ספק חרפה :).

בעתוני חוץ כדיקטטור המנצל את הקורונה להעביר חוקים אנטי דמוקרטיים
לא קראתי את העיתונים שאתה מדבר עליהם, אבל מבטיח לך מבלי לבדוק שאף עיתונאי שכתב את הנ"ל לא קרא את החוק המדובר. מוזמן לאתר את הכתבות ולבדוק את הנושא :) (אגב זה נכון גם לגבי רוב המפגינים, אם נחזור לנושא השרשור).

כמה עוד נסבול ממתדלקי הזבל האנושי הזה
לא יודע, כמה זמן אתה עוד מתכוון להמשיך לכתוב כאן?

מקסים 45

Well-known member
אנחנו מדברים על אותו ראש ממשלה שבתקופת הנהגתו מצבה המדיני של ישראל השתפר פי עשרות מונים מכפי שהייתה אי-פעם בעבר?
ללא ספק חרפה :).

לא קראתי את העיתונים שאתה מדבר עליהם, אבל מבטיח לך מבלי לבדוק שאף עיתונאי שכתב את הנ"ל לא קרא את החוק המדובר. מוזמן לאתר את הכתבות ולבדוק את הנושא :) (אגב זה נכון גם לגבי רוב המפגינים, אם נחזור לנושא השרשור).

לא יודע, כמה זמן אתה עוד מתכוון להמשיך לכתוב כאן?
מפריע לך שהוא כותב כאן?. הוא ישאר הרבה זמן, יתכן ואתה תפסיק לבקר בביתנו.

למעלה