סקר\שאלון

סקר\שאלון

ממצב? בשביל שהשחקנים יכרו אותנו אז עשיתי שאלון- שם+שם משפחה: עיר: בן\ת כמה: זכר\נקבה: מאכל אהוב: צבע אהוב: שחקן אהוב: שחקן מראש גדול אהוב: סרט אהוב: סדרה אהובה: חג אהוב: נולדתי בתאריך: שיר אהוב: מקצוע אהוב: מקצוע שנוא: יש חבר\ה\אין חבר\ה: סגנון לבוש: מקום בילו אהוב: ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אני מקווה שזה יעזור עמית

עניתי כנסו כולם....

שם+שם משפחה: ספיר קרני עיר: פ"ת בן\ת כמה: 14 וחצי זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: פיצה... אבל אני בגמילה.. חחח... צבע אהוב: וורוד שחקן אהוב: אדם הירש רועי וינברג ויהונתן שיינברג... שחקן מראש גדול אהוב: כולםם..... סרט אהוב: משפחת סופר על חחח... סדרה אהובה: ראש גדול פלוריסיניטה ורובי חג אהוב: פסח נולדתי בתאריך: 9.6 שיר אהוב: לעוף.. נסיכת פופ מקצוע אהוב: ספורט (כי יושבים ולא עושים כלום) חח.. מקצוע שנוא: תנך יש חבר\ה\אין חבר\ה: היה... אתמול נפרדנו (הוא היה כזה מנייקקק).... סגנון לבוש: ג'ינס נמוך של לי קופר וקרוקר.. וחולצות יפות.. חחח... מקום בילו אהוב: ה"דום" "מון" "פרדייז" "פורום" (ב"ש)... ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: ברור ש... כןןןןןןן...... לאבב יוו אוולללללללללל............

נעים להכיר!

שמי אלמוג רחמיאן, אני מעפולה, אני בת 15 (בקרוב עוד חודשיים). מאכל אהוב: שניצל וספגטי. צבע אהוב: כחול. שחקנין/שחקנית אהובים: מאיה דגן, ספיר דרמון,נבו קימחי....... גור מורד,יונתן שנברג. סרט אהוב: "לא רק בלונדינית". סידרה אהובה: "ראש גדול" חג אהוב: פורים. נולדתי בתאריך :6.3.1990 . שירים שאני אוהבת: כל השירים של עידן רייכל,בקיצור מוזיקה ישראלית. מקצוע אהוב: היסטוריה, מתמטיקה, מקצוע שנוא: של''ח. אין לי חבר. סגנון לבוש : ספורטיבי. מקום בילוי אהוב: בבית שלי מול המחשב , שומעת מוזיקה, ומנגנת. אוהבת לא אוהבת ראש גדול, אפילו זאת לא שאלה, אני לא יכולה בלי ראש גדול, זאת סידרה מדהימה
ספיר דרמון את

shaisagi

New member
יאללה נזרום עם הסקר

שם+שם משפחה:שי שגיא עיר:אשדוד בן\ת כמה:18 זכר\נקבה:זכר מאכל אהוב:דגים ועל האש צבע אהוב:כחול שחקן אהוב:אין שחקן מראש גדול אהוב:שרון וספיר סרט אהוב:צעד קטן(לא בגלל אדם לכל המושפעים למינהם) סדרה אהובה:ארץ נהדרת חג אהוב:פסח(לא בגלל החופש) נולדתי בתאריך:14.1.1987 שיר אהוב:"ניצחת איתי הכל"-עמיר בניון מקצוע אהוב:אין מקצוע שנוא:אין יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין סגנון לבוש:גינסים של קרוקר וחולצות של אוניל בילבונג קוויקסילבר וכל חברות הגלישה... מקום בילוי אהוב:איפה שתשימו אותי יהיה לי טוב...בעיקרון פאב הנפאל באשדוד.. ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:נחמד לראות...

lollipop1

New member
יאללה גם אני!

שם: עינב טיירי עיר: נהריה בעע בן 14 וחצי מזל בתולה מאכל אהוב: הספגטי של אמא שלייי! כפרה עליה צבע אהוב: כתום שחקן אהוב: יונתן!! זה כל כך ברור!!!! סרט אהוב: סיפור אהבה בלתי נשכח שיר אהוב: ניצחת איתי הכל, אני בוכה כל פעם מחדש מסיבות אישיות מקצוע שנוא: שלח!!!!!!!! מקצוע אהוב: ספרות אין חבר סגנון לבוש: ג'ינס זה הכי אחי! ברור שאוהבת ראש גדול הוספתי קטגוריה! => חלום: ילד מיונתן! חחח סתם, עגיל בלשון! וזה יקרה

cheelly

New member
הפרטים שלי

שם+שם משפחה:הדר א.(חסוי) עיר:ישוב קהילתי לי כפר סבא בן\ת כמה:9 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:סלט פלפלים צבע אהוב:ורוד ולבן שחקן אהוב:רן דנקר שחקן מראש גדול אהוב:אני אוהבת את כולם סרט אהוב:לילו וסטיץ' סדרה אהובה:ראש גדול, אהבה מעבר לפינה,השיר שלנו ואמי חג אהוב:פסח נולדתי בתאריך:8.9.95 שיר אהוב:סופרסטאר של רוני ועוד מעט מהשיר שלנו מקצוע אהוב:תנ"ך ואנגלית מקצוע שנוא:חשבון יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין חבר סגנון לבוש:סגנון יפה
, מכנסים וחולצות בטן מקום בילו אהוב:באולינג ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:אוהבת ראש גדול!!

Refael30

New member
תשובות לשאלון .

שם : רפאל מנצור עיר: פתח-תקווה גיל : 15 מין:זכר מאכל אהוב: שניצל אורז,מרק ירקות צבע אהוב: ככחול כגווני הים שחקנית אהובה: חנה לסלאו שחקן מראש גדול אהוב/ה: ספיר דרמון סדרה אהובה: השיר שלנו,ראש גדול חג אהוב: סוכות נולדתי בתאריך: 17/10/1989,י"ח בתשרי תש"ן,שעה: 12:00 בפתח-תקווה שיר אהוב: זה היה ביתי-מני בגר. (חידוש: כלא 6 והילה הררי) מקצוע אהוב: מחשבים מקצוע שנוא: אנגלית,מתמטיקה חברה? : אין סגנון לבוש : של שנות ה-90 ... (סתם איזה מין שאלה זו ??!?! של שנות האלפיים!) מקום בילוי אהוב: מיטה (אתם והראשים הכחולים שלכם!!,אני לא עושה את מה שאתם עושים!) אוהב ראש גדול ? : מזריק "ראש גדול" מז"א ?

ayeltush1

New member
תשובות לשאלון !! אחלה של שאלון

שם : איילת(שם משפחה חסוי) עיר: אילת גיל : 14 וחצי מין:נקבה מאכל אהוב: פיצה צבע אהוב: כחול שולט!! שחקן אהוב: יובל אברמוביץ מהשיר שלנו חולה עליו בטרוף!! שחקן מראש גדול אהוב/ה: יהונתן בעלי היקר מתה עלייך!! סדרה אהובה: השיר שלנו,ראש גדול חג אהוב: חנוכה נולדתי בתאריך: 5/7/1990 מזל סרטן שיר אהוב: איןלי שיר אהוב בעיקרון כל השירים של אבריל לבין מקצוע אהוב: היסטוריה מקצוע שנוא: לשון חבר: אין אבל התחתנתי עם יהונתן חחח סגנון לבוש : אין משהוא מיוחד רגיל כמו כולם מקום בילוי אהוב: קניון!! אוהב ראש גדול ? : ברור ממש התמכרתי לזה חח ד"ש לכל השחקנים המדהימים יהונתן ההורס מתה עלייך !!! איילת

AvIa4EvEr

New member
../images/Emo187.gifנייס טו מיט....

שם+שם משפחה: אביה סנדק- זה לא שם, זה מותג!! עיר: אשדוד בן\ת כמה: 13.5 (נגיד ש14...) זכר\נקבה: אממ שניה אני אבדוק... נקבה מאכל אהוב: פיצה, עוף ותפוחי אדמה בתנור יאמיי צבע אהוב: תכלת וורוד בהיר שחקן אהוב: ברוס וויליס שחקן מראש גדול אהוב: רועי ויינברג
סרט אהוב: ארמגדון, פרל הארבור והמסכה של זורו סדרה אהובה: ראש גדול, האחד והשיר שלנו חג אהוב: סוכות, פסח.. נולדתי בתאריך: 15/04/91- היום שבו העולם נהייה טוב יותר... שיר אהוב: curtain falls- blue מקצוע אהוב: אנגלית חחחח מקצוע שנוא: חנ"גגגגגגגגגגגגגגגגגגג (חינוך גופני לעילגים שביניכם..) יש חבר\ה\אין חבר\ה: חחח בתהליכים... סגנון לבוש: אממ נו סטייל... מקום בילוי אהוב: לא חשוב המקום, חשובים האנשים שאיתי... ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אוהבתתתתתתת

עונה../images/Emo13.gif

שם+משפחה: ענת אורניק בת,בת 11 וחצי עוד חודשיים 12
עיר: קריות-לא מוסרת קריה
מאכל אהוב:מלפלפון
צבע אהוב: ירוק שחקן אהוב: בובספוג!חח
שחקן אהוב מראש גדול:רועי ויינברג
סרט אהוב:איך להיפטר מבחור ב-10 ימים שיגעון חח סדרה אהובה:בואו נחשוב..[ראש גדול לפגרים] חג אהוב:חג החופש הגדול חח, עם הוא לא חג אז פסח
נולדתי בתאריך: 28.2.1993 שיר אהוב: she will be loved!של מארון5 הלהקה השווה
חח מקצוע אהוב:ספורט מקצוע שנוא:תנ"ך אין חבר לצערי
חח יש חברות
חח לא חברות חברות..אלה חברות
סגנון לבוש:לבוש ספורטיבי
מקום בילו אהוב:הבית שלי חח שבו נמצא המחשב שלי
ואחרון חביב..כמובן שאני אוהבת ראש גדול

דניאל866

New member
אוקיי......

שם+שם משפחה: דניאל .ב. עיר: מרכז בן\ת כמה: 14 וחצי זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: קוסקוס צבע אהוב: צהוב שחקן אהוב: אין... שחקן מראש גדול אהוב: ספיר דרמון, ואלמה בן זאב. סרט אהוב: הצלצול סדרה אהובה: ראש גדול חג אהוב: פורים נולדתי בתאריך: 17.7.1990 שיר אהוב: מגדלור-->מיקה קרני מקצוע אהוב: אנגלית מקצוע שנוא: תנ"ך ..בעע יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין מקום בילו אהוב: מסיבות... ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: ברור שאוהבתתתתתתתתתתת אוהבת, דניאלי....

עידו דו

New member
טפשי

עידו כהן עיר:עזה בן\בת כמה: כמה שיותר זכר נקבה: לא ידוע מאכל אהוב:קונדום בטעם לימון צבע אהוב:אפור עכבר שחקן אהוב:זה שמשחק את "האיש הערום והמכוער" בחברים שחקן אהוב מראש גדול: ספיר (פרוטקציות) סרט אהוב: סרט הדרכה להפעלת הקומקום סדרה אהובה: "החדר" עם רות קלדרון חג אהוב: יום כיפור נולדתי בתאריך: 6/1/89 (אין לי משהו מטומטם להגיד על זה) שיר אהוב: התקווה מקצוע אהוב: נגרות מקצוע שנוא: נגרות ב' (פיצול אשיות) יש חברה אין חברה: יש כמה סגנון לבוש: נודיסט מקום בילוי: ספריה אוהב ראש גדול: אני פה כי אני בכיתה של ספיר טוב עכשיו דוגרי: למה השאלון הזה?

sapir inbar

New member
../images/Emo26.gif תשובה!!!../images/Emo36.gif

שם+שם משפחה: ספירוש עיר:קריות בן\ת כמה: 15 עוד מעט 16 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:יש כמה... פירה (אין על זה) ו... קרפ (טוב נו מי לא אוהב???) צבע אהוב:כל סוגי הכחול שחקן אהוב:אמממ..כל השחקנים שאני מכירה.. שחקן מראש גדול אהוב: כולם!!!!!!!!!! סרט אהוב: הנרקוד??? (ראיתי את זה אתמול..חיחיחי) סדרה אהובה: ראש גדול וclase 406 חג אהוב:פוריםםםםם נולדתי בתאריך:18.2 שיר אהוב:פינוקיו מקצוע אהוב: אין לי מושג אם יש בכלל כזה......... מקצוע שנוא: מתמטיקה כמובן יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין לבינתיים סגנון לבוש: כל מה שהולך מקום בילו אהוב: מועדון... דיסקוטק .. כל מקום שאפשר לרקוד בו ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אוהבת ראש גדול מאודדדדדד

T i T i i

New member
הפרטים שלי..

שם+שם משפחה:רותם .י. עיר:צפפת בן\ת כמה:12 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:צ'יפס צבע אהוב:ורוד שחקן אהוב:רן דנקר שחקן מראש גדול אהוב:אלמה בן זאב סרט אהוב:שר הטבעות(שלושת הסרטים ) סדרה אהובה:השיר שלנו, ראש גדול חג אהוב:פסח נולדתי בתאריך:24.12.92 שיר אהוב:זה היה ביתי מקצוע אהוב:אין מקצוע שנוא:מתמטיקה, אנגלית יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין חבר סגנון לבוש:מה שבאופנה מקום בילו: סרט ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:אוהבת ראש גדול!!!!! רותם

למעלה