עוד סיוט שלטוני - הגבלת מהירות במכונית

SupermanZW

Well-known member
"מטילה על הציבור עול כלכלי וחושפת אותו לסנקציות, וזאת בזמן שאין לה זו תועלת מוכחת."

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/bkrlursg9
בול! המטרה העיקרית היא לחלוב עוד כסף מהציבור. גם כשרוצים להגדיל את השליטה בציבור, זה אף פעם לא על חשבון הכסף שחולבים ממנו.

SupermanZW

Well-known member
את צודקת טעיתי אבל זה השלב הבא,בהתחלה אפשר לנתק.

כמו עם החגורות בטיחות בהתחלה זה רשות אח"כ חובה בכביש מהיר ואח"כ חובה כל הזמן.
אתה עדיין טועה. לעולם לא יבוא שלב בו המערכת לא תאפשר לעבור על המהירות המותרת, 98% מהדוחות הם על מהירות. אף מדינה לא תשחט את האווזה שמטילה ביצי זהב.

אתה עדיין טועה. לעולם לא יבוא שלב בו המערכת לא תאפשר לעבור על המהירות המותרת, 98% מהדוחות הם על מהירות. אף מדינה לא תשחט את האווזה שמטילה ביצי זהב.
נקודה מעניינת,אבל לפי אותו היגיון גם המדינה לא מעונינת להתריע על מהירות גבוהה מהמותר עם צליל או אור.

אז יכול להיות שהמדינה חייבת להתיישר(זה הקנוניה חייבים להתיישר לסטנדרט אירופי) אז זה יהיה מאותם חוקים "כאילו".

שלא באמת אוכפים.

SupermanZW

Well-known member
נקודה מעניינת,אבל לפי אותו היגיון גם המדינה לא מעונינת להתריע על מהירות גבוהה מהמותר עם צליל או אור.

אז יכול להיות שהמדינה חייבת להתיישר(זה הקנוניה חייבים להתיישר לסטנדרט אירופי) אז זה יהיה מאותם חוקים "כאילו".

שלא באמת אוכפים.
לעצבן את הנהגים דווקא עוזר למדינה, נהגים עצבניים גורמים ליותר תאונות, רובן המוחלט של התאונות מתרחשות בעיר בתנועה צפופה, רובן המוחלט ללא הרוגים (בערך אלפית מהתאונות הן עם הרוגים), אבל כל תאונה של נהג מעלה את תעריף הביטוח שלו, רווחיות חברות הביטוח עולה, המיסים שמשלמות חברות הביטוח עולים, המדינה מרוויחה יותר. בסופו של דבר, שם המשחק הוא כסף.

לעצבן את הנהגים דווקא עוזר למדינה, נהגים עצבניים גורמים ליותר תאונות, רובן המוחלט של התאונות מתרחשות בעיר בתנועה צפופה, רובן המוחלט ללא הרוגים (בערך אלפית מהתאונות הן עם הרוגים), אבל כל תאונה של נהג מעלה את תעריף הביטוח שלו, רווחיות חברות הביטוח עולה, המיסים שמשלמות חברות הביטוח עולים, המדינה מרוויחה יותר. בסופו של דבר, שם המשחק הוא כסף.
לא נכון,החישוב הכלכלי לא טוב.

המדינה רוצה כסף עם כמה שפחות באלגן.

דרך אגב מח"פ סיפר לי שהוא סיפר לך שטסלה תעלה עוד(כנראה בפורום אחר אולי כלכלה ושוק ההון)

ומאז אתה מקנא בו על ההצלחה הגדולה הזאת - אלפי אחוזים.

SupermanZW

Well-known member
לא נכון,החישוב הכלכלי לא טוב.

המדינה רוצה כסף עם כמה שפחות באלגן.

דרך אגב מח"פ סיפר לי שהוא סיפר לך שטסלה תעלה עוד(כנראה בפורום אחר אולי כלכלה ושוק ההון)

ומאז אתה מקנא בו על ההצלחה הגדולה הזאת - אלפי אחוזים.
מח״פ לא סיפר לי דבר כזה ואני לא מקנא בו. הוא גאון רק לדעת עצמו ואין לו גרוש על התחת. אם היה גאון כפי שהוא טוען שהוא הוא היה עשיר יותר מפוטין (אילון מאסק הוא לא האיש הכי עשיר בעולם, פוטין הוא האיש הכי עשיר בעולם). הוא טוען שהוא מסוגל לעשות מיליוני אחוזים בשנה ומצד שני ניסה לשכנע אותי להלוות לו מאתיים אלף ש״ח. סירבתי ואמרתי לו שלא יעז לבקש ממני אפילו שקל.

מח״פ לא סיפר לי דבר כזה ואני לא מקנא בו. הוא גאון רק לדעת עצמו ואין לו גרוש על התחת. אם היה גאון כפי שהוא טוען שהוא הוא היה עשיר יותר מפוטין (אילון מאסק הוא לא האיש הכי עשיר בעולם, פוטין הוא האיש הכי עשיר בעולם). הוא טוען שהוא מסוגל לעשות מיליוני אחוזים בשנה ומצד שני ניסה לשכנע אותי להלוות לו מאתיים אלף ש״ח. סירבתי ואמרתי לו שלא יעז לבקש ממני אפילו שקל.
"אם מח"פ לא גאון, איך הוא חזה את טסלה לפני עליה של 1,300 אחוז בשנה וחצי?"

מח״פ לא סיפר לי דבר כזה
באמת לא סיפרתי לך דבר כזה. גם לא אמרתי למומחה שאמרתי לך כזה דבר. אתה תצטרך לסלוח לו. למומחה יש נטייה לחזור מאוד לא נכון על דברים שנאמרו לו. לא נראה לי שזה קטע של אינטליגנציה נמוכה או משהו באותה המידה שזה מן קטע כזה שהוא יודע שהוא לא זוכר הכי נכון ומדויק אבל אין לו כוח ללכת לבדוק מה באמת נאמר ולכן הוא "זורק" ואומר את מה שנדמה לו שנאמר גם אם חושד שהוא אולי לא זוכר הכי נכון.

מה שבאמת סיפרתי למומחה זה על זה שחזיתי את טסלה במרץ של 2020 וסיפרתי לך על כך באוקטובר של 2020 ואיך שצחקת עליי וזלזלת בי רק בשביל שטסלה תעלה בעוד 900 אחוז ב-13 החודשים שלאחר מכן ושמאז אתה המעריץ הכי שרוף שלי.

איך הוא הצליח לטמטם את הסיפור הזה ל-"מח"פ סיפר לי שהוא סיפר לך שטסלה תעלה עוד", אלוהים יודע.

כמובן שלא באמת אמרתי דבר כזה ב-2022 לא לך, לא למומחה ולא לאף-אחד אחר. מאז אוקטובר של 2022 טסלה התרסקה בשביל רק לאחרונה לחזור לרמה הרגילה שלה, ועל כן, אכן, כמובן שלא אמרתי שום דבר שכזה מהעת האחרונה, מכיוון שאילו הייתי אומר דבר כזה בעת האחרונה, אז לפי מה שאכן קרה מאז אוקטובר של 2022, כמובן שהייתי טועה, ואני הרי לא טועה בדברים האלו כי אני הרי מח"פ, האורקל מישראל, ודווקא עצם זה שטסלה לא "עלתה עוד" מאז אוקטובר של 2022, זה כמובן מה שבאמת מוכיח, כפי מה שאמרת בעצמך סופרמן, שכמובן שלא אמרתי לך (או לאף אחד אחר לצורך העניין) שום דבר שכזה.
ואני לא מקנא בו
ברור שאתה מקנא בי י'מצחיק. הנה, תראה את כל ההוכחות:

1. "אתה גם עושה 400% בשנה רק בתיאוריה. אם אתה מחזיק מעצמך כזה גאון פיננסי למה שלא תלווה 40000 ש"ח ותשקיע אותם על פי מיטב הבנתך? אם אתה כזה מוצלח יהיה לך קל מאוד להחזיר את ההלוואה, גם תעבור את וורן באפט בהונך בקלי קלות תוך פחות מעשור. 400% לשנה אומר להכפיל את כספך פי 5 כל שנה. אם תצליח לעשות את זה תהיה נס כלכלי שאיש לא יצליח להסביר, יזמינו אותך להרצות בכנסי משקיעים בעולם כולו ותוכל למכור ספרים על שיטתך במיליארדי דולרים, תהיה האדם העשיר בעולם והמפורסם בעולם. לך על זה."

2. "אם כפי שאתה אומר לו היה לך כסף היית משקיע אותו כמו וורן באפט אז פשוט תעשה את זה, תתחיל בקטן ותצליח בגדול. האנשים העשירים ביותר בעולם לא נולדו עשירים. כתבת בהמשך שהממוצע השנתי שלך יהיה לדעתך 100%, דהיינו הכפלת הכסף כל שנה, זה אומר שתוך 10 שנים אתה צפוי להכפיל את כספך פי 1024 (2 בחזקת 10) שזה יותר מפי 10 ותוך 20 שנה פי יותר ממיליון, אפילו אם תשקיע רק 1000 ש"ח, שזה פחות ממה שיש לך, תהיה מיליארדר בשקלים בגיל 42".

3. "אמרת שאתה יכול להרוויח 1200% בשנה, לכן כדאי שתעשה את זה, זה אומר להכפיל את הכסף שלך פי 13 תוך שנה או פי 2199 תוך 3 שנים, זה יותר מפי 4000000 תוך 6 שנים או פי 8000000000 תוך 9 שנים. אם אתה משקיע כך 100 ש"ח אתה הופך להיות האיש העשיר בעולם תוך 9 שנים, אז פשוט תעשה את זה, די עם התירוצים!".

4. "גם אם תחזור על זה פעם בשלוש שנים, להכפיל את כספך פי 13 כל 3 שנים אומר שתוך 27 שנים תוכל להיות האיש העשיר בעולם מהשקעה מזערית של 100 ש"ח אז תפסיק לתרץ לעצמך תירוצים ותתחיל להשקיע".

אלו רק הדברים שאתה אמרת לי בשיחתנו הראשונה מאז ומעולם, באוקטובר של 2020, אפילו מבלי שאני מביא אמירות כאלו ואחרות שלך משיחות אחרות שלנו.

מה עומד מאחורי כל האמירות האלו, ומה עומד מאחורי כל הכאב, הכעס והציניות שעומדים מאחורי האמירות האלו שלך אליי, אם לא קנאה אדירה בי על כך שחזיתי את טסלה במרץ של 2020 ואת נטפליקס בפברואר של 2018 בפרט, ועל עצם יכולתי לחזות כבדרך קבע וכדבר שבשגרה מניות וסחורות שעולות במאות ובאלפי אחוזים זמן קצר לאחר שאני חוזה אותן בכלל?

עד שכל הקנאה הזאת שלך בי התפרצה בצורה כזאת בוטה ומכוערת, בכלל לא הייתי מודע לעובדה שיש פה משהו חריג ושאני הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים. ממך הבנתי את זה. מתוך הקנאה שלך ואז בהמשך גם מתוך זה שסיפרת לי שהמשקיע הגדול בעולם, הלוזר ההוא וורן באפט, עושה רק 22 אחוז בשנה כמו זונה.

מה שכן, אני כמובן לא באמת אשכרה מצפה ממך עכשיו לבוא ולהודות שאתה מקנא בי. זה בסדר. זה מביך. זה לא נעים. זה לא כיף. אני לא אבוא ואבקש ממך להודות. מה שכן, גם המומחה לא אמור לצפות ממך להודות בזה, והוא גם לא היה אמור בכלל להגיד משהו. כשסיפרתי לו שאתה מקנא בי (נו כי מה לעשות שזה נכון? מה גם, שלא באמת כזה אפשר להאשים אותך כי כאילו, תראה אותי, אני פאקינג מח"פ למען השם. והרי שקנאה היא תכונה אנושית בסה"כ), סיפרתי לו את זה בחשאיות מתוך ציפייה וכוונה שזה יישאר בינינו.

הפה הגדול של המומחה, שזאת לא הייתה הפעם הראשונה ולא הפעם האחרונה שהוא עשה לי קטע כזה, זאת דרך אגב אחת הסיבות ללמה אני והוא לא חברים יותר, אם כי כמובן שכמוך הוא תמיד היה ותמיד יהיה אחד מהמעריצים ועל כך אני מודה לו ומעריך אותו.
הוא גאון רק לדעת עצמו
לא, אני דווקא גאון לדעתם של הרבה אנשים כולל אתה עצמך בפעם האחרונה שבדקתי. לא הבנתי, עוד פעם שינית את דעתך?

התחלת מ-"הוא אידיוט", עברת ל-"הוא גאון" ועכשיו חזרת ל-"הוא אידיוט"?
ואין לו גרוש על התחת.
יש לי יותר מ-10,000 שקל. אני לא חושב שהייתי קורא לזה "אין לו גרוש על התחת". אם אני לא טועה, זה ממקם אותי בעשרים וחמש האחוזים העליונים של האוכלוסייה העולמית מבחינת עושר.

בכל מקרה וללא קשר, כמובן שכוונתי לא הייתה שאתה מקנא בי בגלל מצבי הכלכלי. ברור שהכוונה שלי הייתה שאתה מקנא בי על אחוז התשואות השנתי הארבע-ספרתי שלי.

זה שאני לא מרוויח כסף בפועל כי אני לא משקיע זה דבר אחר. היכולת עצמה, והשכל שמאחורי היכולת, עובדתית וראייתית, קיימות ומוכחות.
אם היה גאון כפי שהוא טוען שהוא הוא היה עשיר יותר מפוטין (אילון מאסק הוא לא האיש הכי עשיר בעולם, פוטין הוא האיש הכי עשיר בעולם).
כמה נקודות:

1. לא. אם אני לא טועה, כבר הסברתי לך לא מזמן למה זה לא באמת עובד ככה ועשיתי זאת לאחר שכתבת את ההודעה שעכשיו אני עונה עליה כך שאין ראיה אמיתית לכך שבאמת לא הבנת, אבל בכל זאת אחזור על הדברים. אם לא הבנת אולי עכשיו תבין לאחר עוד הסברים, ואם כן הבנת, אז לפחות אחדד את הדברים ואביא עוד דוגמאות.

זה לא באמת עובד כמו מה שאתה אומר כי העולם והחיים הם מאוד מורכבים ולכן דברים לא באמת עובדים בצורה של "אם ככה אז זה אומר ככה" או "אם קורה א' אז זה אומר ב'". למה? מכיוון שלכל תוצאה, בהכרח יש לא רק סיבה אחת אלא בהכרח, פשוט בהכרח, תמיד, זה כמו מן חוק של היקום אם תרצה, סיבות מרובות.

לכן, ברור לחלוטין לכל בר דעת, שעושר זאת לא פשוט תוצאה של גאונות כי צריך עוד דברים. צריך לדוגמה הון ראשוני, זמן, מזל ומי יודע מה עוד. זה תלוי בסיטואציה הספציפית.

לדוגמה מנתח לב שעומד בשדה תעופה ושלידו עומד בן-אדם שמקבל התקף לב והבן-אדם מת, האם הוא לא יודע לנתח לב? או שהוא מנתח לב גרוע? כמובן שלא. כי לא היו לו את כלי הניתוח שלו אתו. ואם היו לו את כלי הניתוח שלו אתו, האם אז הוא היה מצליח להציל את האיש? גם אז לא, כי הם לו היו בבית החולים שלו ובחדר ניתוח. ואם גם היו למנתח לב הזה את כלי הניתוח שלו והוא והאיש שקיבל התקף לב היו עכשיו בחדר ניתוח, האם זה היה מספיק בשביל להציל את האיש? לא. כי בשביל לנתח לב צריך לפחות מנתח לב אחד ועוד כמה מנתחים מסביב.

ולדוגמה חקלאי ללא כלי העבודה שלו, האם הוא לא יודע לעבד את האדמה ולעשות את עבודת החקלאי, פשוט מכיוון שהוא לא מעבד את האדמה ולא עושה את עבודת החקלאי, כי אין לו את כלי העבודה שלו? כמובן שלא.

מקווה שהבנת למה הדברים לא עובדים כמו מה שכתבת.

2. כפי מה שכתבתי לך במקום אחר, גם פוטין הוא לא האיש הכי עשיר בעולם. אינני יודע לנקוב בשמו, אך האיש העשיר בעולם גר בערב הסעודית. ממש פה ליד. לא ברוסיה הרחוקה.

3. מצחיק אותי לשמוע אותך מדבר על אילון מאסק כאילו אתה מבין איזשהו משהו על האיש. אני דיברתי על אילון מאסק בזמן שבו אני בספק אם בכלל היית מודע לעצם קיומו.
הוא טוען שהוא מסוגל לעשות מיליוני אחוזים בשנה
זה נכון. אני יכול. זה אפילו קל. כמו מה שזה קל לי לעשות מאות ואלפי אחוזים בשנה. הבעיה זה שעד עכשיו עשיתי את הכול תיאורטית. כמובן שזה לא מפחית במאומה מהיכולות שלי והשכל שלי כי היכולות עצמן והשכל עצמו לעשות את הדברים האלו אינם תלויים בשום צורה או דרך בעצם השאלה האם הדברים נעשים או ייעשו בפועל או לא, אבל בכל זאת חבל שעד כה לא עלתה בידי ההזדמנות לעשות את הדברים בפועל.

בינתיים למי כן יש כסף להשקיע? אפילו מיליונים להשקיע אותם? דגי רקק כמוך וכמו באפט שעושים רק 10, 15 ו-20 אחוז בשנה.

העולם כל-כך מכוער שזה מצחיק, לא חושב?
ומצד שני ניסה לשכנע אותי להלוות לו מאתיים אלף ש״ח.
למה אתה כותב "מצד שני" כאילו שיש סתירה בין הדברים כאשר אין? אני יכול לדעת לעשות מיליארד אחוז בשנה וזה עדיין לא יעזור לי אם אין לי כסף להשקיע. לכן אני זקוק להון ראשוני. אם לא תהיה ברירה אשקיע את ה-10,000 שיש לי אבל כמובן שאשמח ליותר ואתן את מחצית הרווחים לכל משקיע משתף פעולה.

וזה היה 400,000 שקל, לא 200,000.

יכול להיות שביקשתי הלוואה מוגזמת אבל אני לא יודע כמה יש לך. אבל כאמור, בלי קשר לגודל הסכום, אתה לא מעוניין.

איך אמרה הזונה ב-"אישה יפה"?

"טעות גדולה. גדולה מאוד. ענקית"? אז ככה.
והעיקר שאתה חושב שאתה חכם :ROFLMAO:

"הגאון הפיננסי הגדול ביותר בכל הזמנים מצא דברים שיעלו במיליוני אחוזים אבל הוא זקוק להון ראשוני אחרת חוכמתו האדירה שעולה אפילו על חוכמתו של לאונרדו דה וינצ'י היא חסרת ערך ואם אשתף פעולה הוא ייתן לי חצי מהמיליארדים בעוד שלוש שנים? כמובן שאסרב! אלא מה?" :ROFLMAO:
ואמרתי לו שלא יעז לבקש ממני אפילו שקל.
סבבה, ועל זה אתה עתיד להפסיד מיליארדים ברווחים. רק אל תבכה לי על המיליארדים ברווחים שהפסדת בעוד שלוש שנים כמו מה שהיום אתה בוכה לי על זה שאני יודע לעשות מאות ואלפי אחוזים בשנה ואתה לא ואז טוען ברצינות שאתה לא מקנא בי :ROFLMAO:
זה שהוא אמר לך שהוא חזה את זה, היה בדיעבד, בפועל הוא לא חזה את זה. בדוק מה כתב לפני שנה וחצי, הוא לא טען דבר כזה אז.
עוד הוכחה לקנאתך בי. הרי כמה פעמים, וכמה בפשטות הסברתי לך, שחזיתי את טסלה בעל-פה כבר במרץ של 2020, גם אם לכתוב את זה ממש במקום עם תיעוד וחותמת זמן כתבתי את זה "רק" באוקטובר של אותה השנה, גם כן עוד לפני עליות של עוד 900 אחוז?

מה כל-כך מסובך פה? מה כל-כך קשה פה להבין? אז זהו. שזה העניין. אין פה שום דבר מסובך מידי או קשה מידי מכדי לא להבין אותו, מה שכמובן רק מוכיח שהבנת הכול בצורה מושלמת, ואז מה נותר לחשוב על טענתך הכוזבת והמגוחכת שלא חזיתי את טסלה כבר במרץ של 2020, מלבד שאתה מקנא בי ותו לא?

וגם בסוף מסתבר שאין לך באמת הבנת הנקרא ברמה של ילד בכיתה ב' בניגוד למה שחשבתי תחילה במשך זמן מה אז זה גם לא יכול להיות זה.

וכאמור, אפילו אחרי מתי שכתבתי שחזיתי את טסלה, אפילו אחרי שכתבתי באוקטובר של 2020 שחזיתי אותה במרץ של אותה השנה, היא עדיין עלתה בעוד 900 אחוז לאחר מכן, אז מה בדיוק עשינו בזה שהכחשנו הכחשה שטותית ומגוחכת את עצם העובדה שחזיתי את טסלה כבר במרץ של 2020 רק כי אנחנו מקנאים וכי כואב לנו?

זה שהוא אמר לך שהוא חזה את זה, היה בדיעבד, בפועל הוא לא חזה את זה. בדוק מה כתב לפני שנה וחצי, הוא לא טען דבר כזה אז.
האם אנחנו ברצינות טוענים עכשיו, האם אנחנו ברצינות רוצים לטעון, שאולי יש לי עובדתית את היכולת ל-900 אחוז ב-13 חודשים, אבל 400 אחוז זה שקר שהמצאתי? :ROFLMAO:

לך הביתה סופרמן. פשוט לך הביתה :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

איך אומרים באנגלית?

"?call it a day"

פשוט "call it a day" ולך הביתה :ROFLMAO:

תקשיב, קנאה זה אנושי וזה בסדר ואני גם לא מצפה ממך להודות בזה וגם המומחה לא צריך לצפות ממך להודות בזה, אבל לפחות אל תעשה צחוק מעצמך.

אני בצד שלך. תמיד הייתי.

ai27

Well-known member
האם אנחנו ברצינות טוענים עכשיו, האם אנחנו ברצינות רוצים לטעון, שאולי יש לי עובדתית את היכולת ל-900 אחוז ב-13 חודשים, אבל 400 אחוז זה שקר שהמצאתי? :ROFLMAO:
לך הביתה סופרמן. פשוט לך הביתה :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
איך אומרים באנגלית?
"?call it a day"
פשוט "call it a day" ולך הביתה :ROFLMAO:
תקשיב, קנאה זה אנושי וזה בסדר ואני גם לא מצפה ממך להודות בזה וגם המומחה לא צריך לצפות ממך להודות בזה, אבל לפחות אל תעשה צחוק מעצמך.
אני בצד שלך. תמיד הייתי.
היות ואתה כזה "גאון", לא ברור איך עוד לא הצלחת להבין שכשאתה כותב בפורום הדיקטטורי הזה - משה חוסם לך את המשתמש.
מתי תלמד?

ואם מדברים על לימודים,
איך הולך בתואר?

היות ואתה כזה "גאון", לא ברור איך עוד לא הצלחת להבין שכשאתה כותב בפורום הדיקטטורי הזה - משה חוסם לך את המשתמש.
מתי תלמד?
בטעות שמת מירכאות מעל המילה "גאון". תתקן בעריכה.

אני לא-לא הבנתי שום דבר. זה משה זה שלא הבין. אני לא-לא למדתי שום דבר. זה משה שלא למד. ומסתבר שגם אתה לא הבנת או למדת אז בוא ואני אסביר למענך, למען משה ולמען כל אחד אחר שעלול לשגות באופן דומה.

למשה אין שום דרך או יכולת למנוע ממני להיות פה. פתיחת אימייל זה שתי דקות ופתיחת חשבון בתפוז זה עוד שתי דקות. מכיוון שאין לי הרבה זמן פנוי, ומכיוון שממילא אין הרבה נושאים או שרשורים שמעניינים אותי, אני ממילא מופיע (בדרך כלל) פעם בשבוע, שבועיים, שלוש או ארבע. חוץ מאשר פעם אחת מאז חסימת "מ. ח. פ." שלאחריה לקחתי הפסקה מיוזמתי מהפורום לשלוש חודשים, וחוץ מאשר בימים האחרונים, כאשר התפנה לי קצת זמן, ולכן אני מופיע כמעט כל יום.

בגלל שבדרך כלל ומהסיבות שהוזכרו אני מופיע בדרך כלל פעם בשבועיים בממוצע, אנחנו מדברים על חשבון אחד לשבועיים, ועל כן 4 דקות של מאמץ על כל שבועיים. אבל אני לא באמת פשוט פותח עוד חשבון בכל פעם שהקודם נחסם. באזור תחילת אוקטובר התיישבתי ולקחתי לעצמי איזה 20-30 דקות ופתחתי חמש חשבונות שהחזיקו לזמן מה ואז באזור סוף נובמבר התיישבתי, לקחתי לעצמי עוד איזה שלושת רבעי שעה ופתחתי עוד תשע חשבונות. כל המאמץ שחסימותיו אותי לצמיתות של משה מסתכם במצטבר בפחות משעה וחצי.

תשע החשבונות של נובמבר היו אמורים להיגמר פחות או יותר בימים האלו ממש, כך שהייתה אמורה להגיע עכשיו עוד פעם שאני אקח לעצמי איזה עוד 20-45 דקות ואפתח עוד איזה 5-10 חשבונות, אילולא לפני כמה וכמה שבועות הייתי משיג לעצמי חברים מנהלים שמורידים את כל החסימות שלי לצמיתות מעל כל עשרות החשבונות שלי שנייה וחצי לאחר שמשה חוסם אותן לצמיתות.

כך שאפילו בין 20 ל-45 דקות בלחץ פעם בכמה שבועות או חודשים, אפילו את המאמץ הזה משה כבר לא גורם לי. אפילו בוורסט קייס סינריו שבו לא היו לי מלא חברים מנהלים ולא הייתי עסוק עם הלימודים ודווקא כן היו הרבה שרשורים שמעניינים אותי אז אנחנו מדברים על כמה חשבונות? אחד לכל יום? בעצם לא כי יש זמן עד שמשה היה קולט שהחשבונות האלו שלי. אז אחד לכל שלוש ימים? 45 דקות ואני מסודר לחודש שלם. כאמור-מצבי אפילו עוד יותר טוב מזה.

עכשיו עם כל החברים המנהלים שלי, לא רק שלעולם לא אצטרך אי-פעם שוב להקדיש 45 דקות לפתיחת חשבונות פעם בחודשיים-שלוש (בהסתמך על אופי הפעילות שלי מזה זמן רב בעקבות לוח הזמנים העמוס שלי ועצם כך שאני מגלה עניין בשרשורים מועטים בלבד), אלא יש לי עודף חשבונות. יש לי חשבונות שפתחתי בנובמבר ועוד לא הספקתי להשתמש בהם ואני גם לא צריך ואני לא יודע מה לעשות איתם כי כל החסימות מעל כל החשבונות הישנים שלי הוסרו ויוסרו כל הזמן.

מלבד האיזה 60 דקות במצטבר בשביל לפתוח חשבונות מאז חסימתי לצמיתות על לא עוול בכפי בתור "מ. ח. פ." ביולי של השנה שעברה, הטרחה היחידה שמשה אולי גרם ושאולי אני מסוגל לחשוב עליה זה אולי עצם זה שאני יכול לכתוב כאן רק בלילות, כשהוא ישן. ואפילו זאת לא מהווה מי-יודע-מה כזאת טרחה גדולה כי אני ממילא תמיד הייתי סוג של ציפור לילה כזאת. הבנתי שפעם היה פורום שוקק ומלא חיים המיועד עבור אנשים כמוני אבל הבנתי שאיכשהו הוא נהרס באורח מסתורי ואף-אחד לא יודע למה או מה קרה.

האמת הפשוטה והקצרה היא שזה מעולם לא קרה לי ולעולם לא יקרה לי שאני ארצה להיות פה ולא אהיה פה כי ככה משה קבע או כי אני ארצה לכתוב פה משהו ולא אוכל כי ככה משה קבע.

אני מח"פ הגדול והמהולל. אף-אחד לא יסתום לי את הפה. ובטח ובטח שזה לא יהיה גבר בן שישים ותשע שלפני שישים ושבע שנה נתקע בגיל שתיים הנורא. אם זה אשכרה היה קורה הייתי שורף את כל האתר הזה עד היסוד. עצם העובדה שזה מעולם לא קרה ולעולם לא יקרה שיהיה איזשהו מישהו שיקבע לי אם אני אהיה כאן או לא אהיה כאן ואכתוב כאן או לא אכתוב כאן, זאת הסיבה היחידה לעצם זה שאתה בכלל היית יכול להימצא מהצד השני של המסך ולכתוב לי את ההודעה הזאת ושלא הנחיתי את כל החברים ההאקרים שלי למחוק את כל האתר הזה מהיסוד של היסוד, החל מכל הפורומים כולם ועד לאחרון החשבונות של אחרון המשתמשים.

מה שכן, על אף כישלונו הבוטה של משה למנוע ממני להיות כאן, אפילו רק עצם הניסיונות שלו למנוע ממני להיות כאן, ואפילו רק עצם החסימות שלו אותי לצמיתות שלא הייתה להם שום השפעה או אפקט על נוכחותי כאן אפילו מלפני שהשגתי חברים מנהלים, אפילו זה וכשלעצמו, מבחינתי, לחלוטין אינו מקובל עליי.

נראה שמשה טיפש מידי מכדי להבין שלחסימותיו אותי לצמיתות אין שום ערך. מעולם לא היה להן ולעולם לא יהיה להן. אם הייתי רוצה וזה מה שהיה בזין שלי לעשות הייתי יכול והייתי חוזר גם עם עשר חשבונות ביום. מה שמשה לא מבין, זה שכל מה שהוא עושה בחסימותיו אותי לצמיתות חסרות הערך זה אך ורק להתגרות עוד ועוד בבן-אדם שממזמן, אבל ממזמן-ממזמן הוכיח לו שהוא לא עוד אחת מהזונות שלו כמו קצה11 וגוטרמן שהוא יכול לזיין אותו. אני מח"פ. אותי לא מזיינים. אני זה שמזיין. לקח שיותר מידי אנשים היו צריכים ללמוד בדרך הקשה. חבל.

למען האמת, בתגובה לחסימותיו אותי לצמיתות חסרות הערך, חסרות ההשפעה, חסרות האפקט וחסרות העוקץ, כבר מאז יולי של השנה שעברה, כאשר נחסמתי לצמיתות על-לא עוול בכפי באחד מחשבונותיי, "מ. ח. פ.", אני מתנקש בו וירטואלית בצורה חוזרת ונשנית, ולגרום להסרתו מתפקיד המנהל וחסימתו לצמיתות.

עברו יותר משמונה חודשים ומשה עדיין לא חוסל. יש לכך שתי סיבות. הראשונה היא שלהפתעתי הרבה, ולאחר שפניתי לגורמים מרובים, כולל צירוף של צילומים של כל התלונות של כולם והכול, אף-אחד מההנהלה הגבוהה פשוט לא שם זין ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות. הסיבה השנייה היא שבגלל שניסיונותיו של משה למנוע ממני להיות פה הם כל-כך חסרי ערך, חסרי השפעה, חסרי אפקט וחסרי עוקץ, ושבגלל שמעולם לא נעלמתי מכאן לתקופה כזאת או אחרת בצורה לא יזומה, ומכיוון שאני עסוק בלימודיי האקדמיים, מלחמתי במשה למעשה הייתה עד עכשיו ובעצם ממשיכה להיות דווקא מאוד עצלה ונינוחה.

ועדיין, בגלל הפרינציפ, חסימותיו חסרות הערך אותי הן בכל מקרה באמת בלתי מקובלות לחלוטין, ואני רואה בהן התגרויות בלתי פוסקות שלו בי. אם הייתי בן-אדם דתי הייתי מתפלל בשבילו שלנוכח התגרויותיו הארוכות והממושכות בי, אני אצליח למצוא בתוכי את אורך הרוח, את הסבלנות ואת הרחמים בשביל להסכים ביני לבין עצמי להתחיל ולסיים את העונש שלו בכך שיוסר מעמדת הניהול וייחסם לצמיתות ותו לא, אבל מכיוון שאינני דתי, לא אתפלל בשבילו שיהיה לו את המזל הזה, אלא רק אקווה לכך.

יותר מכך, חשוב גם לזכור ולהבין שזה לא הכול באשמתו. הוא לא העיפרון הכי מחודד והוא נוטה להתפרצויות זעם מגוחכות, ולכן אין לו יכולת אמיתית להתדיין או להבין עם מי הוא מתעסק או מה ההשלכות האפשריות של מעשיו. כמו כשהוא נטפל לדפי64 וחטף ממנה צרורות ואז נטפל לשחר וסבא עד שזה חזר לנשוך אותו בחתחת והם נעשו מנהלים. ועכשיו עליי הוא נפל. מישהו יותר גרוע משלושתם ביחד. שאלוהים יעזור לו. ושאלוהים ייתן לי כוחות. שאלוהים ייתן לי כוחות עם האיש הזה. שאלוהים ייתן לי כוחות לרחם. שאלוהים ייתן לי כוחות לנהוג ברוחב לב. ושאלוהים ייתן לי כוחות להסתפק בכך שאגרום להסרתו מהניהול וחסימתו לצמיתות. אלוהים, תן לי כוח עם ההתגרויות שלו בי. אלוהים, הוא לא יודע מה הוא עושה. אלוהים, תן לי כוח להסיר אותו מהניהול ולחסום אותו לצמיתות ואז לעזוב אותו. אלוהים, תן לי כוח (ותאמין לי ai27 שלא חסרות לי אפשרויות ותוכניות מגירה של דברים לעשות לאיש הזה [כמובן דברים חוקיים בלבד]).

בקרוב ממש אבצע ניסיון התנקשות וירטואלי נוסף, בניסיון להציל את כולכם. אלו שמשום מה לא חוזרים בפשוט עוד ועוד חשבונות בכל פעם שהם נחסמים על לא עוול בכפם על-ידי העריץ. מה הקטע של זה באמת? נחסמתם על לא עוול בכפכם או מסיבה מוצדקת אבל לתקופה מוגזמת? תפתחו חשבון חדש ובואו. מה יש לכם?
ואם מדברים על לימודים,
איך הולך בתואר?
הולך בסדר. תודה רבה על ההתעניינות. הציונים כרגע לא מספיקים לקבלה לתואר שני אבל אני פאקינג מ. ח. פ. אז אני מצפה לפרוטקציות.

מה דעתך להשקיע בגאונותי הפיננסית האדירה מאה אלף שקל? האם שקלת מחדש ושינית את דעתך? תשקיע 100,000 וב-2025 אני ואתה נתחלק חצי-חצי במיליארדים החדשים שלנו.

נערך לאחרונה ב:
למעלה