סליחה? איפה פה זה ועדת קבלה?

galxia

New member
אולי נעשה מבחן מקביל

מבחן חצוי, מבחן תלוי תוקף, |גלקסיה ששקט של שעות מבומים מפעיל לה את גלגלי הלימודים במוח|

חבל..בדיוק פספסת

וועדות קבלה זה כל שני בבוקר בין 9-12 אולי, רק אולי, תוכלי לקבל אשור מיוחד אבל זה אצל דפי

ט ו ש ה

New member
ותביאי את הטפסים איתך

טופס צהוב - SHNO טופס ורוד - מקרים חריגים לדפי טופס לבן - לשמור אצלך נא למלא פרטים מלאים: איזה חיה/חיות אתם מגדלים בבית באיזה נייר טואלט את משתמשת מהו קרם הפנים החביב עלייך מסעדה מועדפת בילוי מועדף לשבתות שקטות הציעי שלוש מתנות מקוריות ליום ההולדת/יום השנה/יום ההולדת של אמא שלו לאחר הגשת הנ"ל, הועדה תשקול ותדון בבקשתך

פ א צ ה

New member
הועדה מתכנסת אחת לחצי שנה

ובדיוק פיספסת ביומיים את האחרונה... ברוכה הבאה!

galxia

New member
../images/Emo6.gif ברוכה הבאה

כולנו ברוח שטות..שעדיפה מהמתיחות על קרבות קשים...ובומים שכרגע עוד לא נשמעים (לפחות לא בגזרת חיפה והקריות..) יותר ממוזמנת להצטרף.

אחרי כזו קבלת פנים

"נראה לי שזו תחילתה של ידידות מופלאה..." <עדיין המחשב מסרב להוסיף אייקונים אז רק שתדעו שאני מחייכת)

shno

New member
טוב, אני רואה שכבר תידרכו אותך

בכל מה שחשוב, שאלו את השאלות הנכונות וגם נתנו לך להבין מה בדיוק חשוב בפורום הזה (קיצ'נאייד, כמובן!). לכן מה שנותר לי לעשות זה לברך אותך בבואך. ולכל המלעיזות - החשבונות עוד ייסגרו... פאצה - נסיונות ההתנערות שלך ממעשה הצדקה שהתחייבת אליו מתחילים להדאיג אותי, אבל לא אלמן ישראל!(מה זה בכלל אומר הביטוי הזה?!?!)

קודםכלברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

שנית אל תתקמצני על האייקונים פשוט תעשי סמיילי והוא יופיע שלישית-תגידו השתגעתם ? 3000 ש"ח לקיצ'יניאד? יש לי קנווד של אמא משנת טיכו ותאמינו לי איזה עוגות הוא עושה ללקק את השפתיים
ברוכה הבאה אמרתי כבר?

../images/Emo6.gif הצליח לי

האמת היא ורק ביננו גם המיקסר הידני מאייס שעלה לנו 35 ש"ח (בחיי) עושה יופי של עוגות קישים ושאר דברים טעימים כבר 3 שנים (עשיתי לעצמי עין רעה?) אבל הקיצ'יניאד אין אפשרות להסביר זר לא יבין זאת....

למעלה