עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

קפרי

New member
אז המעריצים של יוסי לא חכמים, ילדים בורים כי

הם, הם המעריצים שהציקו לילדים ולא ההפך. תגידי, את באמת שהשכנה אשמה? הילדים אומרים בראש רכון שילדים מעליבים אותם ומציקים להם ותלכי תדעי אם לא נוצרת התקוטטות אלימה בעטיית גב' עינב ואת מנסה לחפות? הם צריכים לשנות שם? את פשוט ילדה טפשה נקודה! אם את מייצגת את משפחת בובליל, אז הכל ברור. בורות=עלבון. זה מה שנקרא-אין שכל, אין השכלה=אין דאגות.

אני אנסה לרדת לרמתך

כי בורות ובערות זה משהו שרחוק ממני וגם בגיל אני רחוקה מלהיות ילדה. מעריצי בובליל כמו שאת קוראת להם, הם אלה שאוהבים כנות (מה שלא שיפרוע ולא רנין מכירים) חום אנושי, ובני אדם. משהו שאת כניראה לא מודעת לו בחייך - א נ ו ש י ו ת וזה לא הופך אף אחד מהם למושלם. ובזה תמה ההדיינות שלי איתך, אין לי כוחות לרדת נמוך כל כך

קפרי

New member
אין לך כוח בצדק, המוח מחפש שעות איך להצדיק

עלבון ורוח נמוכה. וזה חתיכת מאמץ!!!!!!

cordelia2

New member
פרידמנים

באותה מידה של צדק והיגיון סמנטי אני אדבר על הבובלילים שהם "לא" כינוי לבני עדות המזרח אלא הכוונה לאנשים עילגים, מפגרים, גסי רוח ופרימיטיבים.

PRINCESS GINA

New member
שיפרו'ש....מאמו'ש!!!!../images/Emo99.gif

איזה בובי, גם היא וגם איתי...

cookies10

New member
../images/Emo26.gifמה שחסר לשפרה זה שמחת חיים

ואת זה לא קונים במכולת היא אדם עם עצמה ולכן היא לא תזכה כל מי שיש שמחת חיים בוחר ביוסי כל מי שאין ולא חסר לו שמחת חיים בוחר בשפרה.......

BEAUTY האחת

New member
איכס שפרע מוכרת נשמתה לשטן שי שכחתם??

שעל כל לינץ' וכל חרם ששי רצה לעשות שפרע הסכימה ואמרה לו : " כן כן לך על זה " לא היה אכפת מה"חבר " שלה ליאון תוך כדי לינץ' ששי עשה עליו בסוכה היא הסכימה עם שי כל הזמן מה שכחתם??? כמה היא רעה ?? פשוט היא חשפה שמה רק רוע טהור ואני לא יודעת איך לקרא לזה משהו אחר כי זה לא משהו אחר אז אל תשכחו מי מיצג פה רוע

רזיאל8

New member
מתי תקלטו ששיפרה עובדת על הצופים ובני הבית

שיפרה לא שינתה את דעותיה לגבי יוסי ועינב, היא עדיין חושבת שהם שאריות אדם. אבל היא עשתה חושבים וקלטה שכל אלו שהיו אנטי יוסי הודחו, אז מה עושים משנים את כללי המשחק. שיפרה פתאום נחמדה לאיתי שאמרה במפורש שהיא מצטערת שהתייחסה אליו כי הוא נדבק אליהם וצפוף לה בספייס- היום היא מחבקת אותו ורוצה לפנק אותו. שיפרה אמרה על יוסי- יוסי הוא בנאדם רע. שילך להזדיין, יוסי הוא בדיחה של הצופים, מנייאק, בן זונה, הבן זונה הזה שהבובלילים האלה יכנסו לי לתחת. כשצבר אמר לה נשארנו עם שאריות אדם היא ענתה, יש שיר כזה של יהודה עמיחי: ירושלים מלאה יהודים משומשים בהיסטוריה, פתאום שיפרה צוחקת עם יוסי וסחבקית איתו. שיפרה אמרה על עינב ללאון לאון אל תשיר את השיר הזה הוא נותן לעינב כוח. שיפרה אמרה על אשר, אשר בן זונה, ואמן שהבן שלו יהיה הומו. תתחילו להבין, כושי לא יכול להפוך את עורו בין לילה. שיפרה קיבלה תדרוך מההפקה, ואגב יום ההולדת שלה יוצא ביום הגמר. שיפרה של היום זו לא שיפרה האמיתית נקודה. אל תתנו שיעבדו עליכם להעיף את אינה ושחר, עקרונית אסור להשאיר את שיפרה ולאון לגמר!!!!!!!!!!11

הגמר מתקרב ובקצב הזה שפרה עוד תקח את הגמר

בגלל עינב אני ממחנה בובליל אבל של יוסי בובליל ולא הבת שלו בגלל עינב הוא יכול לאבד את הגמר משתי סיבות היא מורידה לו את כל האהבה של המשפחה בגלל שהיא מעצבנת ונמאס לשמוע אותה היא מרגישה שהיא מלכה ויש לה יותר מידי ביטחון שהיא כבר זוכה ואוהבים אותה אולי אוהבים אותה אבל אנשים אוהבים קצת יותר את שפרה.. והסיבה השניה זה בגלל מחנה בובליל תתפצל ל2 חצי יצביעו לעינב וחצי ליוסי ואסור לבזבז שקל על עינב צריך להצביע את כל השקל שאתם חושבים להשים על עינב ביוסי רק הוא מאבד את הקולות בגללה ושפרה זה איום גדול וגם לאון בגמר ויהיה פייט לא קטן אז מצידי שעינב יכולה ללכת כבר השבוע אני לא סובל אותה למרות שהיא מצחיקה אבל היא מעצבנת כמו שפרה ומרגישה מלכה רק ליוסי אני מצביע משבוע הבא לא מציל אף אחד ולא כלום.. מצידי שאיתי יקח את הגמר אפילו לאון אבל רק לא שפרה

למעלה