סקר ההיכרות הגדול!!!

Oyster Girl

New member
וואו, יש פה מלא שמאליים ../images/Emo54.gif

שם: מיכל
האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא
האם תקראי לבת שלך על שמך? לא
אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? נראה לי שיובל
האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? לא..אבל שם המשפחה כן
אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? אולי אני אחצה אותו לשניים. הוא ארוך מדיי.
רווק: כמובן
תאריך לידה: 22.7.90
גובה: 1.81
צבע עיניים: כמעט שחור
צבע שער: כנ"ל
צבע אהוב: חום, שחור, אפור|מאוהב(!)
ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): שמאלי אבל בעקרון חוץ מלכתוב אני עושה הכל בשתי הידיים....
האם...
אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא חשה רגשות מיוחדים
יש לך הרגלים רעים? אולי
מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ? עיניים,כפות ידיים ונעליים.
אם הייתם יכולים לטוס לאנשהו- לאן זה היה? לונדון
באיזו מילה אתם אוהבים להשתמש? נבלה, זבל, מנוול/ת, חלאת אדם
מה אתם לא יכולים לסבול? אדישות צביעות ורחמים עצמיים
מה ממיס אתכם ואתם לא יכולים לעמוד בו ? אדוארד
. וכל דבר יכול לשבור ולהמיס אותי בסרט, הכל תלוי עד כמה מוכשר הצוות.. בחיים האמיתים אין יותר מדיי דברים.
איזה צבע אתם מרגישים שמאפיין אתכם? אפור
שיר שממש מתאים לכם עכשיו- Positively 4th Street שך דילן
מעדיפים לראות הצגה או לשמוע קונצרט? הצגה
סרט של דיסני שאתם אוהבים ממש- הסיוט שלפני חג המולד נחשב
? שודדי הקאריבים...
סרט של דיסני שאתם לא אוהבים- את רוב הסרטים של דיסני אני לא אוהבת במיוחד..
נשיקה מסרט שנראתה הכי יפה וכיפית- לא יודעת אם כיפית אבל הנשיקה של אדוארד וקים היא הכי יפה בעולם
מה אתם אוהבים לעשות בזמן הפנוי? אין לי זמן פנוי. בצפר, עבודה או שינה. אבל כשיש זמן זה בעיקר קולנוע והופעות.
אם הייתם יכולים לשנות משהו בעולם, מה זה היה? לא היו אנשים
מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנות- מה שבא לכל אחת
מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנים- המממממ
באמצע.
אוהבים לקרוא ספרים? כן
אם כן- איזה סוג של ספרים? כל דבר שתופס אותי. זה לא קבוע.
איזה יום בשבוע אתם אוהבים? נראה לי ששני.
איזה יום בשבוע אתם פחות אוהבים? רביעי וחמישי.
מרגישים שיש לכם כישרון? לפעמים
אם כן- מה הוא? אני טובה עם תמונות
אם לא- בטוח שיש!!!!! יש אבל לא קל לנצל אותו
איזה משחק קופסא אתם אוהבים? הרמז!
ומשחק מחשב? worms
וגם דיאבלו האמת..
ספר אהוב? מותו המלנכולי של נער הצדפה
מה השעה? 22:36
איזה יום היום? ראשון
אוהבים לטייל? כשקר כן
אוהבים לנסוע במכונית? כן
הייתם רוצים לטוס לירח? יכול להיות
איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? בדרך כלל משהו שקשור לתיק או לנעליים שלי , לא אליי
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מותה המלנכולי של נערת הצדפה
מה הפחד הגדול ביותר שלך? להתקרב אל אנשים
אתה יודע לשיר? הגדירו "יודע"
אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? יש מצב, אבל לא נראה לי שעצמי היה נותן לי
אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? אולי את מידת הנעליים!
אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? כן
אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? כן ולא
מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? לא רע לי איתו
לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? אני לא אובייקטיבית, לא כדאי
האם אתה מאמין:
באסטרולוגיה? כן
בקסם? קצת
בפיות? כן
באהבה ממבט ראשון? כן
ביין ויאנג? לא
לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? למקום פחות גרוע מפה, זה בטוח
מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? "לעולם אל תתני למישהו לומר לך שאי אפשר, לכל אחד יש את הדברים עליהם הוא מקובע, אבל אל תפחדי לנסות וליצור דברים חדשים.". אוי כמה שאני אוהבת אותו
מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? לא יודעת
האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא אכפת לי מבחינה חברתית
תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: בבקשה שמחר יהיה פחות חם
האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע, אם כן למה אתה מקשיב? לבוב דילן

Oyster Girl

New member
גם טים גבוה ../images/Emo3.gif../images/Emo54.gif

חוצמזה, נסי לחשוב על מידת הנעליים שלי !

wolfyy

New member
../images/Emo32.gifראיתי סוויני טוד!!!!

זה היה פשוט לילה קלאסי... אני ואמא הלכנו לראות סוויני - והאולם היה ריק!!! היה לנו פשוט אולם פרטי רק לעצמנו... הסרט היה ממש מורבידי, ועצוב.... אנת'וני שר ממש מדהים! ג'וני שר מלא רגש... כולם היו ממש טובים ושרו בהתאם לתפקיד! סה"כ, למרות הגרוטסקיות שקצת קשה לי איתה, זה היה מספיק סוראליסטי כדי לא לקלקל לי... ומאד מאד אהבתי את הסרט. בקיצור, היה לילה ממש טוב.. גם קרו עוד כמה דברים מיוחדים. טים

Oyster Girl

New member
../images/Emo99.gif

שכחת לומר שהלנה שרה מאמם בצורה מופלאה
עשית לי חשק לראות שוב, אבל הלכתי כבר יותר מדיי פעמים. נחכה לדיוידי

adi dion

New member
לא לא את לא לבד ../images/Emo10.gif

גם אני עוד לא ראיתי... לעזאזל

adi dion

New member
כיף לך!! ../images/Emo13.gif

כן, באמת! אני מתביישת בך, איך שכחת לומר שהמלכה משחקת בצורה מושלמת ושרה מעולה?

my reflection

New member
עונה במקום ללמוד למיצ"ב,איזה כיף!

שם:סתיו האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?לא מיקום:חולון האם תקראי לבת שלך על שמך?אני לא חושבת אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך?סטיב?XD האם השם שלך משובש לעיתים קרובות?כשאנשים כותבים אותו הם כותבים ככה:סתו במקום ככה:סתיו וזה משגע אותי! אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?לא מין:בת רווק:אכן תאריך לידה: גיל:14 וחצי גובה:1.60 צבע עיניים:שחור צבע שער:שחור צבע אהוב:אדום ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה):ימינית
האם... אתה אוהב את הכתב יד שלך?לא כ"כ:S יש לך הרגלים רעים?אני חושבת...... מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ?עיניים(?) אם הייתם יכולים לטוס לאנשהו- לאן זה היה?הולנד
באיזו מילה אתם אוהבים להשתמש?אין אחת ספציפית מה אתם לא יכולים לסבול?צעקות מה ממיס אתכם ואתם לא יכולים לעמוד בו ?הפרצוף של התינוקות ושל הכלביםXD איזה צבע אתם מרגישים שמאפיין אתכם?
שיר שממש מתאים לכם עכשיו-כנ"ל חח מעדיפים לראות הצגה או לשמוע קונצרט?הצגה סרט של דיסני שאתם אוהבים ממש-אין סרט של דיסני שאתם לא אוהבים- נשיקה מסרט שנראתה הכי יפה וכיפית-ספיידרמן חחח מה אתם אוהבים לעשות בזמן הפנוי?לצאת לטייל עם הכלבה אם הייתם יכולים לשנות משהו בעולם, מה זה היה?הרבה מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנות-ארוך מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנים-קצר אוהבים לקרוא ספרים?כן אם כן- איזה סוג של ספרים?כול הסוגי פנטזיות איזה יום בשבוע אתם אוהבים?ראשון איזה יום בשבוע אתם פחות אוהבים?רביעי מרגישים שיש לכם כישרון?לא>< אם כן- מה הוא? אם לא- בטוח שיש!!!!!יום יבוא ואני אמצא אותו
איזה משחק קופסא אתם אוהבים?מונופול חח ומשחק מחשב?סימס ספר אהוב?ה"פ-כול הסדרה מה השעה?17:05 איזה יום היום?שני אוהבים לטייל?כן אוהבים לנסוע במכונית?לא הייתם רוצים לטוס לירח?לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים?הגבות שלך יפות
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? מה הפחד הגדול ביותר שלך?חרקים,במיוחד שפריריות אתה יודע לשיר?לא אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך?אולי אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?שאני מתעצבנת בקלות אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית?לא אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?כן מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?גבות
לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? האם אתה מאמין: באסטרולוגיה?לא בקסם?לא בפיות?לא באהבה ממבט ראשון?לא ביין ויאנג?לא! לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים?עוד לא התחלתי לחשוב על זה..... מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה?לא יודעת תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים:מאוד מאוד מאוד מאוד עייפה
האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע, אם כן למה אתה מקשיב?הציוצים של התוכי שלי

חיבוק מובטח לקורא

שם:זהר האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: אי שם במרכז הארץ. האם תקראי לבת שלך על שמך? לאO_O אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? זהר, אני מניחה. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? אי אפשר לשבש את השם שלי. אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? ייתכן וכן. מין: לא, תודה. רווק: כבר יותר מארבע עשרה שנהD: תאריך לידה:13.2.1994 גיל: 14 וקצת גובה: 1.63 צבע עיניים: ירוק, נתון לשינוי צבע שער: חום צבע אהוב: אפור, תורכיז, כחול ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): שמאלית^_^ האם... אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא. הולכת לריפוי בעיסוק לשפור הכתב יש לך הרגלים רעים? לעזאזלD: מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ? עיניים. ושיער. אם הייתם יכולים לטוס לאנשהו- לאן זה היה? לונדון. באיזו מילה אתם אוהבים להשתמש? גזעי. מה אתם לא יכולים לסבול? מחמאות
מה ממיס אתכם ואתם לא יכולים לעמוד בו ? עיניים
איזה צבע אתם מרגישים שמאפיין אתכם? אפור שיר שממש מתאים לכם עכשיו- My unterpretation מעדיפים לראות הצגה או לשמוע קונצרט? שניהם מעולים סרט של דיסני שאתם אוהבים ממש- מלך האריות סרט של דיסני שאתם לא אוהבים-יש חיה כזאת? נשיקה מסרט שנראתה הכי יפה וכיפית-לאדעת
מה אתם אוהבים לעשות בזמן הפנוי? לחפש דברים מוזרים בויקיפדיה אם הייתם יכולים לשנות משהו בעולם, מה זה היה? את השטחיות מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנות- תלוי למי מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנים-כנ"ל אוהבים לקרוא ספרים? כן
אם כן- איזה סוג של ספרים? זה מגוון איזה יום בשבוע אתם אוהבים? אין ממש איזה יום בשבוע אתם פחות אוהבים?אין ממש מרגישים שיש לכם כישרון? לאO_O אם כן- מה הוא? D: אם לא- בטוח שיש!!!!! לא! איזה משחק קופסא אתם אוהבים? אה... "CASHFLOW" ומשחק מחשב? סימס ספר אהוב? יש ילדים זיגזג מה השעה? שתקנה שעון איזה יום היום? היום יום שישיD: אוהבים לטייל? לא אוהבים לנסוע במכונית? כהD: הייתם רוצים לטוס לירח? לא. זה מפחיד מדי איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? אה
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? "החיים זה לא קיבוץ", כי יש לי חברים שחושבים שאני גרה בקיבוץ מה הפחד הגדול ביותר שלך? לקבל את כל מה שאני רוצה אתה יודע לשיר? אמ... נניח אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? ברו שלא אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? רק אחד? אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? מזתומרת חזק? אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? לא מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? כלום לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? גבי האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא בקסם? לא בפיות? אמ... אה... כרובית! באהבה ממבט ראשון? לא ביין ויאנג? כן ולא לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? גילגול נשמות, אחי מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? אמ... לאדעת מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? D: האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא רואה סיבה שזה לא יהיה תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: תפוחי אדמה ירוקים עם נצנצים האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע, אם כן למה אתה מקשיב? לא מקשיבה

theEscapist

New member
קראתי. אפשר חיבוק?../images/Emo24.gif../images/Emo3.gif

סתם... מסתבר שאני לא הכי צעירה פה! איזה קטע

sonaku

New member
נושא

שם:ים האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?נחש... מיקום:בית. האם תקראי לבת שלך על שמך?לא. אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך?גם ים. האם השם שלך משובש לעיתים קרובות?דהה! אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך?כבר עכשו נטשתי. מין:נקבה בכיינית. רווק:יאפ. תאריך לידה:26 אוגוסט גיל:17 וחצי גובה:שמנמוך. צבע עיניים:מתחלף. צבע שער:בלונד זהוב צבע אהוב: לבן. האם... אתה אוהב את הכתב יד שלך?לא. יש לך הרגלים רעים?הרבה. מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ?פרצוף? אם הייתם יכולים לטוס לאנשהו- לאן זה היה?יפן. באיזו מילה אתם אוהבים להשתמש?''הומו'' מה אתם לא יכולים לסבול?שקרנים גרועים מה ממיס אתכם ואתם לא יכולים לעמוד בו?סטרייטים בשמלות,אני מודה. איזה צבע אתם מרגישים שמאפיין אתכם?לבן. שיר שממש מתאים לכם עכשיו-הספייס גירלז וואנבי לול מעדיפים לראות הצגה או לשמוע קונצרט? קברט?D: סרט של דיסני שאתם אוהבים ממש-שודדי הקאריבים לול סרט של דיסני שאתם לא אוהבים-ספר הג'ונגל 2 נשיקה מסרט שנראתה הכי יפה וכיפית-אין. מה אתם אוהבים לעשות בזמן הפנוי?לבלות אם הייתם יכולים לשנות משהו בעולם, מה זה היה?הרבה דברים..וואי. מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנות-ארוך מאוד מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנים-ארוך בינוני אוהבים לקרוא ספרים?יאפ אם כן- איזה סוג של ספרים?מד''ב,פנטזיה וכד' איזה יום בשבוע אתם אוהבים?אני לא יודעת. שישי? איזה יום בשבוע אתם פחות אוהבים?חמישי? מרגישים שיש לכם כישרון?לא. אם כן- מה הוא?אבל לא! אם לא- בטוח שיש!!!!!אין. איזה משחק קופסא אתם אוהבים?אין. ומשחק מחשב?גאיה? ספר אהוב?ספרי בישול לול מה השעה?מאוחר.. עוד מעט 2 איזה יום היום?וואי הממ..יום שלישי טכנית. אוהבים לטייל?לא ממש אוהבים לנסוע במכונית?כה הייתם רוצים לטוס לירח?לא איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? ''את דומה לסקרלט ג'והנסון'' אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? ''פאק,לא שוב!'' LOL מה הפחד הגדול ביותר שלך? החיים. או להיכנס להריון. שזה אותו הדבר אני חושבת.. אתה יודע לשיר?אולי אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? אני מניחה שכן אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה?גוף אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית?אני יודעת שאני חזקה. אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו?אהההה.. מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך?פפט הממ..את..הא..פופיק שלי?P: לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה?וואי אין. לצערי. האם אתה מאמין: באסטרולוגיה?חלקית בקסם?בוודאי בפיות?בוודאי אני רואה אותן כל הזמן באהבה ממבט ראשון?בערך ביין ויאנג?בערך לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים?לקבר מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך?אין מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך?וטפ? הממ..מה קורה אחרי שנגמרים הסמים במסיבת רגאי? מישהו שואל ''מזה החרא מוזיקה הזאת?!'' האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה?אולי.. תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים:אני צריכה ללכת לישון ארג! האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע, אם כן למה אתה מקשיב? לא שומעת כלום.

dusa1

New member
יאללה :)

שם: הדס האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? לא מיקום: מיתר, ישוב בנגב האם תקראי לבת שלך על שמך? לא אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? עידו האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? נופ אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? כמה שיותר מהר XD סתם, אני לא אהיה מפורסמת (אין לי שום חשק בזה) מין: נקבה, אני חושבת רווק: בעלת חבר מקסים 3> תאריך לידה: 10.2.93 גיל: 15 גובה: 1.55 בערך צבע עיניים: ירוק-דבש צבע שער: אדום-ברונזה צבע אהוב: כל צבעי הקשת!! ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): אמבידקסטרוסית :) האם... אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא, אבל כל עוד הוא קריא.. יש לך הרגלים רעים? ברור, כמו לכולם מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ? עיניי כרגע... לבריטנייה לדניאל טיקל ה-מ-ל-ך! באיזו מילה אתם אוהבים להשתמש? פאשיזם! מה אתם לא יכולים לסבול? צפיפות חונקת מה ממיס אתכם ואתם לא יכולים לעמוד בו? כשסער שוכח להתקשר ~אהמ!~ ואז הוא שר לי כדי שאני לא אכעס ואז אי אפשר לעמוד בפניו XD איזה צבע אתם מרגישים שמאפיין אתכם? ת'כלס כל צבעי הקשת XDD שיר שממש מתאים לכם עכשיו-a7X- m.i.a מעדיפים לראות הצגה או לשמוע קונצרט? קונצרט סרט של דיסני שאתם אוהבים ממש- וואו, כמעט כולם! סרט של דיסני שאתם לא אוהבים- היי סקול מיוזיקל! בושה לדיסני!! נשיקה מסרט שנראתה הכי יפה וכיפית- ספיידרמן כמובן (הא, זה לא באמת עובד XD) מה אתם אוהבים לעשות בזמן הפנוי? לנג'ס! אם הייתם יכולים לשנות משהו בעולם, מה זה היה? יותר מדי (נו, לא שואלים נוע"לניקים דברים כאלה!) מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנות- ארוך, אבל יש כאלה שמתאים להן קצר מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנים- ארוך!! אוהבים לקרוא ספרים? יאפ אם כן- איזה סוג של ספרים? רומאנים וקלאסיקות איזה יום בשבוע אתם אוהבים? שישי איזה יום בשבוע אתם פחות אוהבים? ראשון-שני מרגישים שיש לכם כישרון? יא אם כן- מה הוא? לא יודעת, יש כמה... אם לא- בטוח שיש!!!!! איזה משחק קופסא אתם אוהבים? יש כמה ומשחק מחשב?לא מתה על מחשב, אבל, אמממ, אייסי טאוור? ספר אהוב? עלובי החיים\ ויקטור הוגו כמובן מה השעה? דקה לתשע XD איזה יום היום? שלישי (לא?) אוהבים לטייל? יאפ אוהבים לנסוע במכונית? ככה ככה הייתם רוצים לטוס לירח? יאפ XD איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? מאגניבה אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? כי דוסה, זה לא מילה גסה. טוב נו זה כן XD מה הפחד הגדול ביותר שלך? צפיפות חנוקה, שאנשים שאני אוהבת ימותו אתה יודע לשיר? לא, אבל זה לא מונע ממני לשיר!! אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? לא יודעת אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא יודעת אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? אולי קצת אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? בסה"כ כן מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? עיניים לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? אמממ ביטלג'וס? האם אתה מאמין: באסטרולוגיה? לא כ"כ, אבל זה מעניין ממש בקסם? נופ בפיות? לא, אבל זה גם מעניין ויפה באהבה ממבט ראשון? ממש לא ביין ויאנג? יאפ לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? אני אמות ואז אספר לכם מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? "אל תרדפי אחרי רכוש וכסף, כי בסוף, גם עם הגרביים את לא יכולה להיקבר" מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? היי ששון! האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? מה זה משנה? אני אישית הזמנתי לצאת איתי כמה פעמים. למה כדי לעשות משו חייב שהוא יהיה מקובל? ואם לא בא לי? P: תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: מילה אחת, מאוהבת :) האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע, אם כן למה אתה מקשיב? אפיקה

dusa1

New member
התחרבש פה

מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ? עיניים, שיער אם הייתם יכולים לטוס לאנשהו- לאן זה היה? כרגע... לבריטנייה לדניאל טיקל ה-מ-ל-ך!

Rage Of Fire

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo105.gifכי פשוט נורא משעמם לי

שם: סער
האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? היום הסוער שנולדתי בו? ^_~
האם תקרא לבת שלך על שמך? לא >< זה שם דפוק לבת!><
אם היית נולד במין השני,איך היו קוראים לך? שרה? למרות שסער זה גם לבן וגם לבת....
האם השם שלך משובש לעיתים קרובות? כן! יש 4 טעויות שחוזרות על עצמן: סהר, שער, שהר וכן אפילו תתפלאו יש אנשים מספיק עילגים שכותבים את השם שלי ככה: סאר ><
אם תהיה מפורסם, האם תנטוש את שם המשפחה שלך? אם דני לא נטש את השם הזה אז למה שאני אנטוש?! {תחשבו על חזאי מאוד חתיך ותבינו על מי אני מדבר....}
רווק: נייט!
תאריך לידה: 8.12.1991
גובה: מטר 70 בערך....
צבע עיניים: אמממממ קשה >< זה סוג של חום כהה עם חום בהיר וירוק זית ואפור כזה >< לא יודע איך להגדיר את זה....
צבע שער: חום כהה }הדס אין לי שיער שטני!}
צבע אהוב: אממממ שאל"כ {שחור אדום לבן כחול}
ימני/ שמאלי/אמבידקסטרוס (משתמש בשתי הידיים בצורה שווה): ימני...
האם...
אתה אוהב את הכתב יד שלך? לא
יש לך הרגלים רעים? עישון ושתייה?
מה הדבר הראשון שאתם מסתכלים עליו אצל בן המין השני ? אממממממ, ציצי?
אם הייתם יכולים לטוס לאנשהו- לאן זה היה? אוהו! יש מלא >< ארה"ב, פינלנד, גרמניה, ארגנטינה, אוסטרליה, הולנד, פולין, צרפת, אנגליה, אוקראינה ואלסקה ^_^
באיזו מילה אתם אוהבים להשתמש? פאק? ><
מה אתם לא יכולים לסבול? עזבו זה סתם יהיה חפירה...
מה ממיס אתכם ואתם לא יכולים לעמוד בו ? אש! XD {ואמממ אני מטורף על אש ככה שזה גם מצחיק וגם קצת נכון....}
איזה צבע אתם מרגישים שמאפיין אתכם? שחור? {לפי שאלון בפייסבוק הצבע שלי הוא שחור! ><}
שיר שממש מתאים לכם עכשיו- Nightwish - Wishmaster
מעדיפים לראות הצגה או לשמוע קונצרט? קונצרט....
סרט של דיסני שאתם אוהבים ממש- לא עולה לי לראש כל כך {יש להם פשוט מלא סרטים!}
סרט של דיסני שאתם לא אוהבים- פנטזיה, כי זה פשוט אידיוטי!
נשיקה מסרט שנראתה הכי יפה וכיפית- ספיידרמן! D: שהוא תלוי כזה הפוך....
מה אתם אוהבים לעשות בזמן הפנוי? לעצב בפוטושופ, לנגן, לשיר, לשמוע מוזיקה, להיות עם חברים {ויזואלית ווירטואלית....}
אם הייתם יכולים לשנות משהו בעולם, מה זה היה? הייתי הופך את עצמי לשליט על העולם והייתי נותן לעצמי הרבה כסף.... ונותן אוכל לרעבים מפסיק את המלחמות וכל שאר הבולשיט שמלכות יופי אומרות שהן יפעלו בשביל שיקרה....
מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנות- ארוך
מעדיפים שיער ארוך או קצר לבנים- אני הולך בשיער ארוך...
אוהבים לקרוא ספרים? בערך כזה....
אם כן- איזה סוג של ספרים? אימה D:
איזה יום בשבוע אתם אוהבים? רביעי! ושישבת D:
איזה יום בשבוע אתם פחות אוהבים? שלישי!><
מרגישים שיש לכם כישרון? יאפ D: And I'm Godamn Proud Of It!
אם כן- מה הוא? שירה נגינה ועיצוב.....
אם לא- בטוח שיש!!!!! אבל אמרתי שיש לי!><
איזה משחק קופסא אתם אוהבים? מונפול D:
ומשחק מחשב? Postal 2 או GTA
ספר אהוב? לא קראתי מספיק ספרים כדי לקבוע ספר אהוב...
מה השעה? 00:15
איזה יום היום? עכשיו שישי....
אוהבים לטייל? בכללי כזה...
אוהבים לנסוע במכונית? זה נחמד D:
הייתם רוצים לטוס לירח? ברור!
איזו מחמאה אתה מקבל מרוב האנשים? חמוד, אינטיליגנט, נחמד....
אם היו עושים סרט על החיים שלך,איך היו קוראים לו? סופר מן{קה השולחנות} [אני פשוט מבריק שולחן כשאני מנקה אותו, זה איזשהו כישרון מוזר כזה....}
מה הפחד הגדול ביותר שלך? יש מספיק...
אתה יודע לשיר? יאפ D:
אם היית מישהו אחר,האם היית מתחבר עם עצמך? תלוי במצב רוח שלי....
אם היית יכול לשנות משהו אחד בעצמך, מה זה היה? לא יודע....
אתה חושב שאתה חזק מבחינה ריגשית? דיי כזה....
אתה חושב שהחיים היו טובים עד עכשיו? לכל אחד היה את האפס אנד דאונס שלו....
מה אתה הכי אוהב בקשר לגוף שלך? את העיניים שלי, כי הן פשוט מגניבות D:
לאיזה דמות בדיונית אתה הכי דומה? לא חקרתי את זה לעומק כל כך אבל הרוול מודלז שלי הם ספייק וולברין וספיידרמן {אני פשוט גיק של סופרהירווס....}
האם אתה מאמין:
באסטרולוגיה? לא ממש
בקסם? לא
בפיות? לא
באהבה ממבט ראשון? לא
ביין ויאנג? כן
לאן אתה חושב שאנחנו הולכים אחרי שאנחנו מתים? לשום מקום פשוט קוברים אותנו באדמה....
מה העצה הכי טובה שמישהו נתן לך? לא זכור לי....
מה הבדיחה הפנימית האהובה עליך? די מווסט אימייזינג! XD זה כזה ישן!
האם אתה רוצה שזה יהיה יותר מקובל מבחינה חברתית שבחורה תזמין בחור ליציאה? לא אכפת לי....
תאר איך אתה מרגיש כרגע ב5 מילים: משועמם מאוד ונורא חסר עיסוק...
האם אתה מקשיב למוסיקה כרגע, אם כן למה אתה מקשיב? Liquid Tension Experiment - 3 Minutes Warning Part 2.

למעלה