סיכום שבועי עם שאלות אחרות

paper pieces

New member
יא הם ממש יפים!!!! אהבתי את הסמיילים!

תעלי אח"כ תמונות...!

ZoHaRoT

New member
אני :]

- שיר השבוע (של בעז): מכוון למטרה. - שיר השבוע (כללי): המממ... הרגלים רעים. - אלבום השבוע: הרגלים רעים של יוני בלוך. - ספר השבוע: לא קראתי השבוע :[ - מאכל השבוע: הממ.. גגבינה מלוחה?
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: סופת ברקים ורעמים מדהימה
- משהו שהרס את השבוע: אין. אבל אולי שלא ראיתי מישהו מסויים
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: - תמונה מגניבה שבא לכם להראות (לא חייבים): אני אוסיף אחר כך :] - המלצה על אמן (שהוא לא בעז): פיטר רוט? - המלצה על משהו (שהוא לא אמן): סטארגייט.

I am the worst addict ../images/Emo4.gif

- שיר השבוע (של בעז): מכוון למטרה! - שיר השבוע (כללי): כמה של rem - אלבום השבוע: אני חושבת שאין אלבום בבעלותי שלא שמעתי השבוע
(ויש לא מעט כאלו..) - ספר השבוע: איזון עדין (למרות שלא באמת קראתי השבוע..) - מאכל השבוע: הרבה מהכל.. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "את חזקה הרבה יותר אבל זה נראה שתיכף מתחילה לוותר.." רק שהתיכף לא תקף אצלי, ויתרתי כבר..
וגם החזקה לא באמת מייצג אבל נו שיהיה..
- אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע:..
- משהו שהרס את השבוע: הכל וכולם.. אבל בעיקר העובדה שחורף וקר לי ורטוב לי ומגעיל לי ממש!
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: מחר אני הולכת לקנות אלבומים חדשים (זו התמכרות
) וחוץ מזה אולי להתקדם סופסוף עם הדירה ולראות קצת שמש כי הדיכאון חורף הזה זה משהו שמיציתי ביומו הראשון.. - תמונה מגניבה שבא לכם להראות (לא חייבים): - המלצה על אמן (שהוא לא בעז): rem, muse, the decemberists וכו' וכו'
- המלצה על משהו (שהוא לא אמן): להפסיק לחשוב מה יחשבו, זה לוקח הרבה יותר מדי אנרגיות ומבזבז אותן על דברים מיותרים..
ולהנמיך ציפיות

bזוהר

New member
:)

- שיר השבוע (של בעז): כל השבוע מרגיש כמו שבת - שיר השבוע (כללי): seguro - אלבום השבוע: אין כל כך - ספר השבוע: לא קראתי - מאכל השבוע: מרק - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): Jamás tendrás un gran amor, pero estarás tranquilo, te sentirás seguro y dormirás sin sueños - אמוטיקון השבוע:
- משהו שעשה לכם את השבוע: אני - משהו שהרס את השבוע: כלום - משהו שאתם מחכים לו השבוע: נגיד שלהופעה ביום שני - תמונה מגניבה שבא לכם להראות (לא חייבים): - המלצה על אמן (שהוא לא בעז): איילה אינגדשט - המלצה על משהו (שהוא לא אמן): לב

למעלה