סתם בשביל הסדר הטוב-

מור~!

New member
אם רק עכשיו

עושים שרשור הכרות זה אומר שעדיין לא מאוחר מדי אז ככה:
מור
בת 17 ו8 ימים (עוד מזל טוב מור)
סצינה אהובה: בפרק הסיום של העונה הראשונה - הריקוד (עם השיר ממש יפה)
סצינה שנייה אהובה: גם בפרק הסיום (כנראה שהוא היה ממש טוב) - כשבריאן בוכה סוף

rainbowgirl

New member
אני

שם:קורל
יומולדת:24.4
שחקן אהוב:ג´סטין
שחקן שנוא:בראיין זהו...

casperit

New member
או כשהם רקדוווו

זה היה כ"כ יפה!!! למישהו יש תמונה של זה? איזה פרק עצוב זה היה!!! יעל

אמבט

New member
היי לכולם אני .....

בת 15 מהמרכז-שרופה על "הכי גאים שיש" (ג´סטין השווה) אני סטרייטית מחוץ לארון ועוד פרט קטן=>אני האגפאגית גאה!!!! שאלה: מה יחסכם להאגפגים? האם אתם רואים בהם חלק מהקהילה שלכם? סתם לידע כללי... אודה לתגובות
נ.ב-אם יש לכם תמונות מהסידרה שרשו אותן....

Angel Girl1

New member
אה ואגב... עוד משהו קטן בקשר לתמונו

מותר עד 6 תמונות בדף... בשביל שזה באמת יהיה פורום, ולא גלריה... אז זה סתם לידע כללי...:) ואגב... ברוכה הבאה:))) כפי שראית אני מור, ואני בת 14 (עוד שבוע בדיוק!:) וזהו... אז... תהני! ביייי

רינת4

New member
אני בת

20, חולה על הסדרה ועל כווווווווווולם! (חוץ מטד, אבל לא איכפת לי שהוא יישאר, ואפילו יהיה לי עצוב אם הוא יעזוב)

ממתי אומרים האגפג../images/Emo35.gif

אומרים פאג-האג... המף....לא כולם פה הומואים ולסביות...את השאלה של האם רואים בפאג-האגיות חלק מהקהילה תפני לפורום זהות מינית..שם יענו לך, אני מבטיח(לפחות אני יענה).

LarzA

New member
טוב אז ככה

הצגתי את עצמי כבר אבל אני יכולה להרחיב.... אני לירז בת 17 (קצת יותר) אני גרה באיזה ישוב ליד חולון אזור שמו (כן כן כן למרות שהוא לא מוכר יש לו כאן פורום!!!) אהה ודמות אהובה.. יותר נכון דמויות.. ג´סטין ומייקל (ואת בגוף של בריאן)

מצטרפת

שמי חמוטל אני בת 28 ביסקסואלית דמויות אהובות: לפי הסדר: בריאן, מלאני, דב, דפני, אמא של ג´סטין, לינדזי דמויות שנואות: אין, למרות שמייקל מצליח לעלות לי על העצבים מדי פעם. זוג אהוב: בריאן וג´סטין, מקום שני מלאני ולינדזי

עדיץ

New member
אפשר גם?

קוראים לי עדי אני בת 18 מנהריה מתגייסת בסוף אוגוסט ומה עוד..? אני גם הכי אוהבת את ג´סטין ובריאן..אבל (חכו יש אבל!) דייויד ומייקל היו מממממממממש חמודים ביחד ..:)

casperit

New member
הם היו חמודים ביחד אבל...

דיוויד היה נורא אנטי ברייאן (בעצם אפשר להבין את זה.. זה שקוף שמייקל דלוק על ברייאן בטירוף).. יעל

אני17

New member
איכסססס

לא סבלתי את דיוויד למרות שהוא נראה טוב... אבל לפחות הוא הצליח להרחיק את מייקל קצת מבריאן!! כי בריאן וגסטין ל-נ-צ-ח!!!

casperit

New member
זו רק אני או ש...

הרוב כאן אלו ילדות קטנות בנות 14-15 וסטרייטיות? זה דוקא כיף:) אני לא מרגישה לבד... יעל בת 14 וחצי סטרייטית

witch13

New member
אוקיי, אני חדשה פה..

קוראים לי דנה ואני אהיה בת 14 בעוד כחודש. צופה מכורה של הכי גאים שיש סטרייטית דמויות אהובות: בראיין האלוהי, ואמט החמוד! סצינה אהובה: הריקוד בסוף העונה הראשונה(שראיתי כ100 פעם) ו... זהו ואתם תראו אותי פה הרבה!

האמת......

שלא ממש יעל... יש פה בנות יותר גדולות מ-14-15 ובקשר לדבר השני... אין לי מושג.

למעלה