סקר\שאלון

נו טוב...נענה

שם+שם משפחה:גלית מה איכפת לכם עיר:נהריה בן\ת כמה:15 זכר\נקבה:נקבה...דה.. מאכל אהוב:פיצהההה צבע אהוב:לבן שחקן אהוב:בן אפלק שחקן מראש גדול אהוב:ריקרדוווס סרט אהוב:פרל הארבור סדרה אהובה:ארץ נהדרת חג אהוב:פסח נולדתי בתאריך:20,7,89 שיר אהוב:מטייל באגדה מקצוע אהוב:גיאומטריה מקצוע שנוא:לשון\אלגברה\פונקציות\אנגלית יש חבר\ה\אין חבר\ה:יש בדרך סגנון לבוש:הכל...אבל לא זנותי מקום בילו אהוב:א-י-ר-ו ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:ב-ר-ו-ר שאוהבת!

noa789

New member
לאדם הירש קרא את זה שתכיר אותי טוב

שם+משפחה:אנאבל עיר:ירושלים גיל:13 וחצי זכר\נקבה:נקבה צבע אהוב:אדום שחקן אהוב:סמי הורי שחקן מראש גדול אהוב:אדם הירש החתיך סרט אהוב:מה שבחורה רוצה סדרה אהובה:ראש גדול חג אהוב:חנוכה נולדתי בתאריך:6.10 שיר אהוב:CAR WASH של כריסטינה אגילרה ומיסי אליוט מקצוע אהוב:חינוך מקצוע שנוא:היסטוריה אין חבר סגנון לבוש:ג'ינס וגופייה מקום בילוי אהוב:קניון מאד אוהבת את ראש גדול לא מפספסת שום פרק ורואה בסופ"ש שידורים חוזרים

NoFaRi1

New member
../images/Emo9.gif

שם+שם משפחה: נופר.. :) עיר: קבוץ נידח בדרום בן\ת כמה: 14 זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: תותים צבע אהוב: סגול, כתום.. שחקן אהוב: אשטון קוצר שחקן מראש גדול אהוב: כולם! =] סרט אהוב: אישה יפה סדרה אהובה: ראש גדול
חג אהוב: פורים נולדתי בתאריך: 12.10.90 שיר אהוב: beautiful מקצוע אהוב: מתמטיקה... חח הכי פחות שנוא.. :p מקצוע שנוא: ערבית יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין סגנון לבוש: ג'ינ.. והחולצות משתנות =] מקום בילוי אהוב: קניון ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אוהבת :)

חחח תשובות לשאלון!!

שם: שני .ד. עיר: אשקלון בת : 15 וחצי נקבהה מאכל אהוב: ספגטי צבע אהוב: ורוד כאילו ברור שחקן אהוב: יונתןן ואדם סרט אהוב: לא רק בלונדינית סדרה אהובה: כיצה 406 וראש גדול חג אהוב: פסח תאריך: 1.5.1989 שיר אהוב: yeah של usher מיקצוע אהוב: חח אין מיקצוע שנוא: הכל!! אין חבר!! סיגנון לבוש: גינס נמוך וחולצה עם הדפסס מקום בילוי: כל מיני אוהבת ראש גדול כאילו ברור מואהה חולה עליכםם !!!!!!! שנ*נ!ש ה100ממת!!

אוקי אז ככה....../images/Emo26.gif

קוראים לי עדי אני מת"א אני נקבה הכי הכי אוהבת לאכול לזניה וסושי (לא בייחד איייכס) צבעים אהובים שחור,ירוק,אדום,ורוד. שחקן אהוב בראד פיט שחקן אהוב מראש גדול- אדם הירש ה-ה-ו-ר-ס-!
סרט אהוב:שישי הפוך! סדרה אהובה:ראש גדול ופלורסיינטה חג אהוב:פסח ופורים נולדתי בתאריך: 14.2(יום האהבה) שיר אהוב:כל השירים שקיימים חוץ ממזרחים אין חבר כרגע... לבוש: אני אוהבת את החנויות:הינס,לי קופר,TNTואוניל. מקום בילוי: ללכת לסרטטט!!! :) מי לא אוהב ראש גדול?!

שלייייייי

שם+שם משפחה: אדוה (שם משפחה חסוי)
עיר: זכרון יעקב
בן\ת כמה: 14 וקצת..
זכר\נקבה: זכר.. סתאאאאאאאם! נקבה, ברור!
מאכל אהוב: אה.. שוקולד!
צבע אהוב: כחול..
שחקן אהוב: אה.. אורנלדו בלום.. ושחקני ראש גדול
שחקן מראש גדול אהוב: כולם!!!
סרט אהוב: "שחקי אותה כמו בקהאם"
סדרה אהובה: "מכושפות"
חג אהוב: פסח, רק בגלל החופשה!
נולדתי בתאריך: 7/11/1990
שיר אהוב: אני אוהבת מוסיקה.. אז כל השירים (כמעט) יפים..
מקצוע אהוב: מתמטיקה (אני לא חנג'ה, אני פשוט טובה בזה.. <צניעות>)
מקצוע שנוא: חינוך, בעעעעעעעעעעע
יש חבר\ה\אין חבר\ה: לפני שבוע נפרדנו..
סגנון לבוש: מה שנוח ויפה עליי
מקום בילו אהוב: הים
אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: חולה על ראש גדול!

shusha13

New member
תשובות לשאלון:

שם+שם משפחה: שיר שוורץ עיר: בני עי"ש בין גדרה לגן יבנה בן\ת כמה: 12.10 זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: פיצה+ פטריות צבע אהוב: כתום, ירקרק,טורקיז שחקן אהוב: שחקן מראש גדול אהוב: כולם גדולים מהחייים מתה על כולם אחד אחד סרט אהוב: טרויה סדרה אהובה:ראש גדול, פלוריסיינטה חג אהוב: פורים (נולדתי בפורים) נולדתי בתאריך: 19.3.92 שיר אהוב: ארים ראשי ובעיקר שירים עם מילים יפות מקצוע אהוב:מתמטיקה, הסטוריה, תנ"ך מקצוע שנוא: לשווון, אסטרטגיות מידה יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין סגנון לבוש: פשוט, ג'ינס/ טרנינג, חולצה צמודה יפה- לא יותר מידי מקום בילו אהוב: עם החברים הכי טובים להפגש בכייף, מסיבות ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אין חיים בלי ראש גדול

תשובות לשאלון המגניבבב...

ארר היי כולם אחרי שנים שלא נכנסתי חזרתי.. הינה התשובות לשאלון..: שם+שם משפחה:נשאר חסוי חחח סתם שי ושם משפחה אהה חסוי אולי תיכנסו לפרטים תראו... עיר:מ.אבי"ב-אל תשאלו איפה זה---תסעו לסוף העולם, תפנסו שמאלה שמה זה מצפה אבי"ב... בן\ת כמה:13 וחצי זכר\נקבה:נקבה..פעם אחרונה שבדקתי.. מאכל אהוב:המממ יאמי פיצה... צבע אהוב:כחול..!! שחקן אהוב:אמ..יש הרבה...ג'וני דפ וגו'ליה רוברטס... שחקן מראש גדול אהוב:כ ו ל ם סרט אהוב:'בלו קראש' סדרה אהובה:ראש גדול! חג אהוב:אממ פסח כי נוסעים לשבוע לאילת... נולדתי בתאריך:21.7.1991 שיר אהוב:אממ אין כל פעם זה משתנה... מקצוע אהוב:אנגלית ושל"ח (שזה לא ממש מקצוע זה ראשי תיבות של שיעור לא חשוב...) מקצוע שנוא:בעע מתמטיקה!!! יש חבר\ה\אין חבר\ה:אמממ אין...=( סגנון לבוש:פשש שאלה מהתחת..לוידת איזה סגנונות כבר יש? מקום בילו אהוב:חוף הים...(רצוי ים סוף המקום הכי מדהים בעולם!) ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:מסאת אומרת דה אחרת למה אני פה?!

../images/Emo9.gif../images/Emo68.gif אני עוננננההה....

שם: אלה שניידרמן (ארוך...)
עיר: נהריה
בן\ת כמה: 14 וחצי
נקבה
מאכל אהוב: שוקולד (יאמממייי... )
צבע אהוב: ורוד וגוני הכחול
שחקן אהוב: יש מלללא...
שחקן מראש גדול אהוב: כולםםםםםם!!
סרט אהוב: קוראים לי סם, טרמינל, סיפור סינדרלה, פרל הרבור... ועוד הרבה הרבה
סדרה אהובה: ואוו... יש מלא.. נלך על... ראש גדול (איזה חנפנית אני היום)
חג אהוב: פורים
נולדתי בתאריך: 12.9.90
שיר אהוב: ת'אמת.. יש מלא.. אבל נבחר אחד....Zero 7 - Destiny
מקצוע אהוב:אין משו... אבל אנגלית (יש לי מורה חמודה לאללללה)
מקצוע שנוא: ספרות (מורה מגעילה)
יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין חבר... (פנויה להצעות...
)
סגנון לבוש: כל מה שיפה... ואופנתי!!
מקום בילוי אהוב: לא משנה איפה, העיקר החבר'ה!!
ואחרון חביב... חולה על ראש גדול (ואפילו יותר על ראש כחול, והמבין, יבין!)
זהו...

שאלון

שם+שם משפחה:שרון .נ. עיר:הרצליה בן\ת כמה :13 ומשו זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:פיצה צבע אהוב:וורוד וכחול שחקן אהוב: ברור שרועי!! רועי אני מתה עלייך חמוד משלמוני אחד!! שחקן מראש גדול אהוב:רועי ברור הנשמה יוא הוא כזה מושלם סרט אהוב:דייט מהסרטים סדרה אהובה: ראש גדול! חג אהוב: סוכות (מומולדת שילי!!) נולדתי בתאריך:16.10.1991 שיר אהוב: שיר פתיחה של ראש גדול!!!! מקצוע אהוב:לחלום על רועיעוש!!! מקצוע שנוא:הכל!!!!! יש חבר\ה\אין חבר\ה: אני בונה על רועי!!!! סגנון לבוש: מה שבא ..... =] מקום בילו אהוב: לא משנה העיקר שיהיו ח'ברה טובים!! כגון רועיעוש!!! ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אני חולה על ראש גדול ובעיקר על רועיעוש ה-

ש-ל-י ו-ר-ק ש-ל-י-!-!

שם+שם משפ'- חסוי חסוי עיר-רחובות בן-16 זכר מאכל אהוב-פיצה צ'יפס פסטה שוקולד קליק.... צבע-כחול ירוק צהוב שחקן-יש את שחקני פלוריסיינטה שחקן מראש גדולללל- כולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סרט-8 ימים מטורפים (שני מכירה? זוכרת???) סדרה -ראש גדול פלוריסיינטה השיר שלנו.... חג-פסחחחחח וחנוכההה וסוכותתתת בגלל החופשות.. נולדתי ב-30 לנוב' 1988 שיר-לא מת על מוסיקה מקצוע אהוב- אין מיוחד! מקצוע שנוא- לשוןןןןןןןןןןןןןןןןן אין חברה...זה תלוי באלמה וספיר.. סגנון לבוש-טרנינגים ג'ינסים וחולצות רגיללל מקום בילוי אהוב-קניון אוהבבב רצח את ראש שמן וגדול!

זה מדהים מה אפשר לעשות כשמשועממים..

שם+שם משפחה: נוגה עיר: ת"א בן\ת כמה: בת 14 זכר\נקבה: נקבה ממה שידוע לי מאכל אהוב: אוכל סיני צבע אהוב: blue blue blue.. שחקן אהוב:ג'וליה רוברטס שחקן מראש גדול אהוב:רועי,אבל אלחנן הכי עושה לי את זה(= סרט אהוב: נוטינג היל סדרה אהובה: בובספוג!!! חג אהוב: פורים נולדתי בתאריך:13.5.90 שיר אהוב: "כל החבר'ה" של מוניקה סקס מקצוע אהוב:אומנות מקצוע שנוא:צרפתית יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין חבר ואין חברה חח סגנון לבוש: משתנה,אבל בעיקר "הנס" מקום בילו אהוב:דיזינגוף ושנקין.

dies

New member
שלי שלי שלי(התלהבות חסרת תכלית)

שם:בר עיר:פ"ת העלובההה בת 15 נקבה(ברור שאם אני בת 15 אני נקבה) מאכל אהוב:שניצל תירס...יאמייייי צבע אהוב:אדום... שחקן אהוב: גור ורן דנקר...יותר את גור!!! שחקן מראש גדול: יהונתן הכוסון וגור השווה סרט: ברוס אול מייטי או למוגבלים ברוס הגדול מכולם סדרה: ראש גדול ופעם גם השיר שלנו...אולי יחזור אלי בעונה החדשה... חג: אין... תאריך לידה:13.09.1989 שיר:חייל של 100 שערים... מקצוע אהוב:ביולוגיה... מקצוע שנוא:כל השאר!!! חבר:עדיין אין יש מישהו על הכוונת(וזה יהונתן אז יהונתן תזהר..חח..סתםםםםם) סגנון לבוש:זרוק...בואו נגיד שאני מתחילה תמודות אצלנו...שבועיים שלושה אחרי שאני לובשת מה שאי לובשת כולם מתחילים ללבוש את זה... מקום בילוי אהוב: עם חברים...כל פעם זה מקום אחר...בעיקר בקופי טיים שאנחנו הולכים לשם הרבהההה אוהבת ראש גדול/לא אוהבת ראש גדול:לא אוהבת...ברור מזאת הזאלה הזאת...תגידי את צוחקת עלי?...ברור שאני חולה על ראש גדול!!!!

Tinto net

New member
סבבות!

נעמה פלג ירושלים בת 14 נקבה גומים (ממתק) אדום ושחור ספיר ואלמה אין סרט אהוב פלוריסיינטה חנוכה 1.2.1990 כ"ב שבט עודני ילד ( שרופה על הראל סקעת!!!!) שיעור חופשי ספורט אין חבר מתאים ולא חשוף קניון, עיר אוהבת ראש גדול

te amo benjamin

New member
שלייייייייי

שם+משפחה: עדי דוד עיר:פ"ת בת:17 מאכל אהוב: בעיקר אוכל של סבתא צבע אהוב:כולם חוץ מכסף שחקן אהוב:בעבר פילפה ובנחמין ויש עוד סורי לא זוכרת שמות שחקן אהוב מראש גדול: רועי אדם אלמה יונתן וגור וספיר ושרון סרט אהוב:סיפור אהבה בלתי נישכח ופרל הרבור ויומני הנסיכה 2 סדרה אהובה: ראש גדול,פלוריסיינטה,מגרש ביתי בyes מי שמכיר וthe.oc גם בyes מי שמכיר חג אהוב: ראש השנה וסוכות ופורים נולדתי בתאריך:3.10.1987 שיר אהוב: יש הרבה מקצוע אהוב: אמ... לא יודעת מקצוע שנוא:אמ.. לא יודעת יש חבר/ה:אין סגנון לבוש: פוקס ואוקסיגן ואת השאר לא זוכרת מקום בילוי אהוב: בקניון בעיקר אוהב/ת את ראש גדול: כן

גם אני מילאתי ת'שאלון של עצמי...

שם+שם משפחה:עמית דדון עיר:מודיעין בן\ת כמה:12 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:פיצה צבע אהוב:שחור, אדום שחקן אהוב:ג'ולייה רוברטס שחקן מראש גדול אהוב:שרון דטנר סרט אהוב:שישי הפוך סדרה אהובה:ראש גדול כאילו דה חג אהוב:פורים שיר אהוב:לך עם החלום-שירה G רוי ומיקי גבריאלוב מקצוע אהוב:אין מקצוע שנוא:מתמטיקה,ג''ג יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין לצערי פנוייה סגנון לבוש:ספוטבי וגם אופנתי מקום בילו אהוב:קניון,קולנוע ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:כאילו ברור!!!

אני עונהההההההההההההההההההההההההההה

שם+שם משפחה:יעל קבנוב עיר:רעננה שולטתתתתתתתתתתתת בן\ת כמה:13 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:המבורגר צבע אהוב:תלכת שחקן אהוב:קיאנו ריבס שחקן מראש גדול אהוב: רועי ויינרג סרט אהוב: שר הטבעות-כולם סדרה אהובה:ראש גדול והשיר שלנו חג אהוב: סילבסטר חג הצירפותיםםםםםם נולדתי בתאריך: 8 ביולי שיר אהוב: כלכך הרבה.... מקצוע אהוב:חח אני לא חננה!!! מתמטיקה מקצוע שנוא: תנ"ךךךך יש חבר\ה\אין חבר\ה:יש :) סגנון לבוש:מה שנוח-ג'ינס לא מותק או היינס וחולצה שאני גזרתי וסוודר של NO NAME מקום בילו אהוב: בעירררררררר ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: כאילו דההה

gordi13

New member
עונה על הסקר!!

שם+שם משפחה:טל גיר עיר:בת ים בן\ת כמה:14 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:פיצה צבע אהוב:ורד,ירוק שחקן אהוב:מל גיבסון שחקן מראש גדול אהוב:כולם!! סרט אהוב:סיינס סדרה אהובה:ראש גדול חג אהוב:פורים נולדתי בתאריך:15/9/90 שיר אהוב:כול מיני מקצוע אהוב:מדעים מקצוע שנוא:אנגלית יש חבר\ה\אין חבר\ה:פנויה סגנון לבוש:גינס וחולצה,סוודר מקום בילו אהוב:קניונים ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:חולה על ראש גדול

למעלה