סקס אוראלי

אין כמו השכבה בזוגייה.

הרוכב ואני הופכים ליחידה אחת. אוהבת לחוש את האדרנלין בגוף,זיעה קרה מבצבצת,האדמה מתקרבת,ומתקרבת,הגוף הופך לרך ומקבל את האנרגיה המופלאה. והאופנוע הסלוקי הזה,נראה גמיש מתמיד. יפה לך,הזכרת לי נשכחות.

תמחק ת'פרצוף האווילי.

התשובה המתכבסת היא לא. זה ששתינו רשמנו על אופנועים,או המשתמע מכך,אינו אומר שאחת אנחנו. ירון מה יהייה לא ישנת טוב הלילה

yaron1968

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo124.gif עכשיו אני ממש מודאג!!!

אין פה הרבה שיודעים שהלילה לא ישנתי טוב באמת! משהו מסריח פה

נראה לי שפספסתי משהו פה....

או שאולי כובסת וירון פספסו..... מי דבר על אופנועים????????????????????????????? סה"כ ירידות במהלך ירידות סדום .....נפלא !!!!!!!!! מה לא היה ברור פה?!

מוהיקני

New member
לא פספסת כלום ספיריט

חחחחחחחח...בירידות סדום, אם היית מפספסת....... לא. ממש לא מומלץ לפספס כשהענין קשור בירידות סדום. בפעם הבאה תנסי ליקוק בעליה. ברגשי נהיגה בטוחה

אז מוהיק יקירי....

תדאג לעדכן אותי כשנגיע לעליה כי הרי ראשי יהיה עסוק מכדי לראות שזמן "ליקוק בעליה" הגיע.

אישה33

New member
אין כמו מין אורלי ../images/Emo3.gif../images/Emo3.gif../images/Emo95.gif

תמיד חייבת לקבל ואוהבת לתת גם בולעת(אבל רק לבעלי)

woman40

New member
אחח אחח סקס אוראלי אני פשוט לא-

-צריכה שום דבר חוץ מסקס אוראלי חולה על ליקוקים של השפתיים והדגדגן, ואוהבת למצוץ וגם יודעת מעולה, אבל רק לבעלי האהוב שמענג אותי מעולה.

לפני שבועיים

חוויה מרנינה במיוחד ומענגת במיוחד על 2 גברים שירדו לי בו זמנית, ומפעם לפעם גיוונו עם האצבעות.. זה היה בהחלט מעניין....

../images/Emo3.gif

אוהבת כש"אוכלים " אותי-וכייף לקבל מחמאות על כמה אני טעימה זכורה לי במיוחד הפעם האחרונה שאישה - לסבית מוצהרת- פינקה אותי. מה שהיא עשתה שם...אוח...שום גבר וזה בלי רצון לפגוע באלו שעושים זאת מצויין- אבל שום גבר וגם לא הם- היו טובים כמוה. חושבת על זה ו...

דנטל

New member
וואי, אני אגיד לה שכתבת את זה

אלא אם היא התחילה לקרוא בפורום מאז.

RanDomiZe

New member
סקס אוראלי ומאוד ביזארי שחוויתי...

בקיץ אני נוהג לישון בעירום.ופעם אחת התעוררתי אל תוך מציאות מדהימה של בחורה שפשוט עושה את זה נכי מושלם ואז הסתכלתי לכיוון שלה וצעקתי:ליידי תעופי ממני מהר אבל.(סיפור אמיתי)

לילות על גבי לילות בבארים בת"א בחיפ

מאז שאני זוכר את עצמי (מגיל 17) ,אני עסוק במשך לילות על גבי לילות בחיפוש אחרי המוצצת המושלמת, קיבלתי ים !!! ים של מציצות, אבל רק אחת באמת מצצה כמו שצריך, מושלמת, מיכל היתה שכנה שלי כשגרתי בשכירות,הייתי צועק לה מהחלון מיכל מיכל..היתה באה .. ומוצצת ומוצצת ומשתרללת... לילות מוטרפים עד שקבלה ג'וק לראש.. לגור יחד או שהיא מחפשת מישהו רציני רבאק.. עד שמצאתי מוצצת מושלמת (עברו חמש שנים,בטח נשואה עם ילדים) ועד היום...בארים ומועדונים רבים בת"א נהנים מנוכחותי רק בגלל חיפושי אחרת המוצצת המושלמת .

למעלה