סיכום שבוע

just orka

New member
עונה=]../images/Emo204.gif../images/Emo54.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: מגן 92 בלשון!!! משהו רע שקרה לך השבוע: המון ימי עבודה וחוםםם מעצב השבוע: מנמנ אין בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: כנ"ל שיר השבוע: צילו של יום קיץ -שלומי בראל תוכנית [TV] השבוע: פרויקט מסלול,והבורר וכוכב נולד סרט השבוע: אמממ אין אני חושבת ספר השבוע: לא סו העולם משהו שאתה מצפה לו בש בוע הבא: אוונסנס!!!!!!! המלצת השבוע [כל דבר]: מממ אין ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "אז.. איך נוסעים?" תמונת השבוע: התוכניות שלי לשבוע הבא:בגרות לשון, ימי עבודה, אוונסנס!! , עוד ימי עבודה, בגרות ביולוגיה.. ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:

hadi13

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo98.gif../images/Emo192.gif../images/Emo66.gif../images/Emo3.gif../images/Emo7.gif../images/Emo8.gif../images/Emo9.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:אמממ סיימתי כיתה ח'
משהו רע שקרה לך השבוע:נגמר the O.C
מעצב השבוע:ג'פרייי
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']:פיג'מה
שיר השבוע: When youre gone -Avril Lavigne תוכנית [TV] השבוע:The O.C ,פרוייקט מסלול,האנה מונטנה,גיבורים..... סרט השבוע:לא ראיתי
אני רוצה לראות את In land of women אבל ראיתי עכשיו יש לה ביצים אם זה נחשב
ספר השבוע:היום התחלתי ספר באנגלית על אמה רוברטס
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לעשות כיף ולהנות מהחופש
המלצת השבוע [כל דבר]:תראו פרוייקט מסלול זה החלק הראשון של הגמר
בטח כולם כבר יודעים את זה פה
ציטוט\יציאת\מילת השבוע:לא יודעת
תמונת השבוע:
השמלה של וינסנט מהפרק הראשון עם הכובע המוזר
התוכניות שלי לשבוע הבא:לעשות כיף
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:בסדר
חוץ מזה שנגמר The O.C

noy flat

New member
:p

משהו טוב שקרה לך השבוע: יצאתי עם כמה חברות לקניון והיה הכי כייף בעולם!!! גירשו אותנו מכ"כ הרבה חנויות... משהו רע שקרה לך השבוע: אמא שלי... מעצב השבוע: לעד-ג'פריייייי בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: הביאו לי מאנגליה ג'ינס מ-ה-מ-ם... אין לי כוח לתאר אותו שיר השבוע: הרבה... אין לי כוח לכתוב... תוכנית [TV] השבוע: פרויקט מסלול.... סרט השבוע: עידן הקרח... 1 ספר השבוע: זה בסדר אני לובשת תחתונים ממש גדולים (או משו כזה...) משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: סיום הלימודים (אני ביסודי) המלצת השבוע [כל דבר]: ???? ציטוט\יציאת\מילת השבוע: אין לי כוח לספר ת'סיפור אבל... "לא מיוחד במיוחד" תמונת השבוע: חברה שלי הכינה לי--> התוכניות שלי לשבוע הבא: סיום הלימודים!!!! ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: סבבה... לא מיוחד במיוחד...

P i x i e s

New member
../images/Emo41.gif My Week ../images/Emo41.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: הייתי הרבה עם חברים ותום, הוגשתי על 100 בלשון!
משהו רע שקרה לך השבוע: ידידה של החבר שגורמת לי תמיד לקנא ולהרגיש רע.. אני לא יודעת אפילו אם היא יודעת את זה.
מעצב השבוע: מממ וינסנט!! היציאות שלו של "it turns me on" מפחידות.
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: שורטס
שיר השבוע: התקווה 6- אם אפגוש את אלוהים
תוכנית [TV] השבוע: פרויקט מסלול, דהה.
סרט השבוע: אין.
ספר השבוע: מיקודית ללשון של אילת ברגר.
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: לעבור את הבגרות, להיות מלא עם תום. (החבר)
המלצת השבוע [כל דבר]: פוטטוס! ופנקייק פירורי שוקולד בבית הפנקייק המקורי. ארר.
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: נימימימים.
תמונת השבוע: השיער שלי ->
התוכניות שלי לשבוע הבא: לעבור את הבגרות, לנוח, שידור, פגישת קייטנה, מפגש פורום, מאמאמיה.. שבוע עמוס.
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: נחמד

pumpkin soup

New member
בלופ.../images/Emo110.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: יומולדת לאחותי הקטנה ^^ [וחופש!!] משהו רע שקרה לך השבוע: בגלל היומולדת של אחותי פספסתי יומולדת של חברה שלי :/ מעצב השבוע: מלאן
הו, הצחוק... בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: 3 גופיות חדשות ושני בוקסרים חמודים P: שיר השבוע: המ.. "If You're Happy and You Know It" של ברני
תוכנית [TV] השבוע: שנות ה70 סרט השבוע: לא ראיתי אחד :/ ספר השבוע: "קרוב להפליא ורועש להחריד"-ספר מעולה, מומלץ בחום! משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: בר מצווה לילד מהכיתה שלי ולהפגש עם חברות מפתח תקווה ^^ המלצת השבוע [כל דבר]: תנוחו, תנצלו את החופש, בגלל שהפעם הבאה שיהיה לכם עוד חופש כזה תהיה עוד 10 חודשים... ציטוט\יציאת\מילת השבוע: "חופש!" "חופש?" "חופש!!!" "חופשחופשחופשחופשחופשחופש!@$!@$!@!##$@!"... תמונת השבוע: לא של השבוע הזה, אבל אני אוהבת את זה P: למי שהיה בטעם העיר- נכון שהסתובבו שם מלא בננות כאלה של אורביט? אז הייתי שם עם חברים, וכל פעם שראיתי בננה צרחתי, קפצתי עליה וחיבקתי אותה [עד שאיזו בננה ערסית איימה עלי..
] ובסוף, לפני שהלכנו הייתי חייבת לבקש מאחת הבננות חתימה-אז הנה היא לפניכם
התוכניות שלי לשבוע הבא: כתבתי את זה ב"למה שאנ מצפה שבוע הבא"... ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: חביב ביותר ^^

stavoonia

New member
אהההה שחר!@#$%^&**@#2121 ../images/Emo181.gif

את שחר! אתתתתת שחר |B גיליתי סופסוף מי את, ואת ה...
שחר

pumpkin soup

New member
אוי לא, עלית עלי ../images/Emo2.gif

מה אני אעשה עכשיו? איך אמשיך את חיי? סתם, זה לא היה כזה קשה ><

shiratel

New member
../images/Emo57.gif השבוע שלי ../images/Emo57.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע: קיבלתי תעודת זהות
משהו רע שקרה לך השבוע: ילדה ממש חמודה מהכיתה שלי כנראה עוזבת לקנדה
מעצב השבוע: מייקל
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: טים גאן בג'ינס
שיר השבוע: Velvet - Mi Amore
תוכנית [TV] השבוע: פרויקט מסלול, דהה
סרט השבוע: Team America וואייי זה קורע
ספר השבוע: הספר תאוריה שאבא שלי קנה לי
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: מסיבת סיום... כנראה
המלצת השבוע [כל דבר]: תאכלו הרבה Oreo... זה טעיםםם
ציטוט\יציאת\מילת השבוע: היה אחד ממש טוב ושכחתי אותו...
תמונת השבוע: חח צילמו אותי בתמונה שיצאתי בה כ"כ ג'ואי עם פרצוף של - How You Doin'?... אבל אין לי אותה פה
התוכניות שלי לשבוע הבא: מסיבת סיום, תגבור במתמטיקה, בגרות בלשון, מפגש פורום שישיסטים וחזרה בריקודי עם
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: היה סבבה...

shiratel

New member
אה, חשבתי על ציטוט

Serious Ugly של לורה... גאוני
אמנם זה לא מה שחיפשתי (הייתי איזה מורה שדפקה וואחד יציאה חח ושכחתי) אבל גם זה טוב

adi love noa

New member
עונה:)

משהו טוב שקרה לך השבוע:מסיבת סיום ו-MCR מגיעים לארץ
משהו רע שקרה לך השבוע:מסיבת סיום
מעצב השבוע:מייקל
בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']:נעלים... שיר השבוע:My Chemical Romance - I'm Not Okay תוכנית [TV] השבוע:אחים ואחיות סרט השבוע:אין... ספר השבוע:האלכימאי-פאולו קאולו משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:לישון הרבה המלצת השבוע [כל דבר]:לישון זה בריא ציטוט\יציאת\מילת השבוע:Serious Ugly
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא:שינה עמוקה במיוחד... ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:נחמד...

עונה../images/Emo39.gif

די באיחור...אבל גם ככה מישו שם לב
משהו טוב שקרה לך השבוע:ציון הגשה 100 בלשון
משהו רע שקרה לך השבוע:סתם ריבים
מעצב השבוע:--- בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']:---- שיר השבוע:שירים חסידיים תוכנית [TV] השבוע:השבוע בקושי ראיתי טלויזה..בנות גילמור,אני מניחה סרט השבוע:--- ספר השבוע:--- משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:חופש
המלצת השבוע [כל דבר]:שימו קרם שיזוף
כל הכיתה שלי נשרפה ציטוט\יציאת\מילת השבוע:לצערנו,אנחנו לא נוכל לחלק לכן היום תעודות תמונת השבוע:--- התוכניות שלי לשבוע הבא:חופש,התנדבות,בת מצוות,סטלה
ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע:פסדר

חח אמא היתי בטוחה שעניתי../images/Emo6.gif

משהו טוב שקרה לך השבוע:חחח חופששש משהו רע שקרה לך השבוע: ממ..לא זוכרת מעצב השבוע: אולייייי בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']:בגד?אממ...פסים כזה גדול שיר השבוע: sugarland-want to תוכנית [TV] השבוע: פרוייקט מסלול
סרט השבוע: פגוש את הפוק'רס ספר השבוע:
משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא:כלום
המלצת השבוע [כל דבר]:מרתונים,לא בריצה איח ציטוט\יציאת\מילת השבוע:die lucky bush
תמונת השבוע:
התוכניות שלי לשבוע הבא: אואה אין חח ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: בסדר!

דנהד23

New member
אני מצטרפת

משהו טוב שקרה לך השבוע: יש לי יומולדת עוד יומיים זה נחשב? משהו רע שקרה לך השבוע: לא משהו מיוחד, יום ראשון זה יום רע כל שבוע.. מעצב השבוע: מיקל בגד השבוע [משהו שקניתם/ראיתם וכו']: קניתי ג'ינס בפעם הראשונה בחיי (אני לא חובבת ג'ינסים) והוא אפילו נראה עלי טוב :) שיר השבוע: אריק ברמן - בינוני תוכנית [TV] השבוע: mi5 סרט השבוע:פעם ראשונה ראיתי פגוש את הפוקרס ודווקא היה נחמד מאוד, אז זה הסרט ספר השבוע: הסיפור המוזר על כלב בשעת לילה מאוחרת (משהו כזה) אחלה ספר משהו שאתה מצפה לו בשבוע הבא: כל שבוע אני מחכה לאותו דבר לסוף שבוע המלצת השבוע [כל דבר]: ים ציטוט\יציאת\מילת השבוע:וודב - אחלה מילה תמונת השבוע: קורי עכביש מדהימים נתן לי השראה לחולצה שסרגתי התוכניות שלי לשבוע הבא: עבודה, חבר, חברות, משפחה טלבזיה טיולים הכל בתיכנון נראה ממה יצא לפועל ולסיכום, איך עבר עלייך השבוע: עבר בסדר שיגיע כבר יום חמישי גם סופ"ש וגם פרוייקט מסלול מחכה לזה בקוצר רוח

למעלה