עדכוני בוקר, יום 89

מדוע לדעתי יש 3 דירים מיותרים במשחק,כנסו

אז ככה לדעתי יש 3 דירים מיותרים שצריך להעיף אותם בדיחפות ואני אסביר אז ככה הדירים הם יוסי איתי ולאון. התוכנית היא לא בדור ולא נולד לרקוד ולא נולד לשיר, אנחנו צריכים להבין וללמוד איך 16 אנשים שונים צריכים להסתדר במצבים שונים יחסי אנוש זה שם המשחק. יוסי-ששואלים אוהדי יוסי מדוע לדעתך הוא צריך לנצח,התשובה היא הוא מצחיק, אז ככה אני במשך 3 חודשים אולי צחקתי פעם אחת,וגם אם נניח אתם צחקתם יותר, יוסי לא הביא יחסי אנוש או תובנה אנטלקטואלית כלשהי,ולכן יוסי צריך לסיים תמשחק. איתי,-איתי הוא בחור אחלה,אבל,ויש אבל גדול,איתי לא לקח צד בשום וכוח,איתי היה סנגר של כולם, בכל וכוח איתי נאלם דום,ולא משנה מה הסיבה,לכן איתי צריך לעוף מהבית בקרוב. לאון- הכשרון היחיד שלאון הפגין הוא ברקוד,לאון לא יודע לשיר נקודה,וכפי שכתבי למעלה התוכנית איננה נולד לרקוד,ללאון אין אנטלגנציה טבעית,לאון אדם רדוד מאד שכלית,וגם הוא לא לקח צד בשום וכוח. ולכן,5 הדירים האחרים ראויים לזכות בפרס הראשון,אפילו עינב,שאותה אני לא אוהב במיוחד,אבל היא ראוייה להשתתף בתוכנית הגמר.

המיותרים הם 3 החדשים

הם גם אלו שיקבלו את מינימום הקולות ביום שלישי ו-2 מתוכם יעופו. ההפקה הביאה אותם כדי לחולל קצת מהומות והם עשו את שלהם. enough is enough

../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif

EMC1

New member
תהיה סבלני. עוד שלושה שבועות הם יוצאים לחופשי

אתה רוצה שיצאו עכשיו? סמסם מיליון סימסומים עבור כל אחד מהמועמדים האחרים.

רוז איזה יופי יהיה שהפייבוריטים שלך ושלי יעלו

יחד לגמר, ואז עם באמת יקרה הדבר ואני מאמין, אני לא אתכווח עם אף אחד יותר על מלכת הלבבות, אני אגיד שמי שעלה לגמר, עשה את זה בגדול, הטוב ינצח בלי לריב על שמות ספציפים, מהגמר הכל יהיה פתוח, ואני אברך בברכת מזל טוב את הזוכה, ולא משנה מי הוא יהיה

גם אני חושבת כך../images/Emo45.gif

עד אתמול הייתי בטוחה שיוני ואינה הולכים אבל אחרי השיגעון של שחר אתמול <אפילו הוא הודה בלילה שנשאב לחור שלא היה רוצה להישאב אליו> אין לי ספק שהוא הולך הביתה. חבל!

balbala5

New member
לאון האדם האחרון שאפשר להגיד עליו רדוד!!!

לאון בחור צעיר ואינטלגנט , הוא כל הזמן היה צעד לפני כולם , הוא בחר שלא לריב עם אף אחד אלא להנות מה שיותר , והוא עשה את זה הכי טוב שאפשר. בשיחות עם שפרה וצבר ראו בפרוש איזה אדם עמוק ומיוחד הוא. לעומת יוסי ועינב ושחר ואינה שלכל אורך התוכנית ראו בפרוש עד כמה רדודים ועד כמה נמוך הם מסוגלים לרדת בכדי להרוויח דקה אחת של תשומת לב. אז שב בשקט כשאתה ואל תתן לנו עיצות אחיתופל.

למעלה