עדכוני צהרים, יום 91

dodido10

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo47.gifיוסי המלך של האח הגדול../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif

dodido10

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo23.gifאוהבים את יוסי../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

שלווה8

New member
יוסי בובליק לראשות הממשלה כנסו ותהנו

http://fun.mivzakon.co.il/flash/video/2505/2505.html אחלה קמפיין כנסו ותהנו

jodg0

New member
ציטוטי שיפרה לא לשכוח

ציטוטים של שיפרה נא לזכור אותם ולא לשכוח: - יהודים משומשים, יהודים יד שנייה - שיזדיינו, כוס אמא שלהם - יוסי הוא בדיחה של הצופים, מנייאק, בן זונה, הבן זונה הזה - שהבובלילים האלה יכנסו לי לתחת - אשר בן זונה, ואמן שהבן שלו יהיה הומו - אנשים בינוניים יזכו - שחר פאקינג עשה לאינה הדמיה של אונס וגם דחף אותי בכל הכוח שלו - ועוד אחר כך אמר לי שהוא ניסה לעשות לי סימן - הם זונות, זה לא פייר שהם התחילו עם לאון ... - שאריות אדם (אמרו צבר או שפרה – וזה ממש לא משנה, כי אם צבר אמר את זה ושפרה לא נזפה בו על כך - סימן שהיא מסכימה עם הכינוי) מעשי שיפרה : - כשלאון רצה לקום לשיר עם השאר והיא ממש אסרה עליו. - סירסה נפשית את לאון ורנין - סרגה לנו שעות מול העיניים - הכינה אוכל רק לחברים שלה - קצת על שיפרה : - שיפרה רוב הזמן היא עסוקה בלבדל את עצמה מאחרים. נכון שזה נעשה תוך כדי דיבור שקט, רך וכביכול נעים – שיפרה משחקת בדעות ובאנשים שמסביבה, שיתאימו לרצונה תוך כדי הרחקתם מהאחרים, במקום לחשוב באמת מהלב היא אוהבת את עצמה רק ובטח יש עוד - אני אזכר בהמשך שיפרה רוב הזמן היא עסוקה בלבדל את עצמה מאחרים. נכון שזה נעשה תוך כדי דיבור שקט, רך וכביכול נעים – שיפרה משחקת בדעות ובאנשים שמסביבה, שיתאימו לרצונה תוך כדי הרחקתם מהאחרים, במקום לחשוב באמת מהלב היא אוהבת את עצמה רק ותו לא. ובטח יש עוד - אני אזכר בהמשך שיפרה היא
עוקצת
להעתיק ולהפיץ בפורום

צאטמן14

New member
צבא הדורבן מודה לך שלווה8../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif../images/Emo195.gif

עלית לדרגת רב-סרן :)

@ולאוהבי זאת שחולה על ערבים ונגד הדת@@@

אותי כבשת מהיום הראשון וידעתי שאתה בדרך למיליון. בחוץ אתה כבר מלך בפנים אתה נסיך ולא רחוק היום שבוא אותך נמליך. ימים רבים הנעמת לנו את הזמן אבל תדע עלה לנו במזומן. עליתה לי יותר מארבעים ושניים אלף שקל אבל חפיף מעניין לי את הדקל (בולי). ימיה של שיפרה בבית הולכים ומתקצרים שהיא תצא יזרקו עליה כבר ביצים. מדינת ישראל עלייך משתגעת וכל הקנאים איבדו כבר את הדעת. התקשורת והמדיה לא יודעים איך לאכול מזרחי כמוך ואתה נותן להם את הופעת חייך. אותך ניסו להעיף הצעירים באופן קבוע ואנחנו נתנו להם בעיטה כל שבוע. לאוהבי שיפרה אתה כמו עצם בגרון ורק שתדע זה גם בזכות הבולבולון. לסיום אקצר ואומר שהדורבן שקלע לא בזמן ויקבל תמזומן בצ'ק שמן בחוץ יצחק על כל פרידמן שיצוץ

דטין

New member
בא לי להרגיז אותך

1.רנין נהדרת-כשלעצמה, בלי קשר ל"ערבים" (לא שיש פסול כלשהו בערבים). 2 . האדם המציא את אלוהים, ולא להיפך. 3 . היהדות יכולה להיות יקרה וחשובה לאנשים,לאו דוקא כאנשים דתיים. מה שרשמתי כאן לא אמור להרגיז אף אחד-אבל אני יודעת מראש שאותך זה כן ירגיז, ובכל זאת מצאתי לנכון כן לרשום.

@ובא לי לענות לך@@

אם את אהבת את רנין ואומרת שהיא נהדרת את מראה לנו שאת קצת עיוורת. אם האדם המציא את אלוקים אז איך האדם נוצר (תתחילי לחפש תשובה לא תמצאי) ואם היהדות יקרה לאנשים ולאו דווקא הדתיים. אז איך זה שהדתיים מקיימים אותה הכי הרבה.

דטין

New member
ישאר נא כל אחד מאיתנו עם דעותיו

חוץ מאשר לקביעה על עיוורון. לדעתי אוהבי יוסי הם העיוורים.

@ למה את בורחת דטין הסתבכת עם מה שכתבת לי.

תעני לשאלה-אם האדם המציא את אלוקים (כדברייך). אז איך האדם נוצר.

למעלה