סיכום שבוע

mikeys barking

New member
סיכום שבוע ../images/Emo205.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: משהו רע שקרה לך השבוע: מעצב השבוע: בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: שיר השבוע: תוכנית [TV] השבוע: סרט השבוע: ספר השבוע: משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: המלצת השבוע [כל דבר]: ציטוט\יציאת\מילת השבוע: תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

יאי חופש../images/Emo13.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: סיימתי עם הבגרות בהיסטוריה, ממוצע ציוני ההגשה שלי השנה הוא 97, סיימתי יא'! משהו רע שקרה לך השבוע: נשרפתי בצורה אנושה בכתפיים וכלל כךךךך כואב לי, המחנך שלי כנראה נשאר איתנו גם שנה הבאה
מעצב השבוע: מאלאן
הוא כזה חמוד בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: ראיתי את שמלת חיי [עכשיו אני צריכה לחשוב על דרך לממן אותה] שיר השבוע: כל השירים של הדג נחש תוכנית [TV] השבוע: הממ עדי אשכנזי [שידורים חוזרים בביפ] סרט השבוע: לא נראה לי שראיתי... בעצם אולי גאווה ודעה קדומה ספר השבוע: יונה ונער של מאיר שלו משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: נסיעה לירושלים, להמשיך לעבוד, טסט פנימי המלצת השבוע [כל דבר]: הממ גלידת ריבת חלב ושוקלד בלגי בפרוטי! [יש ליד הסנטר על קינג ג'ורג' וגם באבן גבירול] ציטוט\יציאת\מילת השבוע: כנראה שאין תמונת השבוע: עוד סקיצה שלי התוכניות שלי לשבוע הבא: טסט פנימי!,עבודה, נסיעה לירושלים [יד ושם, עיר עתיקה, וקניון] עם חברה, סיבוב חיפוש שמלת כלה לאחותי ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: סבבה לגמרי

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifעונה

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי את ה-MP4 משהו רע שקרה לך השבוע: נכנסתי לדיכאון קטן מעצב השבוע: ג'פרי בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: לא קניתי השבוע.. שיר השבוע: yglabn תוכנית [TV] השבוע: הישרדות סרט השבוע: נא אשרו השתתפותכם ספר השבוע: בת 15 מקסימה אך מוטרפת משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: אממ.. כלום.. המלצת השבוע [כל דבר]: לא להקשיב להמלצות שלי ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "יותר משהציפור רוצה לעוף, החילזון רוצה לצאת מביתו" תמונת השבוע: אין התוכניות שלי לשבוע הבא: כ-ל-ו-ם ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: לא משהו..

s hahar

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo105.gifיום שמחר

משהו טוב שקרה לך השבוע:מגמת ביולוגיה+טלוויזיה ו5 יחידות באגליתתת משהו רע שקרה לך השבוע:הכול מצוין מעצב השבוע:דניאל ווסוביק בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']:אמממ קניתי מכנס חמוד שיר השבוע:נוף אחר- יונבלוך תוכנית [TV] השבוע:האלופה- היה מותח סרט השבוע:אמממ.. מעבר ליער ספר השבוע:חמכי משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:בגרות? המלצת השבוע [כל דבר]:תאכלו בורקס ציטוט\יציאת\מילת השבוע:אוף דווקא עכשיו אין לי נצטט את בראדלי: פם פם פם" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:ללמוד, ולנוח לקראת אילת ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:אחלה

TamirKC

New member
../images/Emo192.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:
אממ, אין משהו כזה. שבוע נורמלי. משהו רע שקרה לך השבוע:
2 חצ'קונים חדשים. מעצב השבוע:
ג'פריD: כמו תמיד. בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']:
מכנסי פול אנד בר שקניתיD; בצבע אפור כהה עם משבצות =^.^"= שיר השבוע:
Fall Out Boy - The Take Over, The Breaks Over, kelly clarkson maybe, Justin Timberlake LoveStoned תוכנית [TV] השבוע:
אממ, לא יודע 0= אולי... חברים
כול יום שישי בערוץ ביפ
%@#%#!#~!;; סרט השבוע:
אין
הייתי אמור אתמול לנסוע לארבעת המופלאים 2. אבל לא יצא ):: ספר השבוע:
לא קורא ספרים, ואם כן- לא לוקח לי שבוע חחחח משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:
אממ, ת'אמת אין לי מושג. אבל משהו שאני מצפה לעשות החופש: לברט
@#$@#$ המלצת השבוע [כל דבר]:
אל תאכלו כרובית! זה עושה גזים!
ציטוט\יציאת\מילת השבוע:
"אויש' אתה כזה טמבל"- נחשו!#$!$ צלילD: ~~ תמונת השבוע:
OMG, תעשה לי ילד. התוכניות שלי לשבוע הבא:
לא הייתה כבר שאלה כזו?
#$!!@#;; ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:
אממ, מעניין.

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gif../images/Emo99.gif נכנסתי להודעה והייתי בהלם מהתמונה

עד שראיתי שזה אתה

LeAnnDylan

Well-known member
היא התכוונה שהיא ראתה שזה בלייק וידעה שזה אתה

כאילו אתה האובססיבי היחיד ששם תמונות שלו בכל חור

TamirKC

New member
אה חחחחחחחחח

ואת השניה שאומרת לי שאני אובססיבי אליו
אבל אני לא

LeAnnDylan

Well-known member
אויש ג'יזס אתה כזה טמבל ../images/Emo11.gif

תעשה לי גור
כזה שקסי גררררררר

MissNushi

New member
אניייP:../images/Emo121.gif../images/Emo119.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: מממ..לא קיבלנו תעודות!!!1 אין אושר יותר גדול מזה
ותודה לאל
סיימתי י"א..יאללה עוד שנהP: אההה וקיבלתי צו גיוס..רק עוד שנה וחציP:
משהו רע שקרה לך השבוע: מממממממ..יום חמישי היה מדכא ברמותP: אבל עברP:
מעצב השבוע: אולייי
תעשי לי ילדיםם
ג'פרייי
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: חולצה מפול & בר..
וגם מלא מלא אקססוריז חח
שיר השבוע: אוהד חיטמןן כלל הדיסק
אבל בעיקר בעיקר לא סיפור פשוט, וגם מונונטוני, ותפילין..וגם וגם וגם..קיצר הכללל..
שיהיה בריא פשוטP: מוכשרP:
תוכנית [TV] השבוע: פרוייקט מסלול..
היה אחד המצחיקים חחחח
וגם..ורוניקה מארס אהובתי הנצחית
ובנות גילמור
סרט השבוע: 4 המופלאים הגולש הכסוף חוזר!!!!!1 סרט שחובה לראות!
ספר השבוע: ספר ביולוגיה חחחחח:p
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לסיים עם ביולוגיה לכל כיתה י"א חחחחP:
המלצת השבוע [כל דבר]: אל תהיו טיפשים, זה לא בריאP: [ממממממ..השעה משפיעה עליי..וגם האייסקפהP: עזבוP:]
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "..." [כבר לילה..אני לא יכולה לחשוב בשעות כאלה..P:]
תמונת השבוע: הכפכפים שאני חושקת בהן
לא מוכרים אותם בארץ
התוכניות שלי לשבוע הבא: לישון! לישון..לישון..לישון..ביולוגיה..לישון..ללמוד לביולוגיה..לעשות את הבגרות בביולוגיה..לישון..ללמוד לתיאוריה..לעבור תיאוריה..שיעורי נהיגה..שופינג..לישון..לישון..לישון?P: ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: היה טוב וטוב שהיה

מותק1212

New member
עונה../images/Emo13.gif../images/Emo175.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: MCR באים לארץ! אעהאעהאעהאעהאעהאעהאעהאעה! משהו רע שקרה לך השבוע: לא זכור לי זה שבוע מושלם כלכך! מעצב השבוע: ג'פרי
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: נעליים של GD מושלמות...
שיר השבוע: The Dope Show- Marilyn Manson תוכנית [TV] השבוע: חבריםם
סרט השבוע: המסע המופלא של ביל וטד
ספר השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: הפרטים על ההופעה של MCR! אעהאעהאעהאעהאעהאעהאעהאעה! המלצת השבוע [כל דבר]: שמעו MCR חחח
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: Poor bitch don't talk! חח ממשחק מונופול עם חברות איזה כיף להתגרות בהן כשיש לך 10 מיליון! תמונת השבוע:
אעהאעה יצור מושלם... התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבוד ולנסוע לקיבוץ
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: מושלם, זה היה השבוע המושלם בחיי אבל השבוע של ההופעה יהיה יותר מושלם

מותק1212

New member
כן רשמי ../images/Emo22.gif

אין תאריך, שבוע הבא יודיעו את כל הפרטים... הפרט היחיד הוא שחברת "הדרן" מביאה אותם
וכן, פראנק
בארץ הקודש

Fashion Slut

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo209.gifחח בטח בהופעה יהיה

מליוני פאקצות בנות 11.

Yu vi

New member
עונה :]

משהו טוב שקרה לך השבוע: גיליתי שMCR באים לארץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץץ
!!!! וכמובן סופסוף חופש גדול! D: משהו רע שקרה לך השבוע: המחשב ממשיך לעצבן אותי. אבל בעצם זה קורה כל שבוע
מעצב השבוע: ג'יי !!! בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: לאדעת שיר השבוע: You know what they do to guys like us in prison - My chemical romance
תוכנית [TV] השבוע: מממ.. פרויקט מסלול [אני במרתון עונה ראשונה
] והפיג'מות! סרט השבוע: לדפוק חתונהXD ספר השבוע: לאדעת משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מפגש 1082 המלצת השבוע [כל דבר]: לשמוע מחר ב10 בבוקר וב10 בלילה את התוכניות של הפיג'מות ברדיו 99FM
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "זהבית באה עם 200 וחזרה עם 800" תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: מפגש פורום 1082 ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: אחלה :]

Fashion Slut

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo209.gifיאללה בלאגן.

משהו טוב שקרה לך השבוע: שופינג
משהו רע שקרה לך השבוע: ממ ל'דעת.
מעצב השבוע: -
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: קניתי שתי חולצות, ולא בגד אבל גם משקפי שמש וכפכפים מנומרות.
שיר השבוע: paramore-misery business
תוכנית [TV] השבוע: -
סרט השבוע: -
ספר השבוע: מישהו לרוץ איתו.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: יומולדת.
המלצת השבוע [כל דבר]: אין.
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: חח לא זוכרת.
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: לא משהו מיוחד, ספונטנית.
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: לא רע.

למעלה