סליחה על ההודעה החדשה אבל...

ShukyD

New member
אז ההבדל בינינו הוא שאתה חשבת ככה לפני שהכרת

ערבים. ואני חושב ככה אחרי, ואפילו יותר גרוע. כי פעם הייתי ממש בעדם, פעם תמכתי ואמרתי סבבה מגיע להם לקבל מה שמגיע <כמובן לא בקיצוניות ולא יותר מדי> ויש ביניהם סבבה של אנשים. אבל אני למדתי שכל ערבי שיקרא לעצמו איך שהוא רוצה, בדואי - מוסלמי, נוצרי, דרוזי, לא משנה בכלל דת כל ערבי הוא נחש כל ערבי ינסה לדפוק אותך כי אתה יהודי וכל ערבי ירצה אותך מחוץ למדינה הזאת, פשוט ככה ברוך מרזל ואיתמר בן גביר לא שונאים את עם ישראל, שונאים אנשים כמוך אולי.. שנראה כאילו מעדיפים לחיות פה עם ערבים מאשר עם יהודים. שונאים פעילי שמאל ושלום שמעדיפים לחיות בשטחים עם הטרוריסטים מאשר בתוך עם ישראל שהוא העם שלהם. אנשים כאלה לא נחשבים יהודים ולכן השנאה היא לא בתוך העם אלא מחוצה לו. ובדיוק כמו שאם אני אחיה בחו"ל אני אהיה בגולה ולא אזרח, אני לא אקבל שיוויון זכויות וכל מה שמגיע לי כאן בדיוק ככה הם, שירגישו מה שהם רוצים יש להם 22 מדינות להתפזר אליהן. ואנחנו לא מקבלים מיעוטים וזרים במדינה כי עוד אין לנו מדינה מספיק גדולה בשביל זה אנחנו לא יכולים לתת להכל להתגלגל אנחנו צריכים נאמנות וחוזק אנשים כמוך רק מחלישים אותנו לקראת העימות הבא ואתה תראה, ביום, בשעה, שתפרוץ מלחמה כוללת והיום הזה לא רחוק. כל.. לא רוב, כל החברים שלך, יצטרפו לערבים במלחמה נגדנו. הם הסרטן בתוך ישראל ואתה לא רואה את זה עכשיו זה נראה לך גזענות אבל אתה תבין בקרוב מאוד מאיפה זה נובע. ומשפט אחד לסיכום מדינת ישראל תחרב לפני שהם יקבלו אותה, אם הם יקבלו זה יהיה מגרש חניה ענק והם פשוט יתייאשו וילכו למקומות אחרים, זה עימות מטומטם על כלום. זה כמו ילד שרב על צעצוע ואז כשהוא מקבל אותו הוא כבר לא רוצה.

metrosexual

New member
לפני שתהיה פה מלחמה גדולה בין הערבים ויהודים

תהיה פה מלחמת אזרחיים בין החילוניים ודתיים...:)

ShukyD

New member
זה חיוך של "הכנסתי לך"

אבל אתה תחכה ותראה, זה אפילו לא רחוק מדי בשביל שתבין והמלחמה בין הערבים והיהודים תקרב את הדתיים והחילוניים ותפרק את הבמה שלך ושל אנשים כמוך ותדחוק אתכם לשולי החברה מי שתופס צד יקצוני ישלם על זה בעתיד :) <גם אני יודע>

ShukyD

New member
שכחתי לציין

שיש לי אקסית דרוזית ודרוזים חיים פה במדינה, מקבלים תנאים וזכויות נחשבים נאמנים ולמדתי, הכרתי אותה ואת אבא שלה את המשפחה שלה אתה לא מאמין כמה רעל זורם להם בורידים כמה שנאה והם חיים אצלנו במדינה והם אזרחים כמו כולם. כבר הדרוזים הסורים מהגולן יותר נאמנים מהם.. אלה שתומכים בסוריה ולא מתגייסים לצבא. וזה עוד דרוזים.. וגם ערבים יצא לי להכיר לצערי כשערבי מתחיל לדבר איתי אני אוטומטית לוקח הכל בערבון מוגבל

אתה מדבר שטויות

יש ערבים ולא דרוזים - ששונאים את אחיהם. אני מכירה ערבי שיש לו חנות רהיטים גדולה בצומת אום-אל-פאחם. ביקשתי ממנו (כי אני פוחדת לבד) שיקח אותי לסיור באום-אל-פאחם . הוא נתן לי נאום שלם למה הוא שונא אותם ושהוא לא היחיד יש המון כמוהו. ובחברה הישראלית כולם אוהבים את כולם? המרוקאים שונאים את התוניסאים הרומנים את הפולנים, העיראקים את התימנים, התימנים את המרוקאים וכיו"ב.

metrosexual

New member
גם לי יש ידיד ערבי ששונא ערבים

והוא הכי חילוני שיש...(אוכל חזיר וכו'...והוא מוסלמי)

אין דבר כזה "מרכז" מרכז זה שמאל

יש ימין ויש שמאל. מרכז זה אחד שרוקד לפי כיוון הרוח. אחד בלי עמוד שידרה היום כל שמאלני שרוצה ליהיות מקובל, קורא לעצמו מרכז.

metrosexual

New member
יש דברים בהם אני ימין ויש דברים שאני שמאל

אני בעד החזרת כל מיני התנחליות אבל נגד החזרת מעלה אדומים,אריאל,גוש עציון,רמת הגולן אני בעד להחזיר את מזרח ירושלים. אבל לרוב אני לא ממש נכנס לפוליטיקה

למעלה