עדכוני ערב, יום 88

אלונה56

New member
יש לי תחושה שזה מכוון

כלומר בכוונה המצלמות לא עוקבות באופן רציף, או מתקרבות מדי עד שאי אפשר לראות את התמונה בכללותה. גם במשימת משחק המחבואים זה קרה. כל פעם שהיתה התרחשות, המצלמה זזה מהר לכיוון אחר. אפילו לפעמים סתם אל הקיר הקרוב.

גם לי יש תחושה כזאת...

שיהיה מה להראות לצופים ביום ראשון. כי אם נראה הכל עכשיו, מה יישאר להם להראות לנו ביום ראשון?...

או שאיתי ממש דפוק או שגם לו יש משימה סודית

הוא מאשים את שחר בזה שיוני הפיל את הדומינו לפני הזמן?

"לא טוב לי פה,אולי אם אשאר פה יגדל לי הציצים"

התשובה של שפרה לעינב כשזאת באה, רואה את שפרה שוכבת המיטה שלה ושואלת אותה "אפשר את המיטה שלי?"

אפרילA

New member
נו, לא רעה? הבחורה הזו עוקצת את כולם על איך

שהם נראים. יש לה תסביך עם הגוף שלה. (אמרה בתחילת התכנית שלקח לה הרבה זמן להשלים עם הגוף שלה).

כנראה היתה יותר מדי אידיליה בבית האח הגדול

וקשת וקופרמן לא אוהבים לראות כזה דבר, הם מחפשים אקשן, ומריבות וצעקות בעיניהם זה הכי אקשן. אז הם פשוט גורמים לכזה שיהיה אקשן, מבלי שאחד ידע על השני שהוא במשימה... וכך בשעות האחרונות היינו צריכים לסבול כולנו מהרמת הדציבלים בבית האח הגדול, בעיקר של שחר ועינב... בחיי שאני חושב שהלכו לי האוזניים, כי אני עם אוזניות כבר כמה שעות...

רחלי ג

New member
מי יכין להם אוכל מחר?עינב ושיפרה מושבתות...

איך הן יסבירו שהן לא עושות כלום?אסור להן לחשוף את משימתן....

נועה21

New member
שפרה ממש מגעילה!!

אז ככה המשימה של שפרה עינב ויוני היתה להפיל את הדומינו. המשימה של שחר ולאון להרוס לשלישיה כל משימה. יוני הפיל את הדומינו בכוונה ושחר צעק עליו, על עינב ועל שפרה ואח"כ הסביר ללאון שזו היתה הצגה. שפרה תפסה את לאון ונצלה את המצב ללכלך על שחר ותוך כדי אומרת שיוני לא עשה את זה בכוונה. לאון יודע ששפרה משקרת ויודע שהיא מלכלכת על שחר ללא סיבה. אולי סוף סוף הוא יקלוט את הפרצוף האמיתי שלה

morann7

New member
בגלל ההתנהגות הדוחה של גברת שפרה

אני הולכת להצביע לשחר. מה המספר שלו? שימו לב איך עכשיו שפרה מלכלכת על שחר בפני עינב. שפרה: שחר יודע שלא יגיע לגמר אז הוא נלחץ בלה בלה.. מתי יעיפו את הסבתא שפרה? ומי לעזאזאל עשה ממנה כוכבת בתוכנית?

רואים שלא הבנת כלום ממה שאת רואה...

שפרה ועינב לא יודעות ששחר במשימה נפרדת. לאון יודע את זה. וחוץ מזה שחר הוא זה שאמר ללאון ללכת ולגרום לשפרה ללכלך עליו, ואם היא תלכלך עליו, הם הצליחו במשימה, כי זה אומר שלא חושדים בהם שזו משימה. כך שדווקא זה ששפרה מלכלכת עכשיו עם לאון ועינב על שחר, זה לטובתם של שחר ולאון שהצליחו לגרום לה ללכלכך עליו. רואים שאין לך מושג וחצי מושג על השידור שבן את צופה, וזה גם כנראה מסביר את הדיסאינפורמציה שאת מפזרת פה בפורום, בגלל שאין לך מושג מה שאת רואה...

ממש לא

גם את היית מנתנהגת ככה אם מישהו היה צועק לידך בכאלה טונים ודציבלים. אני שיודע שמדובר במשימה לא מסוגל לשאת את הטונים והדציבלים שלו, אז מה יגיד מישהו שבכלל לא יודע שזו משימה? ואגב, גם עינב אמרה ללאון ששחר מגזים ושנמאס לה ממנו ומהקריזות שלו.

אפרילA

New member
אבל היא לכלכה על שחר כבר בחדר אמבטיה,

עוד לפני ששחר ממש התעצבן. וחוץ מזה את הדברים שהיא אמרה עליו בעקבות המשימה היא אמרה עוד קודם.

למעלה