סקנדל סביב תלמידת כיתה ב' ממוצא בריה"מי

157cm

New member
על מה היא יכולה לריב עם המורה?

סתם התחשק לה לריב? מוזר. ונגיד שהיא רבה איתה על משהו שלא ברור לי עכשיו, למה לנצל את הילד שלך בצורה כל כך מגוחחת. נשמע לי שזה כמעט ולא אפשרי.

אני מצטט את גרסת המורה

האם הגיעה, ראתה את הילדה עם החולצה, התחילה להאשים את המורה בגזענות. אני לא יודע מה קדם לריב, ייתכן שהיו היתקלויות נוספות בין אימא למורה.

beatman

Member
ההורים לא רוצים לשמוע שום הסבר והחליטו להעביר את הילדה

לבית ספר אחר. גם הגרסה של המורה צד שלישי שראתה את האמא מלבישה את הילדה כביכול מוזרה, אבל מה הסיכוי שהמורה יודעת לעבוד כל כך טוב על פוליגרף ? יותר מדי מידע שכבר אי אפשר לדעת למי ולמה להאמין.

157cm

New member
תפסיק למחוק את הודעותיי!

זכותי להתבטא איך שעולה בדעתי, מה אתה מתייפייף? אחת הסיבות למה לא מתחשקת לי לכתוב פה כמעט.

beatman

Member
גברת, בפורום יש חוקים

לא מאחלים כאן מוות וקוראים לרצוח אנשים. זה לא הפייסבוק שלך.

beatman

Member
בהחלט

אז יודיעו להורים ויבקשו שלא ללבוש יותר לבוש כזה, מה האובססיה להחליף באמצע היום ? &nbsp האם נתנה אישור להוריד את השמלה, ואמרה שיש מכנסיים, אז על מה התלונות ?

השאלה היא אם הילדים צחקו או לא

המורה טוענת שהילדה חזרה לכיתה, ואף אחד לא הרים גבה. האם מצדה אומרת שהילדים צחקו, וגם עורכת הדין שלה סיפרה בראיון שההנהלה ניסתה להשפיע על התלמידים שלא להעיד.

157cm

New member
זה לא צוות חינוכי

זו פוסטמה ה-"מורה" שלא קשורה בשום אופן למילה "חינוך". מעניין למה יתר המורים שראו אותה ככה לפני שהאם הגיעה, גם לא עשו כלום. אם הייתי אימא שלה הייתי מציתה את המורה על המנגל ומחלקת לחתולי רחוב, שיהנו. מעשה צדקה זה.

למעלה