סקר\שאלון

שלילילי

שם+שם משפחה:אורנית.... חחח עיר:קריות בן\ת כמה:13 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:פיצהה צבע אהוב:אדוםםם -הפועל חיפה
שחקן אהוב:רן דנקרררררררררררררר שחקן מראש גדול אהוב:אמ... שחקן או שחקנית?... שחקנית:ספיר אלמה ושרון ושחק אדם סרט אהוב:מממ...טיטאניקקק סרט טוב! סדרה אהובה:אם אני יגיד ראש גדול זה יהיה פתטי! חחחח פלוריסיינטה חג אהוב:פורים נולדתי בתאריך:9.9 שיר אהוב:לעוףףף שיר מהמםםם וגם עוד שירים מפלוריסיינטה מקצוע אהוב:ממ...מתמטיקה חחח חולה על משוואות אבל לא על רגילים מסובכים בגיאומטריה בעע מקצוע שנוא:ממממ...... יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין
סגנון לבוש:חולצה ומכנס?! מקום בילוי אהוב:בחורף-לשבת מול הטלוויזיה לראות סרט טוב ולהתסכות בפוך
ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:לא סובלת!
סתםםם מתה על הסדרהה

Goomi Gam

New member
תשובות

שם+שם משפחה: ים לוי עיר:אילת בן\ת כמה: 13 זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: סלט טעים של סבתוש צבע אהוב: "צבעי אש"
שחקנית מראש גדול אהובה:גור שחקן מראש גדול אהוב:מיכאלה סרט אהוב:אבודים בסן פרנסיסקו סדרה אהובה:ראש גדול חג אהוב:חג מולדדדד נולדתי בתאריך:17.08 שיר אהוב:לך עם החלוםםםםם מקצוע אהוב:מחשבים מקצוע שנוא:אנשלית ומתמטיקה יש חבר\אין חבר:יש חבר
סגנון לבוש:גזרה נמוכה מקום בילוי אהוב:דיסקוטקים
ואחרון חביב... אוהבת ראש גדול\לא אוהבת ראש גדול:חולה על ראש גדולל!!!

noachips

New member
עלי..

שם+שם משפחה: נועה עיר:יישוב קטן - מיתר בן\ת כמה: 14 עוד 4 ימים! זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב: אמ.. תפוחי אדמה צבע אהוב: תכלת וורוד שחקן אהוב: התאומות אולסן, הילארי דאף, לינדזי לוהאן.. שחקן מראש גדול אהוב: ספיר ואלמה.. סרט אהוב: יומני הנסיכה, מדליין, כל הסרטים של הילארי לינדזי והתאומות... אמ... מטילדה... ועוד כמה... חח סדרה אהובה: אמ.. כל הדברים של התאומות וליזי מקגוויר.. חג אהוב: חג המולד... נולדתי בתאריך: 30.12.1990, או - י"ג בטבת.. שיר אהוב:hey now - hilary duff - weird - hilary duff מקצוע אהוב: אין.. פעם ספורט.. עד שהמורה ילדה והביאו מחליפה נוראית.. מקצוע שנוא: מתמטיקה הנדסה ומדעים... יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין.. סגנון לבוש: ג'ינס.. וחולצה חח מקום בילו אהוב: לא יודעת ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: אוהבת

1dana1

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo23.gifשלי../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo15.gif

שם+שם משפחה: דנה פ**י
עיר:ראשון לציוןןן
בן\ת כמה: 14
זכר\נקבה:נקבה
מאכל אהוב:אורז וצ'יפס
צבע אהוב:שחור וכחול
שחקן אהוב:
גור מורד השווהה לאב יווו !!!!
ורנוש דנקרוש
שחקן מראש גדול אהוב: גור מורד
סרט אהוב: "המספרים של אדוארד".
סדרה אהובה: ראש גדול...דהה.. השיר שלנו... ופלוריסיינטה.
חג אהוב: ט"ו בשבט (יש לי מומולדתתת) ופורים.
נולדתי בתאריך: 26.1.92
שיר אהוב: הנני כאן.. לעוף.. ועוד המוןן...
מקצוע אהוב: מממ אין!! אולי אנגלית
מקצוע שנוא:ערבית מתמטיקה היסטוריה חינוך גאוגרפיה אזרחות מורשת כישורי למידה...וכ'ו...חחח
יש חבר\ה\אין חבר\ה: יש חבר.. מתנוש !!!!!
סגנון לבוש: בגדים צמודים...
מקום בילו אהוב: הקניון והקולנוע.
אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:איכססססס מי רואה את זה בכלל??? חחח סתתתאםםםםם ברוררר |!! ראש גדול שווה... (בגלל גורוש
)

pink banni

New member
שאלה...

איך זה יכול להיות שנולדת ב92 ואת בת 14... סתם משו שהציק לי בעניים...

pink banni

New member
אממממממ

עדיין לא הגיוני.. טוב האמת שרציתי לבדוק ת'חתימה... עליתם עליי

1dana1

New member
עדיין לא היה לי יומולדת...אז...

כרגע אני בת 12 אבל עוד חודש יומולדת אז אני כבר בת 13

mor1233

New member
תשובות לשאלון...../images/Emo8.gif

שם+שם משפחה:מור בנבניסטי עיר:יהוד (לא כולם מכירים) בן\ת כמה:בת 12.5 זכר\נקבה:נקבה מאכל אהוב:תפוחיי-אדמה צבע אהוב:כחול ושחור... שחקן אהוב:רועי ויינברג
שחקן מראש גדול אהוב:רועי ויינברג
סרט אהוב:כל הסרטים של מרי קייט ואשלי ובעיקר קומדיה... סדרה אהובה:ראש גדול, פלוריסיינטה, כן מותק, כלום אוהבים את ריימונד, מלך השכונה... חג אהוב:אין כל כך,אבל חולה על החופש הגדול חחח.. נולדתי בתאריך:11.9.1992 (מזל בתולה) שיר אהוב:כל השירים (עיברית, אנגלית וגם קצת ספרדית) חוץ ממזרחית!! מקצוע אהוב:מטמתיקה(חשבון למתקשים) מקצוע שנוא:תנ"ך והיסטוריה בעעע... יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין חבר...
סגנון לבוש:הכל חוץ מחצאיות מקום בילו אהוב:הכי כיף בבית... ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:אמממ... תנו לי לחשוב שניה...חשבתי על זה ו... ברור שאני אוהבת את ראש גדול!!!

תשובות....

שם+שם משפחה:קארין קפלן עיר:קרית אונו סיטי פחח בן\ת כמה:בת 14 וקצת:p זכר\נקבה:תנו לי לבדוק חח סתם בת מאכל אהוב:הכלללללללל אני פשוט טוחנת כל היום צבע אהוב:אדוםכחול( הנוער העובד אימפריה!!!!)ושחור שחקן אהוב:רן דנקר יו גרנט פליפה!!!!! ובנחמין שחקן מראש גדול אהוב:אלמה סתם נו את כולם מי אני אבחר סרט אהוב:יומני הנסיכה סדרה אהובה:השיר שלנו להיט!!!! פלוריסיינטה המורדים לנצח וראש גדול כמובן.. חג אהוב:חג אהבה נולדתי בתאריך:19.8.90 שיר אהוב:מוזיקה ישרראלית רוק ישראלי לא יודעת הכל מקצוע אהוב:היסטוריה מקצוע שנוא:אנגליתתתתתתת בעעעע מתמטיקה יש חבר\ה\אין חבר\ה:ישששש אוהדוש כפרה עליו סגנון לבוש:אין משו מיוחד מקום בילו אהוב:קניון קרית אונו ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:בטח שאוהבת זה ממכר

התשובות שלי!!../images/Emo68.gif

דבר ראשון- בתמונה אני משמאל ואחותי התאומה מימין!! שם+שם משפחה: אור גרטמן עיר: שוהם בן\ת כמה: 14 זכר\נקבה:בת מאכל אהוב: בראוניז צבע אהוב: ורוד וכתום שחקן אהוב: ג'רמי סמפטר שחקן מראש גדול אהוב:רועי וינברג סרט אהוב: יומני הנסיכה והארי פוטר סדרה אהובה: פלוריסיינטה וראש גדול (כבוד!!) חג אהוב: סילבסטר למרות שזה לא ממש חג נולדתי בתאריך: 13 שיר אהוב: יש מיליונים... מקצוע אהוב: גאומטריה מקצוע שנוא: גאוגרפיה, ספרות והיסטוריה יש/אין חבר: חבר אין...עדיין מחכה ל- the one and the only סגנון לבוש: סטייל היפ-פופ (למי שיודע מה זה...) מקום בילוי אהוב: באולינג, מועדון, או סתם להתנחל בבית של מישהו בשבת בערב ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: מ-ט-ו-ר-פ-ת על ראש גדול!!!

הנה ...!!

שם:עדי עיר:קרית אתא בת כמה:14 זכר/נקבה:נקבה מאכל אהוב:שוקולד צבע אהוב:ירוק וורוד שחקן אהוב:רן דנקר שחקן מראש גדול אהוב:יהונתן שנברג סרט אהוב:ילדות רעות סדרה אהובה:ראש גדול ופלוריסיינטה חג אהוב:פורים נולדתי בתאריך:19.8.90 שיר אהוב:דוד אוהב אותך ואהבה מקצוע אהוב:אין כזה מקצוע שנוא:ספורט ושל"ח יש חבר\ה\אין חבר\ה:אין חבר סגנון לבוש:ג'ינס והרבה מקום בילו אהוב:מועדונים אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול:תחשבו לבד!!

talbloomcarter

New member
התשובות שלי...../images/Emo13.gif

שם: טל עיר: שוהם בן\ת כמה: עוד 3 חודשים 14 זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: פתיתים צבע אהוב: ורוד שחקן אהוב: אורלנדו בלום שחקן מראש גדול אהוב: רועי סרט אהוב: אממ... יש כמה אבל בעיקר טרויה שר הטבעות שודדי הקאריביים אינדיאנה ג'ונס אממ מלחמת הכוכבים ובחזרה לעתיד... סדרה אהובה: פלורסיינטה וראש גדול חג אהוב: פורים.. חג עם אווירה שמחה נולדתי בתאריך: 18/3/1991 שיר אהוב: יש לי הרבה.. מקצוע אהוב: אנגלית מקצוע שנוא: מתמטיקה יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין חבר מקום בילו אהוב: קולנוע ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: ברור שכן... אחרת מה אני עושה כאן..?

dandusha1

New member
עונה ../images/Emo13.gif ../images/Emo29.gif

שם+שם משפחה: דניאל מור :) עיר: אשדוד
בן\ת כמה: 13 וחצי זכר\נקבה: נקבה
מאכל אהוב: אוכל של אימא :) צבע אהוב: כתום :) שחקן אהוב: ג'וד לאו או ג'וני דפ או אשטון קוטצ'ר :) שחקן מראש גדול אהוב: אדם
או איתי
סרט אהוב: "אפקט הפרפר" סדרה אהובה: מופע שנות השבעים או ראש גדול :) חג אהוב:פסחח :) נולדתי בתאריך: 20.3.91 שיר אהוב:"נאמר כבר הכל" מקצוע אהוב: אין חיה כזאת
מקצוע שנוא: אממ.. טכנולוגיה :-{ יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין
סגנון לבוש: ספורטיבי , או ג'ינס :) מקום בילו אהוב: קניון ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: ברור :) אם לא הייתי אוהבת מה הייתי עושה פה ? :)

סקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דבר ראשון..........עמית הצליח לך!!!!!!!!!! דבר שני השאלון... שם:רז עיר:אזור הצפון בן\ת כמה:15 וחצי זכר\נקבה: נקבה מאכל אהוב: פיצה!! צבע אהוב: ורוד שחקן אהוב:מאיה דגן רן דנקר ויונתן הכוסון
שחקן מראש גדול אהוב:
יונתן... כאילו דה!!!
סרט אהוב: שישי הפוך! סדרה אהובה: ראש גדול, השיר שלנו.. חג אהוב:פורים נולדתי בתאריך:1.3 שיר אהוב: השיר שלנו...(של אביב גפן, לא של הסדרה!) מקצוע אהוב:תאטרון מקצוע שנוא:לשון...(בגלל המורה)+ מתמטיקה (בגלל החומר)+ מדע וטכנולוגיה (בגלל המורה+ נשיעמום). יש חבר\ה\אין חבר\ה: אין, פנוייה +מחפשת! סגנון לבוש: יפה מקום בילו אהוב: קנין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ואחרון חביב... אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: כאילו דה ...! מי לא!!! יונתןהכוסון

leegal

New member
תשובות לשאלון אם מלמישהו בא לדעת...

שם+שם משפחה: לי גל עיר: גן יבנה בן\ת כמה: 14 זכר\נקבה: נ מאכל אהוב: שוקולד צבע אהוב: ורוד שחקן אהוב: רועי ויינברג ויהודה לוי שחקן מראש גדול אהוב: רועי ויינברג סרט אהוב: "אינטילגנציה מלאכותית" סדרה אהובה: "החיים ע"פ ג'יימי קנדי" חג אהוב: ל"ג בעומר נולדתי בתאריך: 7/5/1990 שיר אהוב: "דרך ארוכה" מקצוע אהוב: משחק/ דרמה מקצוע שנוא: ערבית יש חבר\ה\אין חבר\ה: ---- סגנון לבוש:פוקס, קרוקר, לי קופר מקום בילו אהוב:קניון אוהב\ת ראש גדול\לא אוהב\ת ראש גדול: <<::~בט7!ף~::>>

למעלה