סטיב בנון ינאם באירוע של ארגון ציוני אמריקה

TrigATUSA

New member
פוטין נעלב שהחלטת שרוסיה היא חלק מרוסיה

אבל אתה בהחלט ה-אדם לחלק ציוני ידע
&nbsp
כדי שתירגע אני אדייק ואגיד שאני מדבר על מדינות ה"מערב", לא על האימפרייה הרוסית שבתקופה ההיא הייתה עדיין הרחק מהמודרניות....יענו כל מה שממערב לרוסיה פחות או יותר
&nbsp
&nbsp
&nbsp

danakama10

New member

TrigATUSA

New member
יש לי מכסה בה כל יום אני אענה לקשה תפיסה אחר בחינם

היום תורך
&nbsp
חוסר היכולת שלך להודות בטעותך והצורך שלך להתפלפל ולהתפתל לא לעניין משעשע ומזכיר את נאפ בימיו הגדולים
&nbsp
טענת שארה"ב "היא זו שקידמה את זכויות הפרט יותר מכל מדינה אחרת"
והראו לך שלא רק שארה"ב ביטלה את העבדות בשטחה אחרי כל שאר המדינות המערביות (לפני שהפוץ יקפוץ כאן אכן, רוסיה לא מדינה מערבית)
וכן, יש הבדל בין ביטול סחר העבדים בעולם לבין ביטול סחר העבדים במדינה עצמה...לא כל כך בר השוואה כי באותה תקופה לארה"ב לא הייתה אמפריה מחוץ לגבולותיה
קיימה הפרדה גזעית חוקית האחרונה בעולם ובכלל פיגרה אחרי העולם המערבי
כמעט בכל נושא של זכויות אדם ואזרח
&nbsp
בתגובה אכן לא הצלחת להביא עובדה אחת, אבל יפה שלמדת להשתמש באמוטיקונים, רבת, גידפת, צווחת אבל לא הצלחת להתייחס לנושא או לעובדות בפניך
&nbsp
אבל אני מקווה שלפחות הפוסט שלי מבהיר לך מה השאלה...ואולי גם לאנשים אחרים שקוראים

גם את הידע שרוסיה זה ברוסיה רכשת בקאונטרפאנצ'?

מנסים להסביר להוד קנדיותו שכל המדינות האירופיות הקולוניאליות החזיקו עבדים בקולוניות שלהם לפחות עד תחילת המאה ה-19, וחלקן עד העשורים האמצעיים של המאה ה-19, וזה שהם לא רצו לראות עבדים במטרופול לא הופך אותן למדינות שבאמת ביטלו את העבדות, קאפיש? כשב-1791 העבדים בהאיטי מרדו בשלטון הצרפתי, הם מרדו בשלטון הצרפתי שמרכזו היה בפריס.

ואם אנחנו כבר בענייני הידע העמוק שלך בהיסטוריה גלובלית בכלל ואמריקאית בפרט, אז אני נותן לך גם אישור לחוש אמפטיה לתושבי יוסטון בזמן אסונם מה שאתה מתקשה כנראה לעשות, היות וראשות העיר נמצאת כבר עשרות שנים בידיים דמוקרטיות, כולל שתי נשים ראשי עיר (האחרונה שבהן לסבית מוצהרת לראשונה בעיר גדולה בארה"ב), ושני ראשי עיר שחורים.

ציון סופי: -D (הורדו נקודות נוספות על בעיות אטיטיוד).
hasta la vista

TrigATUSA

New member
טוב, גם לך יש קושי לעקוב אחרי מהלך הדיון

ומהלך הטיעון
&nbsp
הייתי יכול לתמצת לך אבל האמת שאין לי סבלנות, אתה מייגע

John the Savage

New member
ביוסטון אגב

כלומר במחוז האריס בו יוסטון נמצא, יש גם רוב לדמוקרטים בבחירות הכלליות. בבחירות האחרונות הצביעו שם 54% לקלינטון ו-41.6% לטראמפ.

TrigATUSA

New member
טוב, זה שרשור אחר

השרשור הזה הגיב לטענה המגוחכת שארה"ב הייתה מובילת הדרך בתחומי החירות האנושית וזכויות האדם.
&nbsp
בוא לא נערבב הטרלות, השרשור ההוא היה אמור להיות דיון בצביעות של הפוליטיקאים בטקסס, לא בזהות המפלגתית של התושבים
&nbsp
&nbsp
&nbsp

TrigATUSA

New member
היכולת שלך להיטפל ל TYPO

ולעשות את זה העיקר היא בדיוק מה שהופכת דיון איתך לעקר וחסר טעם.

danakama10

New member
ומה הבעיה עם זה?

האיש אינו אנטישמי כפי שאת מעלילה עליו. לא כל מי שבימין ומביע דיעות נגד הגירה בלתי חוקית (לדוגמה) הוא "מתבטא נגד מיעוטים".

למעלה