סיכום שבועי עם שאלות אחרות

סיכום שבועי עם שאלות אחרות

- שיר השבוע (של בעז): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - ספר השבוע: - מאכל השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - אמוטיקון השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - תמונה מגניבה שבא לכם להראות (לא חייבים): - המלצה על אמן (שהוא לא בעז): - המלצה על משהו (שהוא לא אמן):

עונה

- שיר השבוע (של בעז): כהמכ"ש (לגבי השם- כל הזכויות שמורות למיכלי) - שיר השבוע (כללי): אוהו, יש הרבה כאלה - אלבום השבוע: בעיקר ok computer של רדיוהד וגם origin of summetry של מיוז וגם the wall of sound של גבע אלון - ספר השבוע: דווקא השבוע שיש את השאלה הזאת לא קראתי - מאכל השבוע: מרק - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "חלומות גדולים רגעים דלים זה לא אומר כלום בשבילי" - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: קניתי דיסקים - משהו שהרס את השבוע: הרגשה ממש רעה. אה, והעבודה שלי שאין לי כח אליה יותר
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: להשלים שעות עבודה לחודש הזה (לא מחכה בקוצר רוח, זה פשוט מה שיהיה) - תמונה מגניבה שבא לכם להראות (לא חייבים): לא בא לי - המלצה על אמן (שהוא לא בעז): רדיוהד - המלצה על משהו (שהוא לא אמן): לקנות דיסקים

ok computer של רדיוהד, origin of summetry של

מיוז, ועוד אוסף של לאונרד כהן אבל אני צריכה להחליף כי הם מכרו לי אותו שבור
וגם דיסק של מאהלר.

paper pieces

New member
סופשבוע.... :)

- שיר השבוע (של בעז): כל השבוע מרגיש כמו שבת
- שיר השבוע (כללי): AIR-CHERRY BLOSSOM GIRL - אלבום השבוע: The Shins - Wincing the Night Away - ספר השבוע: The Man Of My Dreams / Curtis Sittenfeld בגלל הפסיכומטרי.... - מאכל השבוע: קאפקייקס
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): כל השבוע מרגיש כמו שבת
- אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: ההופעה של בעז!!! - משהו שהרס את השבוע: החורף.... וסתם כלמיני דברים... - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מרתון 3 עונות של בנות גילמור....! - המלצה על אמן (שהוא לא בעז): רונה קינן
ופיונה אפל
- המלצה על משהו (שהוא לא אמן): gossip girl - סידרה ממש טובה! מומלץ ++ ! סופשבוע נעים....

תתחדשי על התוספת בחתימה שלך ../images/Emo99.gif

וגם- איזה דברים מגניבים את מכינה. פעם קרמבואים, פעם זה קאפקייקס (מה זה בעצם, עוגיות קפה??) אה, וסתם בשביל להשוויץ- אם כבר רונה קינן- עוד שבוע ויום אני בהופעה שלה

paper pieces

New member
חח תודה ../images/Emo9.gif

חחח על הקרמבואים אני אקח חלק מהקרדיט כי הכנתי יחד עם חברה... אבל האמת שאת הקאפ-קייקס בת דודה שלי הכינה לי ליום הולדת
קאפ-קייקס זה בעצם מאפינס רק שהם מקושטים וצבעוניים. אני ובת דודה שלי היינו לפני חודש בלונדון וממש התלהבנו מכל הקישוטים וחיפשנו כל הזמן בחנויות ספרים ספר עם מתכונים לקאפ-קייקס (עד שאחותי רצתה להרוג אותנו
) אז היא עשתה לי הפתעה.... הם כ"כ יפים שחבל לאכול חחח, למרות שקשה לעמוד בפיתוי...
ויאאא איזה כייף לךךךךך...!! אני ממש מקנאה! זו ההופעה בבנימינה? היא מופיעה בזמן האחרון בכל מיני מקומות מוזרים... מה קרה לת"א?

paper pieces

New member
חחח תודה!

מותר לי לשתות בארה"ב.... עכשיו רק נשאר לטוס לשם
ותהני בהופעה..... אף פעם לא הייתי בהופעה אקוסטית שלה, זה נשמע מעולה!

bזוהר

New member
בואי לפורום של רונה!:)

אני שואלת את אותה שאלה-מה קרה לת"א?
כבר שנה היא לא הופיעה שם... כנראה שאין לה מתופף או משהו כזה ובינתיים היא ממשיכה עם הסיבוב האקוסטי.. יש בבנימינה ובחיפה (יעל הולכת לחיפה)... וגם אני ממש מקנאה

TEENAGER1

New member
אוי חברה שלי מכינה קאפקייקס מ-ע-ו-ל-י-ם

יש לנו בבי"ס יריד צדקה כל שנה והיא מוכרת שם, כל פעם מחדש כולם ישר רצים לדוכן שלה לפני שייגמר
יש לי פה תמונה, די גרועה ולא ממחישה אבל רק כדי להתרשם (עוד שבוע יש יריד אחרון ואני אצלם נורמלי)

אני לא באה לקחת

את באה לתת
גבולות המדינה מבחינתי הם בין חיפה לת"א (מבחינת ידע! אין כאן עמדות/ דעות פוליטיות, סתם טמטום וסנוביזם שלי
) אז כנראה שנאלץ להיפגש בת"א

TEENAGER1

New member
רגע רגע יש לי משפט מתאים../images/Emo2.gif

הרוצה את הרב - יבוא אליו!!!

למעלה