עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

קפרי

New member
הרי כל הסיפורים שלה מימי בית הספר מבוססים

על הגאווה שלה ש"אכלה" שם את כולם, כל משפט שני: "הראתי להם מה זה", בריונות נשית לשמה.

דורוN

New member
עצה למנהלים: לחסום את זה שכתב מעליי

למרות שזה לא יעזור כי בטח יש לו עוד איזה 30 ניקים, אבל פרה פרה.

אולי תבקש לחסום גם את גל"צ רשת ב'

עיתונים ואתרי אינטרנט. מה קרה-האמת כואבת. אתם תומכים באדם נאלח שביצע פשע נאלח.

דטין

New member
מה עם פניני הדורבן?זה עדיין שלאגר?

בעוד חודש(או קצת אחרי) תשים לעצמך את אוספי הפתט האלה ותתחיל למרוט לעצמך שיערות מרוב בושה

Mark Girland

New member
דמגוגיה לשמה

הסיפור שלו הוצאה מפרופורציות. אינך יודע אם הסיפור אמיתי אינך יודע מה בדיוק קרה שם גם מהסיפור שסופר ע"י בובליל לא ניתן להסיק אפילו את המילה אונס. התלהמות זה מה שיש לך להציע . לא יותר מזה.

הכתם נשאר על הקיר..

צר לי שאינך רואה עד כמה הדברים שנאמרו על ידי יוסי חמורים. כנראה שאיננו חולקים את אותו סולם ערכים.

Mark Girland

New member
צר לי

שאתה כן רואה עד כמה הדברים שנאמרו על ידי יוסי חמורים. כנראה שרמת ההתיפיפות שלך היא גבוהה מאוד.

בוני1010

New member
זאת לא סיבה להסית לרצוח מתמודד בתוכנית טלויזי

תתבייש לך

דטין

New member
יוסי חלאה ונאלח גם בלי הסיפור הבעייתי

שיקר, גנב אוכל ,סכסך, חיכה לאיזה חולשה תמימה של מישהו כדי לדקור ולפגוע,התעלק כשיגרת התנהלות,אפס מבחינת יכולות אישיות לתרום משהו לקבוצה, ניסה לחבל ברשעות בכל קשר של מישהו עם מישהו,כפה על אחרים למחוא כפיים לדחקות המפגרות שלו.המטומטמים בוילה גם עשו את זה-או מתוך נימוס או מתוך רצון להוכיח שהם לא מתנשאים--טעות גדולה! יוסי התעלק על הפוזה הזאת על גב כולם!! (מעבר להתעלקות הפיסית היומיומי!!בקשר לאוכל,התארגנות/אחריות כלשהי למשהו,אפס ופטורים במשימות-תקצר היריעה). יוסי אגואיסט מרושע חדל אישים. חצוף וגס רוח ובהמי.

קראתי את ההודעה שלך

וממש תיארתי אותך גומרת לאחר שכתבת אותה. אז זה מה שגורם לך לסיפוק מיני? כתיבת דברי נאצה מופרכים על יוסי בובליל? את אישה פאתטית. באמת. ממש צר לי עלייך.

S n o o k e r

New member
מי נמצא בחדר של האח הגדול כבר יותר מחצי שעה??

כמובן שפרה. שחר, יוסי, יוני, לאון, אינה, איתי ועינב בבית ורק שפרה אצל האח הגדול כבר הרבה זמן. מה כבר היא יכולה לעשות שם יותר מחצי שעה

למעלה