עונה 3 פרק 26

trilliane

Well-known member
מנהל
לא הכרתי את השיר, אבל היה נחמד

אני מסכימה עם אביב שזה לא ברמה של מתי כספי ("עוד יום" שיר מדהים) אבל אני חושבת שביצוע ל"עוד יום" היה גורם לאיל לדרוך במקום ולא מוציא ממנו משהו קצת שונה – אולי לא ביחס לעצמו, אבל ביחס למקור.

Uri04

New member
טוב דיי, גם היא מיצתה

מספיק. "זמרת ענקית"? נו, שיהיה...

חזרה לעצמה

זה היה אחלה ביצוע של טליה. ממש המגרש הביתי שלה, שיר כזה.
(אבל הבנתי את הנקודה של שרית).
&nbsp
לצפניה היה קטע משעשע בכוכב נולד, שהשם של השיר ״מנבא״ עזיבה של מתמודדים. אז home again ( כמו גם ״אין לי מקום״ נניח) הוא בחירה ריסקית לשלב הזה...:)

trilliane

Well-known member
מנהל
בסדר אבל לא מעניין

ואמנם יש לה קול נעים, אבל אני מסתייגת מסגנון השירה ה"נתקעת" בגרון, משהו כמו גניחות קטנות כאלה, ייסורים קטנים... לא אוהבת זמרות ששרות כך, אבל זה פופולרי להפליא.

Uri04

New member
ניחוש אפשרי?

מבלי לשמוע את הביצועים שכבר היו, אני מהמר שהמודחים הם טליה ואוהד או טליה ושיראל...

Uri04

New member
ייתכן, אבל אני תוהה כל פעם מחדש מי מצביע לה

Uri04

New member
טוב, צדקתי 50%

ואני ממש שמח שג'וש הועף. הסיבה שלא חשבתי שהוא יעוף עדיין היתה בעיקר אחרי שקראתי פה בפורום על כמה צפיות ולייקים יש לו כביכול. והנה - שוב הוכחה שכמות צפיות ולייקים לא תמיד אומרת הרבה.

xjoiq

New member
צפיות לא היה לו, לייקים בפייסבוק היה לו

וגם זה הגיע פה לקצה גבול כח ההצבעה שלו. הרי גם דנה דור הודחה באיזשהו שלב..

trilliane

Well-known member
מנהל
הרבה אנשים שנהנים מהשירה והמקצועיות שלה. היא מתמודדת חזקה.

אוהבת את השיר הזה

לא מתאים להופעה. מרדים מידי. לא קצבי, לא נכון שיר כזה.... למרות שהיא שרה אותו סביר

Uri04

New member

אני חושש שגם היא מדשדשת במקום ולא מתקדמת יותר. הרגיש לי כוכב נולד מדיי... לא נפלתי.

xjoiq

New member
אם כבר ביצוע בריאליטי של מוזיקה

(ולמרות שיש קאברים של שלומי שבת ושל אייל גולן)אז אני מעדיף את הביצוע הזה מבית ספר למוזיקה
למרות שאני לא עף לא על המקור ולא על הקאברים של שלומי שבת ואייל גולן או זה מכוכב נולד שהבאת

trilliane

Well-known member
מנהל
ביצוע חלש וחיוור לקלאסיקה ישראלית

דווקא לא אחד מהשירים האהובים עליי, אבל היא לא דגדגה בכלל את הביצוע של האחים והאחיות (אין לי קול עמוק ובשל כמו של סוזי מילר וכמובן לא היו לה חברי להקה להרמוניות). גם ללא השוואה, זה היה פשוט עייף, משעמם וסתמי. היא אמנם נראתה טוב (והשמלה ממש יפה) וחייכה קצת, אבל לא די בכך. מישהו צריך להתחיל לעבוד איתה ברצינות על השירה וההגשה שלה, ונראה ששלומי כ"כ מאוהב בה ומתמוגג ממנה (ועד כה מצליח לו) שהוא מעדיף לא לגעת...
וחבל. נראה כמה זמן זה עוד יחזיק (גם עם תמיכה מקומית של ראש העין).

למעלה