סילבסטר
יהודים

MAN 19

New member
ולדעתך הוא גם הרג נוצרים כאחד

ודיי לבולשיט שהוא הרג רק יהודים נוצרים גם סבלו בגרמניה ברוסיה בפולין הם עשו מצור על אירופה מערבית כולה גם נוצרים סבלו.. * ועם לא נוצרים רוסים ואמריקה מיזמן לא הינו קיימים ! הם ניצחו אותם! * אז די לבולשיט שרק תיהודים הוא הרג! הוא יפיל כנסיות וגם בתי כנסת !
לא הייתה לו אמונה בכלום !

MAN 19

New member
אוי נימאס 6 מיליון יהודים ניהרגו אז

כול העולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם סבל כולם סבלו לאף אחד לא יהיה חיים מתוקים באותו זמן ! נוצרים סבלו כאחד ועזרו לעם יהודי ! ויהודים לעם נוצרים ופעלו נגד נאצים כאחד ! כולם העולם סבלללללללללללללללל מי נאצים כולם !

SupermanZW

Well-known member
אני יודע שהוא לא הרג רק יהודים

היטלר הרג 30000000 איש, מתוכם 6000000 היו יהודים. אבל בכל אופן, היטלר לא היה יהודי.

MAN 19

New member
נכון לא רק יהודים ואין מס" מדויק !

עדין גופות נעדרים!

Ripelll

New member
לתינוק שחושב שהוא MAN

בטח שיש גופות שנעדרות כי הנאצים שרפו גופות כדי להעלים ראיות!!! וחושבים שלי יש חור בהשכלה...

SupermanZW

Well-known member
אתה מדבר שטויות

יש המון זוגות של אנשים מדתות שונות, זה לא הופך את הבעל לבן דת האישה או להיפך. היטלר מעולם לא היה יהודי. חוץ מזה, אישתו של היטלר לא שמרה על שום מסורת, היא היתה חילונית לחלוטין.

MAN 19

New member
אבל בכול זאת יהודיה ודיי להיתוכח על

זהההההההההה

אריק ל

New member
שטויות במיץ ../images/Emo41.gif

קודם כל נתחיל מזה שהיטלר לא היה נשוי עד לדקה לפני שהתאבד. בת זוגתו, אווה בראון, לא הייתה יהודיה ולא בטיח. המיתוס שלהיטלר היה מוצא יהודי כבר הוכח מזמן כלא נכון - הוא התבסס על כך שסבתו של היטלר שרתה בבית יהודי והיה חשד שנכנסה להריון מהצעיר שבבני המשפחה. היטלר עצמו פחד שיש אמת בשמועות האלה. מחקר שנעשה אחרי המלחמה הוכיח שלא רק שאין אמת במיתוס הזה, אלא שבאותה תקופה בעיירה שבה עבדה סבתו של היטלר לא היו כלל יהודים! לכן היטלר לא היה יהודי, לא היה לו דם יהודי, וחברתו לחיים - אווה בראון, בכלל לא הייתה יהודיה.

דנטל

New member
אני אשרשר לפה, כי שם כבר לא קופץ

ביקשתי ממישהו שיביא לי פסוקים בתנ"ך שמלמדים על איזו תרבות מסוימת: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1188&msgid=44920200 תומר התנדב למשימה והביא תוצאות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1188&msgid=44983970 תומר, לא נעים לי ממך שטרחת ככה בשביל איזו תחמנות שלי, אבל אם זה יתרום באיזושהי דרך למישהו פה, אז שנינו עשינו מצוה
אז הנה מה שרציתי להוכיח - שאפילו בתורה כתוב שצריך להעניק כבוד לזולת ולהתייחס אליו כמו שהיינו רוצים שיתייחס אלינו, אז מספיק עם הקללות ומספיק עם הסלידה ותנו כבוד גם לעמים אחרים כשם שהייתם רוצים שיתנו כבוד לנו, קבלו דעות אחרות בהבנה ולא במתקפה. שימרו על דרך ארץ!

זה כואב בעניים

לא יודע בני כמה אתם כי אתם פשוט טוחנים מים וראיתי פה תגובה אינטילגנטית אחת שגם היא לא ממש תגובה אלא מייל שרץ באינטרנט... אז כן, ישו היה יהודי היטלר לא, אישתו לא הייתה יהודיה וגם אם כן זה לא עושה את היטלר אחד היהדות הולכת לפי האם ולא האשה... כמו שנכתב במייל הנ"ל לא חסרים ימים שפגעו ביהודים.. זה בדיוק אותו דבר שנפסיק לחגוג את פורים כי במשך כמה שנים רצופות היו פיגועים גדולים בחג ואפשר לחשוב שמהללים את הרצח. ותבינו דבר אחד, במדינה כ"כ קשה שיודעת כ"כ הרבה כאב למה זה אמור להפריע למישהו אם יש סיבה למסיבה, גם בראש השנה חגגנו וגם בסוכות, בכיפור רובנו צמנו וכיבדנו את החג נחגוג גם את שבועות ואת כל שאר חגי ישראל, ואם זה לא מספיק לנו אז לקחת משהו שהוא כ"כ גלובלי כמו תחילת השנה האזרחית להדביק עליו שם של איזה אפיפיור קדוש נוצרי שלפי מה שידוע לי לא עשה כל רע לעם היהודי חוץ מהיותו נוצרי ואולי ניסיון לנצר אנשים (כי הרי הנצרות היא דת מיסיונרית...) וגם זה לא בטוח ולחגוג את היום הזה במסיבה ונשיקה ב-12 בלילה מפריע לכם כ"כ אז תסתמו את האזניים תסגרו את העניים תסתגרו בבית למשך לילה שלם ותנו לאנשים להנות ולשמוח כי גם הרי אם סילבסטר כן היה צורר נורא אני לא מאמין שמיהו חוגג את היום הזה כדי להנציח את שמו פשוט זה תאריך מגניב אז לכל ה"וואנביז" דוסים בחייאת רבק חיו ותנו לחיות!

o r l e e n

New member
ס-י-ל-ב-ס-ט-ר

הסילבסטר,שמסמל על תחילת השנה האזרחית זה חג של נוצרים.אני אומנם לא חוגגת את הסילבסטר,אבל,הפעם זה יוצא על יום שישי.ככה שבכל מקרה יוצאים
ועוד אינלי בנזוג,מקווה שיסתדר עד היום בערב

למעלה