סתם בשביל הסדר הטוב-

Tricky1

New member
אני...

פולינה, בת 16, מרמת-גן, מס´ איי.סי.קיו:129149242...דמות אהובה- אמט... (Tricky7-זה הכינוי שלי כשאני כותבת דרך האינטרנט של הפלאפון). Peace & Love 4 Ever!

missing

New member
שלום!!!!

היי שרימפי! מזל"ט על המינוי (עוד פעם) למנהל הפורום! אני טל, בן 13, הומוסקסואל, בארון. יש הרבה מאוד דברים שיש לי להגיד, אבל זה לא נראה לי מתאים לחשוף אותם כרגע... דמות אהובה: ג´סטין.....

fayd הפשוש

New member
שרימפוש גם אני רוצה להיצתרף......

אוקיי אז אני אלון בן 16 מהרצליה הומו גאה! והדמות החביבה עליי בתוכנית זה: 1) אמט כי הוא חמוד ותמיד משעשע. 2) דבי (אמא של מייקל) כי נורא נורא מצחיקה!.

אז אני....../images/Emo20.gif

שם: ליאור מקום מגורים: איזה חור בנגב הצפוני וחם לי... גיל:14 דמות אהובה: היופי של בריאן האופי של ג´סטין

אני...

שירן בת 16 מרמת השרון אני לא לסבית, ממש לא! אני רואה את הסידרה בגלל העלילה ובגל כל החתיכים! אפילו בקטעים שבין הלסביות אני לא מיסתכלת כי זה מגעיל אותי ואל תעיזו להגיד שאני גיזענית כי אני לא, אפילו יש לי חברה מאוד טובה שהיא לסבית, זה פשוט מגעיל אותי ליראות. אני חושבת שהכי יפים בסידרה הם בראין וג´סטין, גם מייקי חמוד אבל יש לו גוף מגעיל! והכינוי שלי "מעריתה מספר 1" הוא פשוט כי אני לא יכולה כבר לשנות אותו הוא בגלל הפורום של זינה...

מתן ב

New member
אממ...

אני מתן (בת!!!) בת 14 ירושלים סטרייטית דמות אהובה: ג´סטין ובריאן (אפשר להכליל אותם בתור דמות אחת?) דמות שנואה: טד חולה על הסדרה!!! שונאת את כריס "פאקינג" הובס...

BlueFairy

New member
שלום אנשים!

טוב, אז אולי אני לא אהיה פה הרבה... כי אני לא כל כך בבית... אבל בגלל שאני ממש ממש אוהבת את הסדרה.. חשבתי להצטרף גם.. שמי נטע בת 18 וחצי מאיזור כפר סבא (מתגייסת עוד חודשיים...) והכי הכי אוהבת את בריאן!!!!!
BlueFairy

missing

New member
את מתגייסת?

באמת? חשבתי שאת יותר צעירה... (כן את מכירה אותי, מפורום שמתקשר מאוד כינוי שלך...) לא משנה....בכל מקרה- ברוכה הבאה!

BlueFairy

New member
אההה....

אני חושבת שאת טועה... יש עוד בלו פרי.. בפורום שאמרת.. זאת לא אני.... :)

GREENSsss

New member
אוקיי גם אני

בת 19 מכפ"ס, לא בצבא כפי שאתם רואים בכרטיס האישי שלי זהו אני חושבת ... תהנו בחיים הכי חשוב

למעלה