עונה 3 פרק 26

היא כזו חמודה:)

זה היה ביצוע כיפי ממש. ומגניב שניגנו בקאנון.
אוי אביב. זה לא ברמה של דה וייס? באמת? הוא נשפך על רומה וירדן וניב - ושיראל לא ברמה של דה וייס???
&nbsp
וויכוח הליגות של אביב ושלומי- וואו. אין מילים.

xjoiq

New member

בעיניי הביצוע המנצח של הערב

יש תזמורת שמנגנת ובמקום לעשות שירים שמחים וריקודים כמו שיראל, רוב השירים היו שירי דיכאון... עצובים, רגועים ובעיניי מפספסים את כל הפואנטה של אנפלאג.

xjoiq

New member
באופן עקבי מתחילת הלייבים שיראל(יחד עם אלקנה)מפגיזים בבצועים

שמעתי שוב את המקור ושיראל ממש עשתה את זה. אין לי מה להגיד חוץ מוואו
מתחילת הלייבים שיראל ואלקנה סוחטים ממני שוב ושוב לייקים ביוטיוב.
אם הטופ2 לא יהיה מורכב משניהם זו תהיה הפתעה מאוד שלילית.

הלוואי שאחרי התוכנית יצאו לנו 2 מופעים משותפים חדשים של שני המתמודדים האלה יחד עם המנטורים שלהם בנוסח שירי מימון ושמעון בוסקילה. ואם יצאו אלבומים חדשים אז בכלל..
ואולי שיראל ואלקנה יקימו צמד חדש טוב נו אפשר עוד להיסחף בפנטזיות..

trilliane

Well-known member
מנהל
טיפ טיפה משוחק מדי, אבל ראו שהיא ממש נהנית

כששלומי בחר לה את "שיר ללא שם" התבאסתי, חשבתי לעצמי כמה חבל לשיר עכשיו "שיר זיכרון"... ומתברר שכיוונתי לדעת גדולים כי גם שיראל חשה כך ובחרה שיר משלה, והעיבוד של שלומי היה מקורי ומעניין, ממש אהבתי! שיראל שיחקה אותה זמרת מצרייה (או משהו כזה) ולא נשמעה אותנטית במיוחד, אבל ההנאה שלה עברה אליי. לא סחפה אותי, בעיניי לא מהביצועים המבריקים שלה, אבל כיף לראות אותה על הבמה.

xjoiq

New member
סוף סוף בחירת שיר משהו של איל

לא יודע אם זה הגיע לרמה של קאבר אבל היה מאוד נעים.
וגם העוד הוסיף מאוד מאוד ויצא ממש על הכיפק.

Uri04

New member
אני צופה בהופעות הפרטניות ולא רואה את ההקדמה

ולכן לא ממש הבנתי את מה שהלך מאחורי הקלעים לגבי בחירת השיר, אבל לא היתה לי בעייה עם זה. אני חושב שהשיר הזה דווקא התאים לו, גם אם אביב לא ממש אהב את הבחירה.

טוב, אייל הוא לא

ישי לוי. אבל זה היה ביצוע טוב מאוד שלו, והעוד היה מעולה.
אביב וההתנצלות- לאזוכרת מה הוא אמר על אליקו- אבל יפה לו שהוא התנצל, ושרית צודקת- אולי תחסוך לנו ת׳שטויות שאתה אומר - לא להפוך להיות בובה, פשוט להיות פחות אדיוט- במקום להתנצל? אולי יותר להתרכז במוזיקה במקום להוכיח כמה אתה ״שנון״?
&nbsp
וסחתיין על אייל ובחירת השיר. הלוואי ואייל יבחר כל הזמן שירים ״קלים" כאלו. מי אמר שחייב להיות קשה? למה מוזיקה חייבת להיות מאבק?

xjoiq

New member
צודקתתת

אני בעד שאיל יבחר שירים "קלים" כאלה רק לא בטוח שזה לא עצת אחיתופל בשביל איל-אל תשכחי שהוא הגיע לבוטום פור הפעם(אולי אפילו לבוטום ת'רי) והתוכנית הלייב הבאה זה כבר טופ8.

xjoiq

New member
מה שאני הבנתי מכל הבלגן שלהם זה

שהממשיכים הוודאיים הולך באופן אקראי אבל הבוטום זה אלה שבאמת קיבלו פחות קולות.
את חושבת שהבנתי לא נכון?

הוא אמר

שהכל בסדר אקראי - אבל אז השאיר 4 מתמודדים ששנים מהם קבלו פחות קולות מהאחרים -
אז לא באמת הבנתי אם זה אומר שלכל ה4 יש פחות קולות או רק ל2 שעזבו...

xjoiq

New member
כבר מהלייב הראשון הבנתי ממיכאל אלוני

שהשניים של הבוטום זה אלה שקיבלו פחות קולות ולא שהכל בסדר אקראי(כולל השניים של הבוטום).
&nbsp
וזה גם לא הוגן לתפוש קורבן תורן להפיל לו את הלב שיחשוב שאוטוטו הוא הולך הביתה והביצוע שלו היה או אחרון או לפני אחרון ובכלל הביצוע שלו היה אחד הטובים רק בחרו לשחק ברגשות שלו לטובת מתח מלאכותי לתוכנית.

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לא. מי שממשיך הלאה לא בהכרח קיבל מעט קולות

אלא מי שנראה להם שיהיה מותח יותר להשאיר לסוף (זה לא באמת אקראי; אין קשר להצבעות, אבל יש קשר לאופן שבו הם רוצים להציג את הדברים). זה אולי לא הוגן בעיניך, אבל זה בדיוק מה שהם עושים: יוצרים מתח. מתח מביא רייטינג, מתח משאיר אנשים מול המסך, ממתח אפשר למכור פרסומות ולהרוויח כסף.

trilliane

Well-known member
מנהל
שניים מהם קיבלו פחות קולות מהאחרים והם שני אלה שעזבו

אין קשר לשניים האחרים שנשארו ברביעייה הסופית; הם קיבלו כמות קולות שלא מגלים לנו.
אפשר לראות גם שאלה שנשארים לסוף מתחלפים משבוע לשבוע (ולא סביר להניח שההצבעות כ"כ שונות).
הדבר היחיד שלא נוטים לעשות הוא להשאיר לסוף מועמדים בטוחים (למשל תמר) כי זה מקלקל את המתח (אלא אם רוצים לגרום לצופים להתקף לב קל ולערער את הוודאות שלהם... אבל לרוב זה לא משתלם עם מועמדים פופולריים עד כדי כך).

Uri04

New member
לא מתנצלים על בדיחות

וגם הבדיחה הזו על אליקו זה דבר ישן וחרוש לאללה. גם ב"ארץ נהדרת" צחקו על הקטע הזה במערכונים של "מומי".

Uri04

New member
אני מניח, כי הוא לא הוסיף "לכאורה"... טעות נפוצה

למעלה