עזרה בעניני מעשה טלאים

גלשי

New member
עבודת טלאים - תיפורים בתפירת יד לחיבור בין

3 השכבות המסורתיות.

גלשי

New member
תפירה ביד של השכבה העליונה, הגזירה נעשתה פיסה

פיסה...ידנית כמובן.... עבודת נמלים .....שטרם הגיעה לסיומה...אי שם יקרה בפנסיה..........

גלשי היקרה

א. אני כבר עושה די הרבה טלאים, מתמחה בעיקר בדוגמאת הבקתה ב. אני לא משוגעת לתפור ביד, ואני מאוד זריזה, ריבוע של 35 סמ' עם בטנה מובנת וגזירת הבד לוקח לי שעה. לשמיכת יחיד צריך בערך 20 ריבועים ושוליים. כך שיומים עבודה מספיקים לי בדרך כלל. ועוד יום לתיפורים אם אני מתעקשת לעשותם ביד, ואין לי מסגרת נוחה לעשות זאת. אני רוצה ליעל את העבודה שלי, ולחתוך בצ'יק בסכין, שכבות של בד. את צריכה לראות אותי בפעולה, על מכונה תעשיתית. זה עולם אחר

הדור

New member
גגגלשי חיבוק עבורך../images/Emo140.gifנפלא לראות אותך

ולו רק כאן

tacher

New member
שתי המלצות על חנויות בישראל

בבוסתן הגליל יש חנות מקצועית שמנהלת אותה דבי שטרנברג טל': 054-4722894 יש לה כל מה שצריך + עצות + בדים ייחודיים בנוסף יש את רשת פיסות www.pisot.co.il

שריתA

New member
אופס... ברח לי לפני שהספקתי לכתוב משהו...כנסי

שלום, שמי שרית, ואני מטורונטו קנדה. יש פה חנות לטלאים נהדרת, שיש להם חנות וירטואלית. אני מצרפת לך קישור. בעלת החנות אישה מקסימה ומנוסה מאד. תשמח לעזור בכל שאלה. שלא לדבר עלהמבחר העצום שיש לה בחנות. אנשים באים אליה לחנות ממרחקים. כנסי לאתר ותנסי. http://www.sew-sisters.com/

היי עדי בקשר חעבודת טלאים

אני יודעת על מישהיא בירושלים שמומחית לעבודת טלאים ,אם את מעוניינת אתן לך את מס הטלפון שלה..

למעלה