עדכוני בוקר, יום 89

לאון בחור אינטלגנטי מאד

זה רק מראה שגם בחור ללא השכלה פורמלית יכול להיות אינטליגנט. זה לא אומר שכל מי שאין לו השכלה הוא אינטליגנט. ראה לדוגמא את משפחת בובליל ואת שחר ומקרה הפוך של בחורה שאולי היא אינטליגנטית אבל מדרובה וזו כמובן אינה.

שילת7

New member
אם לא ראית את החיוביות ביוסי,אין טעם להסביר

או לשכנע............ אתה כנרה תמיד מסתכל על הטפל אני רואה את העיקר...............=יוסי

balbala5

New member
אין טעם להסביר מה חיובי ביוסי וגם אין סיבה !

אפילו לא אחת . הבן אדם פשוט תת רמה.

טוב17

New member
אתן לך סיבה אחת

דמיין לך אדם שמגיל 13 יוצא לעבוד לפרנסת הבית ויש לו אח עיוור שהתחתן עם אשה עיוורת ונולדו לו אם אני לא טועה 2 ילדים עיוורים בנוסף יש להם עוד ילדים ויוסי עם הלב הענק שלו מפרנס את אחיו ילדיו אשתו וגם את משפחתו שלו רק על הלב הענק שלו אני יכולה להוריד בפניו את הכובע לכל המבזים לחינם את יוסי אתם לא שווים את קצה הצפורן שלו כי אתם לא יודעים מה זה טוב לב לכן אתם גם לא יכולים לראות זאת

נניח שכל מה שאתה כותב נכון

מה זה לכל הרוחות שייך למשחק? יוסי אדם עילג פרמיטיבי,שכל מה שמעניין אותו זה 1.סגריות 2.זכייה במשחק כל היתר טפל בעיניו

שיאה1

New member
סוקרטס..החזקתי מימך,אבל אתה מדבר שטויות בכמות

היחיד ...אאבל היחיד,בעל יחסי אנוש בבית הזה הוא יוסי!!!! למרות מה שעשו לו...הוא המשיך לדבר איתם! הוא שיחק ומשחק את המשחק הכי נכון.... יוסי גם הבין את המשימה...הוא פשוט מבין שכל מה שיעשה עלול להכשיל...אז הוא זורם!!!! הוא היחיד שהיה מעניין לאורך הדרך... מאנדרדוג הוא הפך למלך...הוא לא חיכה לסוף במיסכנות!!! הוא פשוט ניתח מהלכים...והצליח!!! סה טו......... אה.... נ.ב שפרה בפרוש...הוכיחה...חוסר יחסי אנושששששששששששששש!!!!!

שיאה1

New member
סוקרעעע החזקתי ממך,אך אתה מדבר שטויות בכמויות

היחיד ...אאבל היחיד,בעל יחסי אנוש בבית הזה הוא יוסי!!!! למרות מה שעשו לו...הוא המשיך לדבר איתם! הוא שיחק ומשחק את המשחק הכי נכון.... יוסי גם הבין את המשימה...הוא פשוט מבין שכל מה שיעשה עלול להכשיל...אז הוא זורם!!!! הוא היחיד שהיה מעניין לאורך הדרך... מאנדרדוג הוא הפך למלך...הוא לא חיכה לסוף במיסכנות!!! הוא פשוט ניתח מהלכים...והצליח!!! סה טו......... אה.... נ.ב שפרה בפרוש...הוכיחה...חוסר יחסי אנושששששששששששששש!!!!!

אפשר בבקשה תקציר על אירועי הלילה?

הבנתי שעינב ושיפרה אכלו את הקרמבואים בסוף ויוסי ואינה שרו שירי ערש? ומה עם השק קמח? ומה היה בין אינה ואיתי? איתי "עבר צד" לאינה?

לילה מעניין בהחלט...

העניינים בין איתי לאינה מתחממים.. אבל האח הגדול החליט לעבור למצלמה אחרת כדי לשדר לנו את שפרה ישנה ביזיון !

xyz23

New member
אשכרה ביזיון

ובדיוק חצי דקה אחרי שאינה חזרה לחדר של הבנות, המצלמות עברו לחדר של הבנים... מה אתם אומרים, נראה לכם שהפעילו צנזורה או משהו כזה? אני מניח שיש דיליי כלשהו שמאפשר להם לקטוע את השידור לפני שמתחילים קטעים "מלוכלכים"... אני בהחלט לא אהיה מופתע אם היה שם משהו שלא רצו להראות לנו. נו טוב, אני מניח שנגלה מה קרה שם כשאיתי יספר על זה לעינב במהלך היום.

לא היה שם שום דבר "מלוכלך"

זה הקטע.. הם בס"כ התחבקו ומידי פעם קשקשו משהו, היו קטעים הרבה יותר אינטימיים שהם לא צינזרו לא הבנתי מה הקטע הזוי משהו

xyz23

New member
הכוונה שלי היתה

שאולי אחרי שהעבירו את המצלמה היו קטעים שהם העדיפו לא להראות לנו, והם ניצלו את הדיליי כדי להעביר כמה שניות לפני... ממה שהראו הם אכן לא הגיעו לשום דבר "מלוכלך", אבל הם דווקא כן נראו מאד חמודים ביחד :)

למעלה