עונת הדוריאן זה מכבר החלה כאן בתאילנד.

ai27

Well-known member
זה רק הדמיון החולני שלך מחליט שאני יורד לכל אחת, הסברתי לך ואני אסביר לך שוב, אני שכבתי כבר עם מאות נשים, אגב יכול מאד להיות ששכבתי גם עם אחותך|חיוךרחב|
מה לעשות שלא כולן מריחות טוב? יש אחת שמסריח לה הפה, יש אחרת שמסריח לה בתחת ויש כאלה שמסריחות מבית השחי, ויש כאלה שסובלות מפטריות ואגינליות, אז אם הדמיון החולני והמעוות שלך אומר לך שירדתי לכולן... שיבושם לך
.
אתה שאמרת שליקקת בתאווה גם פות מסריח.
ואני רק אמרתי שזה מוזר.
למה לאכול דווקא את הפרי הרקוב?

לא מריחה טוב?
בשביל זה יש מקלחת

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אתה שאמרת שליקקת בתאווה גם פות מסריח.
ואני רק אמרתי שזה מוזר.
למה לאכול דווקא את הפרי הרקוב?

לא מריחה טוב?
בשביל זה יש מקלחת
אני מציע שתקרא שוב את מה שאמרתי קודם ותיווכח שרק הדמיון המעוות והחולני שלך מתעתע בך.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אחרי שדיברת על חיבתך לפות מצחין,
כתבת ששכבת עם אחותי.
לא ברור למה אתה כל הזמן מתעקש להדגים שיש לך טעם כזה מפוקפק.

אחרי שדיברת על חיבתך לפות מצחין,
כתבת ששכבת עם אחותי.
לא ברור למה אתה כל הזמן מתעקש להדגים שיש לך טעם כזה מפוקפק.
אבל הסברתי לך שזה רק בראש שלך, הטעם שלי בנשים הוא מהמשופרים ביותר. זה שאתה חוזר על עצמך כמו תקליט שחוק, זה לא אומר שאתה צודק, אגב עשית כבר את הניסוי עם דחיפת אצבע?|חיוךרחב|

ai27

Well-known member
אבל הסברתי לך שזה רק בראש שלך, הטעם שלי בנשים הוא מהמשופרים ביותר. זה שאתה חוזר על עצמך כמו תקליט שחוק, זה לא אומר שאתה צודק
אם שכבת עם אחותי,ועם שלל בחורות עם פות מצחין
אתה רחוק מלהיות אנין טעם
מבין?
זה שבחורה נותנת לא אומר שאתה חייב לטעום מהסחורה, במיוחד אם הריח מפוקפק
אגב עשית כבר את הניסוי עם דחיפת אצבע?|חיוךרחב|
ומה נראה לך? שנולדתי אתמול?
אשתי יודעת מה לעשות כדי לקבל "טיפול מלא".

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מעולם לא הרחתי את זה
לטענת וויקיפדיה
מתארים את ריחו כמשהו שנע בין בצל רקוב לגבינה מסריחה. מחמאות אחרות משוות את ריחו לצואה, שתן, נבלה נרקבת ובואש.
תיאור ממצה במיוחד הגדיר את אכילת הדוריאן המצחין כאכילת גלידה באמצע שירותים ציבוריים

התאילנדים טוענים שדוריאן מעורר תשוקה מינית.
זה כמו הגת של התאילנדים
אבל יכול להיות שפשוט אחרי שאכלת מהדבר הזה - היגיינה אישית הופכת לבלתי רלוונטית.
ואפילו פי הטבעת של תאילנדי.ת כבר לא מסריח.
אני לא צריך גת או דוריאן כדי להגביר את הליבידו שלי
כשאתה נשוי לאישה זקנה, אז כן, הכל כשר כדי להתגבר על אי החשק המיני,או השחיקה הארורה בזוגיות, אבל אני ברוך ה' נשוי לאישה שצעירה ממני ב30 שנים היא כל הזמן "מדליקה" אותי.|מאוהב|
מספיק שהיא מתלבשת בנוכחותי ואני מיד מזנק.|חיוךרחב|

ai27

Well-known member
אני לא צריך גת או דוריאן כדי להגביר את הליבידו שלי
כשאתה נשוי לאישה זקנה, אז כן, הכל כשר כדי להתגבר על אי החשק המיני,או השחיקה הארורה בזוגיות, אבל אני ברוך ה' נשוי לאישה שצעירה ממני ב30 שנים היא כל הזמן "מדליקה" אותי.|מאוהב|
מספיק שהיא מתלבשת בנוכחותי ואני מיד מזנק.|חיוךרחב|
יש כאלו שגם בגיל 85 מדליקות ומסעירות את הבעל המאושר.
אני רק מקווה שאשתי באמת ירשה את הגנים האלו מסבתא שלה עליה השלום.

ai27

Well-known member
כן, בטח. בגיל 85 מסעירות. חחחחח
כן.
היא בהחלט הייתה משהו מיוחד...
החיוך שלה היה מאיר את החדר.

אצלנו אומרים שכשמתחתנים עם אישה, צריך לזכור שעוד 30 שנה היא תראה כמו אמא שלה
ועוד 60 שנה, כמו סבתא שלה.
אז בהחלט בחרתי טוב

ai27

Well-known member
אם תאילנד כל כך מפותחת וכל כך טוב שם, למה אשתך הסכימה להגר ממדינת עולם שלישי למדינת עולם שביעי? (כמובן לשיטתך) היא מאזוכיסטית שרצתה לרדת ברמת החיים?
כנראה בכל תאילנד אין מי שיפנק אותה כמו סבא שלנו

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
מה פתאום? אתה זכאי לקבל את הקצבה שלך בכל מקום בעולם בו תהיה. לא מזמן קראתי על זה. המקרה שלך שונה מזה של מי שמהגרים בגיל צעיר ללא רכוש, כמו כן, תוכל לשמור על התושבות שלך בישראל גם מבלי לחיות בישראל מכיוון שיש לך רכוש בישראל ויש לך עילה לטעון שמרכז החיים שלך בישראל ממספר סיבות (לא כאן המקום לפרט, אבל אם אתה מעוניין שלח לי מסר).
סופרמן יקיר, אני כבר בדקתי הכל מול הבידוח הלאומי, אני זכאי רק שלושה חודשים ואחרי זה לא אקבל כלום, אגב גם טיסות לחו"ל מותר לי רק 70 יום במצטבר מדי שנה, במידה ואחליט כל 3 חודשים לחזור לארץ כדי למשוך את הרצף.

ai27

Well-known member
סופרמן יקיר, אני כבר בדקתי הכל מול הבידוח הלאומי, אני זכאי רק שלושה חודשים ואחרי זה לא אקבל כלום, אגב גם טיסות לחו"ל מותר לי רק 70 יום במצטבר מדי שנה, במידה ואחליט כל 3 חודשים לחזור לארץ כדי למשוך את הרצף.
מחזיקים אותך קצר...

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
אם שכבת עם אחותי,ועם שלל בחורות עם פות מצחין
אתה רחוק מלהיות אנין טעם
מבין?
זה שבחורה נותנת לא אומר שאתה חייב לטעום מהסחורה, במיוחד אם הריח מפוקפק

ומה נראה לך? שנולדתי אתמול?
אשתי יודעת מה לעשות כדי לקבל "טיפול מלא".

כן.
היא בהחלט הייתה משהו מיוחד...
החיוך שלה היה מאיר את החדר.

אצלנו אומרים שכשמתחתנים עם אישה, צריך לזכור שעוד 30 שנה היא תראה כמו אמא שלה
ועוד 60 שנה, כמו סבתא שלה.
אז בהחלט בחרתי טוב
כל אחד והבחירות שהוא עושה בחייו. אתה חושב שלא יצאתי עם זקנות בגיל של אישתך? יצאתי ועוד איך יצאתי.
יצאתי עם אישה שהיתה צעירה ממני רק בחמש שנים, אבל נראתה כמו הסבתא רבתא שלי, אז נכון שבתחילת הקשר היא עשתה מאמצים מרובים לספק את הגחמות המיניות שלי ויש לי ברוך ה' הרבה גחמות כאלה, אבל אחרי 4 שנים הגיל הגבוה שלה הכריע אותה והיא התחילה "לזייף", "לקרטע" והכי גרוע, גם להתלונן. פעם אחת היא אמרה לי ש:"לפעמים יש לי תחושה שאני שפחת המין שלך".
נשבע לך בכל היקר לי שזה מה שהיא אמרה. |חיוךרחב|
לכן אני עם זקנות גמרתי, אישה צעירה תמיד רוצה ותמיד מתחשקקת, כשהיכרתי את אישתי היא היתה בת 34 עם גשר על השיניים ואני בן 60 עם גשר על האשכיים. אחרי 13 שנות נישואים אני מרגיש שהיא בשיא המיניות שלה, הרבה בקרים אני מתעורר כשאני (מיוזמתה) בתוכה והיא מעלי "דוהרת", אז תגיד לי בבקשה ידידי היקר, על מה בדיוק אישה בת 85 דוהרת? על ההליכון שלה?
כן? חחחחחח :-D

נערך לאחרונה ב:

ai27

Well-known member
כל אחד והבחירות שהוא עושה בחייו. אתה חושב שלא יצאתי עם זקנות בגיל של אישתך? יצאתי ועוד איך יצאתי.
יצאתי עם אישה שהיתה צעירה ממני רק בחמש שנים, אבל נראתה כמו הסבתא רבתא שלי, אז נכון שבתחילת הקשר היא עשתה מאמצים מרובים לספק את הגחמות המיניות שלי ויש לי ברוך ה' הרבה גחמות כאלה, אבל אחרי 4 שנים הגיל הגבוה שלה הכריע אותה והיא התחילה "לזייף", "לקרטע" והכי גרוע, גם להתלונן. פעם אחת היא אמרה לי ש:"לפעמים יש לי תחושה שאני שפחת המין שלך".
נשבע לך בכל היקר לי שזה מה שהיא אמרה. |חיוךרחב|
לכן אני עם זקנות גמרתי, אישה צעירה תמיד רוצה ותמיד מתחשקקת, כשהיכרתי את אישתי היא היתה בת 34 עם גשר על השיניים ואני בן 60 עם גשר על האשכיים. אחרי 13 שנות נישואים אני מרגיש שהיא בשיא המיניות שלה, הרבה בקרים אני מתעורר כשאני (מיוזמתה) בתוכה והיא מעלי "דוהרת", אז תגיד לי בבקשה ידידי היקר, על מה בדיוק אישה בת 85 דוהרת? על ההליכון שלה?
כן? חחחחחח :-D
ברור שיצאת עם "זקנות" כמו אשתי.
למעשה, אתה עדיין יוצא עם אחת כזו
:ROFLMAO:

למעלה