עוד עשר דקות בערוץ YESפסטיגל

מחרוזת צביקה פליק../images/Emo70.gif../images/Emo6.gif

צביקוש פליקוש
אין אני קורעת את עצמי

מעלה מעלה מעלהההה

עם כל השירים והמנגינות מעלה מעלה מעלה שירו עוד ועוד מעלה מעלה מעלה עם כל הצלילים מנגנים אותך...
Viva לצביקה
כל כך לא
הייתי בפסטיגל הזה
חחחחחחחחחחח

אה יהודה לוי../images/Emo6.gif

כי כשאת לא נמצאת איתי מטריפה את נשמתי מאוהב
אחר כאב לא מרפה ולא עוזב אותך
אהההההההה שיר שולט

Aviad1987

New member
מצטער גור

אבל זה בין הפסטיגלים היותר מזעזעים שהיו כאן. לא משהו נגדך אתה יודע
93-98 רולז =]

»Adidush«

New member
לא נכון!

נכון ש'על טעם ועל ריח אין מה להתווכח' אבל לדעתי זה הפסטיגל הכי הכי יפה שיהיה (לא בגלל שגור שם, ת'אמת רק עכשיו שמתי לב שהוא שם ותמיד חשבתי שזה הפסטיגל הכי יפה) הפסטיגלים הכי יפים זה הפסטיגל של השנה וה'פלנובלה'!

באמת היא צודקת

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח,ואני מקבל את מה שאתה חושב אביעד, אבל יש הרבה דברים לשפוט בפסטיגל! זה מופע עם הרבה צדדים! שחקנים, אמנים, בימוי, מוסיקה, מילים, לחנים, עיבודים, השקעה, כוריאוגרפיה, הלבשה, נאמברים.... סתם זרקתי את כל מה שעלה לי בראש בלי סדר.... תנסה לחשוב מה פחות אהבת! אני באופן אישי אהבתי מאוד את 92 ואת 97, 92 זה היה הראשון שראיתי והיה ממש קסום, ואחד השירים שהיה שם ממש כבש אותי וקראתי לאחותי על שמו... יעל! ו97 היה פשוט מדהים ושבר את כל הגבולות והמוסכמות של הפסטיגל עד לאותה שנה!

אני אהבתי את הפסטיגל של ../images/Emo20.gif

השנה... הוא היה מדהים שאני לא יכולה לתאר!

Aviad1987

New member
ברור שעל טעם ועל ריח אין מה להתווכח

אני הבעתי את הדעה שלי. אני חושב שהפסטיגלים של 2000-2003 הם פשוט תת רמה ברמת הכתיבה, בשירים, ב"כוכבים" שהופיעו שם. ממש מכנה משותף מאוד נמוך, אבל זאת רק דעתי. וברור שכל הדור החדש שצמח לו בלי הפסטיגלים של שנות ה90 יחשוב שהפסטיגלים האחרונים הם פשוט תפארת.. אז על טעם ועל ריח

idodo cohen

New member
גור, הסכמתי

97 היה אחלה...! ראיתי את 96 אתמול, ופשוט.. 97 היה עולם אחר ליידו! הרבה יותר מדבר אל הקהל, יותר תוכן, יותר קומי... בכלל, 97 המציא את הפסטיגל המודרני. תום אבני הקטן.. חחח גדל. כמוך בערך. הוא התחיל עם 2 מופעים של חנוך רוזן (לך היו 3), וגדל מאוד, והיום הוא מצליח. כנ"ל לגבייך, לא ככה?

Aviad1987

New member
פלאנובלה זה של 2002

השנה זה פסטיגל מהאגדות ונכון, 98 באמת הכי רולז

גור מה המצב?

אני שולח לך לפה כי לא נעים לי לשלוח יותר מדי לפורום הכללי אתה נראה ילד ממש חכם דרך אגב

צטערת להגיד לך אבל אתה פלצן...

כמה אפשר לחוש את עצמךךך....?? ועם כל הערכה שיש לי אלייך, בכל זאת חלאאאאאאאאס...

צטערת להגיד לך אבל את קנאית....

מישהוא הכריח אותך להסתכל או להגיב? לפי השם את גם לא היית פה מעולם ונכנסת כי לא יכולת להתאפק מקנאה? יאלללה תחזרי מאיפה שבאת ותתפוצצי מקנאה .

למעלה