עדכוני היום ה-91, 30 לנובמבר.

EMANUELA XD

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo47.gifשפרה כאן

beep beep

New member
אנשים שמשמידים קמח חייבים לעוף מהתכנית

שחר ואינה חייבים להיות מודחים ביום שלישי!!! בעולם שבו יש כל כך הרבה רעב אין לאדם זכות מוסרית להשמיד קמח באופן המטומטם והבהמי שבו הם עשו זאת. פשוט טינופות. לא להצביע לאינה ושחר - שילכו הביתה בושת פנים.

gwini1

New member
שחר ואינה סתם מנסים לעשות מנדראז'

וכך לקבל עוד אסאמאסים... אני מקווה שהבובלילים לא יצביעו לשחר הפעם ויראו לו את הדלת...או במקרה הזה- את המדרגות.

diagonal1

New member
כי ביאס אותך שצבר ורנין עפו והוא הצליח לשרוד.

שחר היה ילדותי כול הזמן וזה חלק מהאישיות שלו. לטוב ולרע. אניי לא אוהב את הילדותיות של שחר אבל אף אחד לא מושלם ובטח שלא ב"האח הגדול".

gwini1

New member
דווקא לא התבאסתי מהדחתם של צבר ורנין

זה הוסיף נקודות לשפרה... אז נכון שאף אחד לא מושלם אבל נראה לי שיוני הוא הרע במיעוטו מבין שלושת החדשים.

diagonal1

New member
חבל שיש הלילה 2 מודחים.

יוני בחור לא רע אבל את נמוש הדובון המתוק אני מחבב יותר למרות השטויות שלו.

jaycom

New member
מישהו יכול להסביר על מה בדיוק הבלאגן עם הקמח?

לפי התמונות כאן ראיתי שהיה כאוס רציני ועוד שנייה אנשים היו טובעים בקמח.. מה הסיפור? מי התחיל את זה ולמה בכלל?

הסבר על הקמח

אינה ושחר החליטו לשפוך קמח על יוני ואיתי בלילה שפכו קצת על איתי ועל יוני והם התעוררו אינה ברחה לחדר שלה עם שחר ויוני קם ולקח כוסות קמח ושפך על שחר ואינה שלושתם הלכו למטבת לקחו כוסות של קמח והתחילו לשפוך אחד על השני בכל הבית המטבח חדרי שינה סלון ספות ובחצר עינב התעוררה בגללם והתחילה לנקות וצעקה עליהם והיה בלאגן שלם בסוף אינה שחר ויוני ניקו כל הלילה חבורה של סתומים הלוואי ויעופו כבר

ואחר כך הם עוד ישבו ללכלך על עינב

מתנהגים כמו ילדים מפגרים ואחר כך עוד מתלוננים הם העירו את כל הבית בגלל המלחמת קמח הזאת ועינב קמה בגלל זה והתחילה לנקות כי כל החדר של הבנות היה מלא בקמח

jaycom

New member
באמת סתומים

אבל חליק כי הם שניים מהם הולכים השבוע והשלישי שבוע הבא.. תודה על ההסבר :)

Lomsahne

New member
אני לא מבין למה אוהדי הבובלילים כל כך שמחים

מהדיווח של יוסי היהודי ? אני למרות ששפרה מקום שלישי נכון ליום חמישי מאוד מרוצה מהמיקום מכמה סיבות. שפרה כבר חודש על הגריל למעט שבוע אחד ואנשים מסמסים לה והרבה סביר להניח.ביום שלישי כשהודיעו שהיא נשארת ורנין הולכת 20 דקות אחרי זה פתחו את הקווים מחדש ואנשים שזה הרגע הצביעו לה וסימסו בטירוף אמורים להצביע לה שוב,נראה לכם שכשכולם מועמדים ועוד מול חדשים שסביר להניח שהם ילכו אנשים יסמסו באותה כמות ?אני שאני מסמס והרבה לשפרה, יחיסית לסימוסים שלי בקושי הצבעתי לה השבוע כי אני יודע שהיא בטוחה וחארם על הכסף אז אני מניח שעוד הרבה אנשים חושבים כמוני והצביעו לה הרבה פחות והיא בכל זאת מקום שלישי... לעומת זאת עינב לא הייתה על הגריל מאז שאשר הלך שזה המון זמן ואנשים שלא הוציאו עליה כסף בתקופה האחרונה מרשים לעצמם להצביע בהמוניהם השבוע והנה התוצאה היא מזנקת למקום השני אחרי אבא שלה שכולנו יודעים שהוא הכי חזק. אותי דווקא מפתיע המיקום של לאון הייתי בטוח שהוא יהיה השבוע אפילו לפני שפרה אבל מסתבר שלא. אני למרות מה שרובכם חושבים, חושב שיש סיכוי טוב ששפרה תנצח אם תגיע לגמר השאלה הגדולה תלויה האמת במי יהיה בגמר וכמה-אם בגמר יהיה יוסי לאון ושפרה זה הכי טוב ליוסי והוא יזכה קרוב לוודאי אבל אם הגמר יהיה יוסי עינב ושפרה לשפרה יש סיכויים ממש טובים לנצח. אני גם סומך על הקולות הצפים-אני אתן לכם דוגמא: יצא לנו בכיתה לדבר עם המורה על התוכנית והיא אוהבת את שפרה אז שאלתי אותה "את מצביעה לה ?" אז היא אומרת לי "לא",אז אמרתי לה אז "מצד אחד את אוהבת אותה ומצד שני את לא מצביעה לה איפה פה ההיגיון ?" ואז שאלתי אותה :אם שפרה תגיע לגמר את תצביעי לה ?" אז היא ענתה לי "כן והרבה" יצא לי לדבר עם עוד אנשים שגם הם מצביעים פחות או בכלל לא למרות שהם אוהבים את שפרה וגם הם אומרים שבמצב שהיא תגיע לגמר הם יסמסו, אנשים שעד עכשיו לא שלחו אס אמ אס אחד ובגמר ישלחו כמה. לדעתי לבובלילים אין קולות צפים ובטח לא באותה מידה שלשפרה יש וכל מי שאוהב אותם מצביע להם ואנשים לא יחכו לגמר כדי להצביע לו אם כבר להפך אני מאמין שיהיו הרבה אנשים שבגמר לא יצביעו לו אחרי שהצביעו לו לאורך הדרך. בקיצור אני חושב שההפקה יודעת פחות או יותר מה הפיק של יוסי ומה מספר ההצבעות הרב ביותר שהוא קיבל עד עכשיו לעומת זאת עם שפרה הם יודעים את הפיק שלה אבל לעומת יוסי הפיק הזה יכול לעלות בצורה משמעותית ולא צפויה במידה ותהיה בגמר.

gwini1

New member
../images/Emo45.gif הסבר נכון

ואחזק את דברייך בכך שאספר על חברותיי שמאוד אוהבות את שפרה אך לא מצביעות לה. יצא לנו לדבר על הגמר והם אמרו שבגמר זו תהיה הפעם הראשונה שהם יצביעו. ואני בטוחה שיש עוד הרבה כאלה...

למעלה