סליחה על ההודעה החדשה אבל...

Daniel44862

New member
סליחה על ההודעה החדשה אבל...

מישהו יכול להגיד לי למה שמים "נפסל לשידור" תמיד בקטעים שלא צריך לצנזר!? שומעים אותם בדשא ולא רואים כלום! מישהוא יכול להגיד לי למה?! אני יודע לשרשר פשוט זה כבר פאקינג נמאס!

אתה מתכוון איראן השמאלנית

כי אם חס וחלילה ישודר משהוא שאסור, אז מישהו יחטוף ויפסיד הרבה כסף. מדינת איראן השמאלנית חילונית.

metrosexual

New member
לא,צ'יפופו

פשוט חס וחלילה שאלי ישי לא יעיר להם שהורסים את הנוער.... "באיראן השמאלני החילוני" לא היו מצנזרים אינטרנט (החוק בדרך),באיראן השמאלני החילוני לא היו מפלים בן אדם בשל היותו לא יהודי,באיראן השמאלני החילוני כל אחד היה יכול להתחתן איך שהוא רוצה...באיראן השמלאני החילוני כל אחד היה יכול לנסוע באוטובוס ביומו החופשי היחידי(שבת)...וכו'.....

זה ריאלטי שמאלני חילוני

אם זה היה תלוי בחרדים התוכנים בכלל לא היתה משודרת. ואם לא טוב לך שהמדינה יהודית, אתה מוזמן ללכת.

יניבל1

New member
איראן ושמאל אלה שני מונחים שסותרים

תמצא לך אנלוגיה טובה יותר

metrosexual

New member
לפי ההגיון שלך הימניים

צריכים לגור בעזה ובגדה המערבית...

לפי ההגיון שלך..

רגע, אין לך הגיון

metrosexual

New member
סליחה מי אתה שתקבע מי יילך?

המדינה הוקמה ע''י ציונים חילוניים אשכנים והיינו פה לפני שכל הצ'חצ'חים הדתיים הגיעו...

לוחם חופש עלק

היום רואים שהבן אדם מזוייף לפי שמות שהוא מיחס לעצמו. שמות שכוללים את המילה "שלום" ואת המילה "לוחם חופש" בתפוז אפשר למצא הרבה מזוייפים כאלה.

יניבל1

New member
אוןלי תפסיקו ליהות כאלה טרולים?

אנשים כאן באו לדבר עלה אח הגדול ויכוחים משעממים על חילונים-דתיים תקחו לפורום הרלבנטים די להציף על שטויות ! נודניקים.....

למעלה