סליחה? איפה פה זה ועדת קבלה?

פ א צ ה

New member
מה?????!!!!

איפה קנית בכזה מחיר? נועה, רק שתדעי לך שאת ממש לא בסדר וממש לא ממלאת את תפקידך בתור כחולה. במשך חודשים את רואה מה קורה פה סביב הקיטשנייאיידים ואת רואה איך הרשימה שלי מתארכת ואיך אני מזיעה בניסיון לחסוך שקל לשקל על מנת לרצות את הקהל ששנו מלהיט, וכל הזמן הזה את יושבת בשקט ולא מגלה איך אפשר להשיג במחיר שפוי יותר??? בושה!!

אכן בארה"ב, עלה 200$ +14$ מס

היות וזה 110V נדרשו עוד 300 ש"ח לשנאי מתאים. עוד 50$ לתיק מספיק גדול וחזק להביא אותו לארץ (אבל בתיק נעשה שימוש נוסף, לכן זה לא שוקלל בחישוב העליות). וכבר 5 שנים וחצי הוא עובד נהדר.

s h i r i 1

New member
היום הוא כבר עולה $269

אתמול נחו עיני על אחד כזה באדום... אבל מאחר שהקומקום כתום (נירוסטה ופסטיק כתום), לא בטוח שאדום זה הצבע...

שקדייה

New member
דפנה, עם כל כך הרבה שיפועים

בבית- זה פשוט מתבקש לרכוש המו המון המון המון פיצ'עפקס!!! שירי, לא לריב עם דפנה- גם את יכולה להביא לי אחד! ואדם זה "ה"צבע. תעיפי ת'קומקום אם צריך...

s h i r i 1

New member
לא אמרנו שאת באה לפה לסיבוב?...

ואת הקומקום אני אוהבת... אין באדום בעיה

שקדייה

New member
אני חברה של כבוד במועדון

"מסביב לעולם ב-80 מילה" איזה באה ואיזה נעלים..... אם הייתי צפונית, עוד איכשהו היה לי תירוץ.. ביום ורבע שהיה איום על ת"א מייד התקשרנו לאיים על איסתא שאנחנו טסים להודו, אבל נסראללה השתפן ואנחנו נשארים בארץ... תגידי? יש אצלך הפעלות לילדים?

שקדייה

New member
האמת? עכשיו זה באמת כייף ../images/Emo99.gif

הוא בגיל הכי מקסים (מכל הגילאים שהוא היה עד עכשיו..)

d a p h n a

New member
עוד לא קניתי...

אנחנו בינתיים שומרים על תקציב לדברים הגדולים, ורק אחרי שנגמור איתם נפתח תקציב לציוד מטבחי יוקרתי. מה שכן, אמרו לי שיש קיצ'נאייד "פושט" יותר וקיצ'נאייד מקצועי יותר, ושההבדל ביניהם די גדול (למרות ששניהם חתיכים). יש מצב (עוד לא עשיתי את המחקר) שהזה שעולה 160$ הוא הפושט, ואז שווה לחפש את היקר.

keren1877

New member
וב"אמזון" יש מבצעים ש-ו-ו-י-ם ביותר

לי יש כחול מטאלי חתיך (מתה עליו
) ואתן לא באמת רוצות לדעת עד כמה זול הוא היה...
... ... ... ... ... ... ... אבל הוא עלה $125
(כן, כן, כבר שמעתי מה יש לכמה חברות טובות לומר בהקשר הזה על אמא שלי...
)

Darth Foofoo

New member
את זוכרת את הזמנתי לורוד פוקסיה?

הגבר יתפחלץ אם אני אביא אחד כזה הביתה.

זה לא כולה מיקסר..

הוא כל כך ה-מיקסר שיש לו אצלנו בבית יישות משל עצמו .כולל מקום עתידי על השיש,תמונות על המקרר וויכוחים חריפים לגבי הצבע -אני עדיין דובקת בכתום צ'טערת

גמני לא הבנתי מה זה

הקיצ'נאייד הזה שכולם מתלהבים ממנו, ועכשיו שהסתכלתי על התמונה, הגבתי בדיוק כמוך. כולה מיקסר. ועוד יקר. איזה היסחפות..

למעלה