עומס

penelope13

New member
אמנם לא מפלצת

וגם לא שייכת למשפחת החתולים, אבל קשה לי לעמוד בפיתוי... נכון לעכשיו היא הכבדה ביותר אצלנו, וזו שמאוד אוהבת ודורשת המון תשומת לב.

kaparu

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

שימי עוד! איזה יפיופים...

Shanice

New member
לבקשת הקהל - ג'סיקה בגירסת חורף

ג'סיקה חתולתי הראשונה בת 15 (כפרה עליה, טפו טפו טפו) אומצה מעמותה למען החתול לשעבר. מלכה אמיתית עם אופי חזק. אהובת ליבי ונישמתי.

Shanice

New member
יסמין

חולצה ממכסה מנוע של האוטו של השכנים, נלחמה בי ובטיפות אוזניים בגבורה (אני והטיפות ניצחנו
). כהגדרת הוטרינרית שלי, גדולה, נשית וסקסית. חובבת ארונות בגדים, תיקים, נעליים, ממש כמו אמא שלה.

Shanice

New member
טימוטי - נס רפואי

מצאתי את טימוטי בגיל חודש ליד פינת האכלה שלי לפני 3 שנים. הוא היה מאושפז שבוע אצל הוטרינר ושרד כנגד כל הסיכוים. לצערי לא הצלחנו להציל את העיניים היפות שלו והוא נשאר עיוור. אבל זה לא מפריע לו לקפוץ על המקרר ולאתר את אמא בכל מקום. כל מי שרואה אותו, מתאהב בו במקום.

Shanice

New member
ליה נסיכה בשחור מחפשת בית../images/Emo82.gif

ליה הגיעה אלי עם רגל שבורה. הרגל החלימה אחרי חודש וליה התגלתה חתולה שקטה, עדינה וקצת פחדנית. היא חייבת בית ללא בעלי חיים נוספים וללא ילדים קטנים. לצערי אני מחפשת לה בית אחר מכוון החתולים שלי תוקפים אותה. ליה אוהבת לשחק עם כדורי גומי ולשון במיטה. מי שיזכה בה, יקבל המון אהבה ושמחה בבית.

wild orchid

New member
עברתי על כל התמונות

והם כולם מדהימים ומתוקייייים. ממש גן עדן של החתולים..

efroch99

New member
איזה תמונה.... איזה הרמוניה!

אצלי החתולים הוגלו מחדר השינה
משיקולי היגיינה ובטיחות. אבל אני מתגעגעת לזה.... אין כמו חתולים!

SOLEIL dE

New member
וואו!ומה המשקל של יצור המדהים הזה? ../images/Emo13.gif

הגדלתי את התמונה אבל לא הצלחתי להבין -זה מלך או מלכה?

XUXA141

New member
פיצה היא בת , והיא בת 12.5 בערך.

והיא שוקלת משהו כמו שמונה קילו נטו (היא עברה תספורת, בדרך כלל יש לה שיער ארוך - היא אנגורה משולבת בחתול זבל).

I s t a r

New member
אין מצב שאין לי זמן לחתולים שלי

להיפך..דווקא כשאני עייפה ומדוכאת וגמורה זה הדבר שהכי מנחם אותי .

חתולים באמבטיה

לפני שהיו לנו חתולים משלנו השתכנענו לקחת חתולה לאומנה של כמה שבועות. זו היתה חתולה מאד מוזרה, ואחד הדברים הכי מוזרים בה היה שהיא פשוט אהבה להכנס איתנו לאמבטיה
לא הפריע לה בכלל שהיא חטפה שפריצים פה ושם. היא פשוט אהבה לראות אותנו מתקלחים
ולשאלה אחרת שעלתה פה - עגבניות - מגי, החתולה השחורה שלי, מטורפת על עגבניות כמעט בכל צורה, אבל הכי אהוב עליה רסק עגבניות ועגבניות מבושלות
היא גם אוכלת אפונה, תירס וחומוס, ובעצם כמעט כל דבר חוץ מפירות הדר.

wild orchid

New member
אז זהו

שבעלי חיים יש לי אין סוף סבלנות ותמיד. כשהייתי מסיימת יום עבודה מטורף, הייתי חוזרת הביתה פורסת שמיכה ומתחפרת בתוך הפרווה של הכלבה שלי (שלצערי כבר לא איתנו), זה דווקא היה מרגיע אותי...

למעלה