סליחה על ההודעה החדשה אבל...

ShukyD

New member
נפתחנו? "צ'חצ'חים דתיים"?

אז בוא אני אתן לך את המשפט שהכי מעצבן אנשים כמוך - בגלל שנאת חינם נחרב בית המקדש. ורק שתדע שהמדינה הוקמה על ידי ציונים חילוניים אשכנזים שהייתה להם הערכה והיה להם כבוד לדת ה"אליטה" האשכנזית כבר לא תופסת בארץ והגבול הגם ככה דק ממשיך להטשטש כל הזמן אתה לא מתבייש בהתיימרות שלך לייצג את האנשים שהקימו את המדינה? אם היה להם מושג איך אנשים מדברים בשמם הם היו מוותרים על הרעיון ולא מוצאים טעם תראה מה יצא ממך. לפחות קח דוגמא מהגיבורים שלך, תהיה ציוני, אל תעדיף ערביה על פני יהודי. ועוד ערביה שרוצה ברעתנו.

metrosexual

New member
אין מה להשוות בין הדתיים של פעם והיום

וחוץ מזה להעדיף יהודי על פני ערביה רק בשל היותה לא יהודיה זה גזענות.כנראה לא למדנו שום לקח לאיפה הגזענות יכולה להביא! הצ'חצ'חים הדתיים(ש''סניקים) הורסים את מדינה דמוקרטית יהודית והופכים אותה אט אט למדינת מזרח תיכונית ממוצעת בה הדת שולטת באוכלוסייתה...

ShukyD

New member
זו הנקודה שלי

אתה גם ככה עושה העדפה גזענית אז עדיף כבר שהגזענות לא תכוון כלפי העם שלך

metrosexual

New member
זה לא גזענות כלפי העם

יהודי לא יכול להיות גזען כלפי העם שלו... זה הרצון /הצורך הפנימי לשנות!ללמוד לקח מהעבר ולא לשנוא מישהו אחר בשל היותו שונה ממך לא משנה אם הוא ערבי,הומו,אתיופי,רוסי,עובד זר וכו'...... אני לא רוצה שמדינת ישראל תהפוך להיות מדינת אפטרהייד או לחלופין מדינת ההלכה שבה דת מכתיבה את אורח החיים של תושביה.

ShukyD

New member
שכחת להוסיף - לא משנה אם הוא דתי

אתה פועל בניגוד לאידיאולוגיה שלך כבר אמרתי לך אתה כל כך מתעקש להראות קבלה והבנה לאחר שאתה שוכח את המקום שלך ואת העם שלך, שונא את האנשים שאתה חי איתם ובתוכם וזה יותר גרוע מלהיות נאמן לעם שלך וגזען כלפי כל השאר אתה עושה את זה כדי להתבדל, כנראה היה חסר לך הייחוד כשהיית קטן לא יודע אולי אחים שלך קיבלו יחס יותר טוב ממך אחרת היית אוהב כל בנאדם באמת ובתמים ולא עושה העדפה מסויימת או שאתה עושה פה שוויון לכולם, או שאתה לא פועל מתוך הכוונה שאתה טוען שממנה אתה פועל. לדעתי אתה שקרן ומזוייף ומנסה רק לעמוד בנורמה חברתית מסויימת, כדי למצוא חן או להיות חלק.

metrosexual

New member
למצוא חן בעיניכם?

יא דביל אני פה כמעט נגד כולכם..... וברוך השם לא היה לי חסר כלום בילדות... חסר לילדים בבני ברק שגדלים עם 21 ילדים בחדר...

ShukyD

New member
בעינינו?

לא בעינינו, בעיני אנשים נחותים מאיתנו. בעיני השמאלנים שרוצים למכור את המדינה מסתבר שהם החברים הזמינים שהיו לך שם ואמא שלי גדלה עם עוד 20 אחים ואחיות גם בבני ברק בין השאר והיא חיה טוב מאוד עכשיו אישה מאוד מצליחה ומשכילה והיית רוצה להגיע לרבע ממה שהיא עשתה בחיים שלה וכל אחד מ20 האחים והאחיות שלה שחיו ביחד במעברה ובבני ברק בדירת שני חדרים

metrosexual

New member
שיבוסם לה.....

ויש לי אחלה חיים והשגתי המון דברים אולי חומריים אבל השגתי ואני בסה''כ בן 23...

את השמאלנים של פעם..

אפשר להשוות היום לימין הקיצוני. למעשה הם עשו דברים באמת הרבה יותר "קשים" לפי התפיסה השמאלנית של היום. השמאל היום זה בכלל לא אותו דבר. היום שמאל בעיני רבים נחשב לבגידה במדינה.

metrosexual

New member
כמו שיש ימין קיצוני יש גם שמאל קיצוני

ואגב אני מרכז...(מצביע שינוי לשעבר ועלה ירוק בבחירות הקרוובת)

ShukyD

New member
ובמה נראה לך שינוי ועלה ירוק מתמקדות?

העדפה של ערבים על דתיים עכשיו אני מבין מאיפה הדעות הקיצוניות שלך אני הצבעתי בבחירות האחרונות לעלה ירוק, אני מכיר את האידיאולוגיה שלהם זה לא יגמר טוב לאף אחד כל המפלגות האלה שמציגות את עצמן כמרכז, זה הכי קיצוניות שיש ואתה טרף קל, אתה ואנשים שכמוך שרק רצו קצת ייחס והכרה, רצו לעשות טוב ונפלו למלכודת הזאת של הפוליטיקה המלוכלכת, קנו אותך במילים. אין לי בעיה עם ערבים, אבל רק אחרי שידאגו לעם שלי, העם שחי פה הערבים שפה הם ערבים גולים, לא משנה כמה זמן הם היו פה, המדינה בתכלס שורה תחתונה היא שלנו מדינה יהודית בארץ ישראל. אז אני לא מבין למה להשקיע בהם יותר ממה שלנו מגיע? יום יבוא וזה יתנקם בכולנו

metrosexual

New member
אבל שוב זו הכללה

אני לעולם לא הכרתי ערבים וחשבתי בדיוק כמוך שכל הערבים נגדנו ואני גר בעיר שכולה יהודית (נתניה) בקיצור לא פגשתי ערבים מאז שהתחלתי ללמוד הכרתי המון ערבים וזה שינה לי המון...ברור שיש בינם קיצוניים ששונאים אותנו וביננו אין?ברוך מרזל,איתמר בן גביר(הייתי בעימות ישיר נגדם אגב)ודיברתי המון איתם והבנתי שהרוב מחפשים חיים שקטים,ללמודלעבוד להתחתן ולחיות חיים נומרליים בדיוק כמוני וכמוך. ואל תגיד שלא מפלים את הערבים בארץ.תחיה בחו''ל ותרגיש מופלה אולי תוכן להבין אותם...הם מרגישים זרים פה...לא יודע מי יותר אשם בזה...אנחנו שלא מקבלים אותם לחברה(כמו שלא מקבלים לרוב את הרוסים,אתיופים וכל מי ששונה מאיתנו) או שהם שלא רוצים להודות שהם חיים במדינה שהיא מדינה יהודית

הם מקבלים אותך?

אתה יודע שלחצי האי ערב (האזור היחיד שהוא באמת של הערבים ושייך להם) אסור לך להכנס בגלל שאתה יהודי?

ShukyD

New member
בצורת חיים? לא.

בהגבלות על כניסה למדינה? אולי עדיף

אבל אתה כבר בכיוון הזה

יש אנשים בהשקפת עולם שלך שממש אפשר לרשום שהם תומכים בטרור ובגורמי טרור אסלמיים. אני בחיים לא יוכל ליהיות כזה, כי אני בבסיס שלי אפשר לומר שונא את התרבות הערבית/אסלמית והמנטליות הערבית/אסלמית. (חמולות, רצח על "כבוד" המשפחה, היחס לנשים בחברה הערבית וכו') ואני לא מפחד לרשום את זה.

Princess Galush

New member
אבל מה שציינת שאתה שונא

זה גם מה שקיים בחברה היהודית-חרדית הקיצונית. פנאטים יש בכל מקום

metrosexual

New member
אני גם שונא את זה

כחוזר בשאלה אני מכיר את העולם החרדי ממש מקרוב:) החרדים לא כ''כ שונים מערבים

למעלה