עידן מודרני .אספר לכם מנסיוני. לאחר

48נימי

New member
עידן מודרני .אספר לכם מנסיוני. לאחר

יותר מעשרים שנה של המפרנס הראשי במשפחה החלטתי שאני רוצה להיות קצת חופשי מהמתח והשיגרה. החלפתי תפקידים ואישתי יצאה לעבוד ואני נהייתי עקר הבית. במשך זמן קצר למדתי לבשל לאפות וגם כן לנקות את הבית.אישתי מגיעה הבייתה ויש לה ארוחת צוהריים הילדים גם כן מקבלים את הארוחות שלהם. חוץ מזה גם קפה בבוקר הוא במסגרת עקרות הבית שלי אבל זה היה תמיד. פתאום ראיתי צדדים אחרים של החיים את היום יום של ילדי ושלי בצורה נינוחה יותר. עשיתי מהפך מושלם בקטע הזה ואין לי טענות על כך. כמובן שלא הכל ורוד יש פעמים תיסכול ועכשיו אחרי ארבע שנים בתפקיד מרגיש שוב לעשות עוד שינוי אבל זה חלק מהחיים. לאחרונה יש לי משבר ואולי זה מהשינוי שעשיתי היה לי רומן כפי שרבים בגילי יש (אפשר לקרוא בכרטיס האישי ) ואני במשבר בזוגיות שלי נמצא בסטואציה קשה להמשך הדרך (רק על תגידו שזה בגלל השינוי שעשיתי) . אני חושב שאני היום גבר מאוד מודרני לא מסתכל על האגו הגברי שצריך לפרנס, מקבל את האישה כבת זוג שווה לכל דבר חוץ כמובן בקטע של הסקס שהנתונים שונים של שני המינים . סתם נקודת מבט שלי על הגבר המודרני יותר.

אלמרה

New member
אתה זכית בהגשמת חלום הזוי שלי!!!!!

ומעשה הזוי זה שהיה כך היה: עם גירושי התחלתי "לחפש" בת זוג ומצאתי את עצמי מנהל עשרות שיחות "אודיגו-איסקיו" ושאר מסנג'רים שלעולם ועד הסתיימו בכלום. מקסימום קפה או איזה סטוץ או לעיתים רחוקות חברות-מערכת זוגית, אבל תמיד אכזבה. חברים טובים דוקא הציעו לי לנסות פתרונות פחות מודרניים ויותר מוכחים: ריקודי עם, ביקורי פתע בפאבים ושאר שווקי בשר למיניהם. בעיניי המחשבות על שיוך לקבוצה מוגדרת "פופי"ם" היו לצנינים והרעיונות לפרסם תאי-קוליים מודעות שידוכין - הכל נפסל על הסף. רק לאחר שלמדתי לבשל לנקות ולבצע כל תפקידי "עקרת בית" וללא עוזרת - הבנתי שאני אוהב את זה. חשבתי להסב מקצוע כשגיליתי כי הגיהוץ עושה לי את זה. משום מה התברר כי הנשים ממש שונאות גיהוץ! אני דוקא מצאתי את הגיהוץ כמשחק המוקדם שלי עם עצמי. בזמן הזה מצאתי את עצמי בשיא הריכוז ובמיטבי, מקבל את ההכרעות הכי גורליות של המשך דרכי. תהיתי אז אולי לפרסם בכ"ז מודעה במדורי פופי"ם ולהודיע כי אני מחפש: אישה עצמאית, דעתנית, שואפת להגשמה עצמית ולפתוח הקריירה שלה אישה שמאסה בקניות בשוק, בישול, אפיה, כביסה, תליה, קיפול וגיהוץ. אישה שרוצה להגיע הביתה לאחר יום עבודה, לחלוץ נעליים ולשאול "מה יש לאכול היום מותק?" אישה שמרגישה שממש לא מבינה איך אין התחשבות בה שהרי היא עובדת במשרה מלאה עם המון פגישות ודיונים ושיחות ועידה עם חו"ל. אישה שרוצה רק מינימום חיבה ותשומת לב גם במיטה בלילה. אישה שרק רוצה שיטפלו בילדים, בבעיות ועד הבית, בבחירת מתנה לימי ההולדת ובסך הכל מה כבר היא רוצה? בעל. או, מודעה זו מיועדת לך, אישה כזו דרושה לי. אבל לא פרסמתי את המודעה הזו. נותרתי עם כל היכולות להיות עצמאי ובלתי תלוי בחסדי הפונקציונאליות של "אישה" טיפוסית (ספרתם כמה מישרות פול-טיים צריכות להיות לה?). מה שנותר לי הוא לחפש אישה שלא אצטרך אותה אלא אישה שאותה ארצה.

../images/Emo8.gifמצטערת כבר תפוסה...

אבל אני בטוחה שיש אחרות אז פשוט תמשיך לחפש. הבעיה היחידה שהאיש שלי לא אוהב לגהץ... ענת

kiki9

New member
וואו

נשמע טוב! אני בטוחה שתמצא איזו ברת מזל...

גנגי

New member
אוי, מתוק, גם אתה?

שיואו, איזה מזל שלא התחתנתי איתך! אני מתה על גיהוץ, כמעט כמו חוה יערי בזמנה..(רק אצלה הוא מת מהגיהוץ..) מה אתה אומר, נארגן פעם תחרות גיהוץ בין-פורומית?

גנגי מתוקה שלי ../images/Emo140.gif

קראתי את חתימתך ולומר לך את האמת אני ממש רועד ומתרגש מעונג.... וגם אני אוהב לגהץ כמו חוה יערי,אבל להבדיל אני לא מגהץ עם מערוך....

גנגי

New member
גם חוה יערי לא התשמשה במערוך

אלא במכונית. היא גיהצה אותו על הכביש, קדימה ואחורה, וכשניסתה לתרץ את זה, מצאה את עצמה בנווה תרצה..

אלמרה

New member
../images/Emo51.gif על ההצעות והתגובות

אלף קול: אני בטוח שרוח הדברים מובנת ולא היה בהודעה שלי מקום להבין שאני מעמיד את עצמי כאן ל"מכירה". בדיונים כאן, אני אנסה לשלב עד כמה שיותר מנסיון חיים פרטי שלי אך אשמור את חיי הפרטיים לעצמי. בית קול: ממש אין לי התנגדות שעם הזמן תתפתח כאן קהילה ובה כבדרך הטבע גם יווצרו זוגות, אך ברור שאין זו מטרה ולא כוונת הפורום הזה. אומרים לי שיש ב"תפוז" הרבה פורומים בהם מתבצעים חיפושים, הכרויות וכיו"ב. גימל קול: אני מוחמא ושוב תודה. אל תפסיקו...

אוקה

New member
אמא שלי הייתה שמחה לגבר כמוך

אוי כמה שהיא שונאת גיהוץ!

מורניה כפרה שלי........./images/Emo140.gif

למי התכוונת כשאמרת, קח אותי! התכוונת אלי או למנהל החתיך הבלונדיני שלנו? ובפעם הבאה אנא ממך כתבי בעברית,לא כל מילה מופיע במילון....

morania

New member
אהה חח *מסמיקה* :)

התכוונתי אל ההוא שכתב את ההודעה הראשית.. כמובן שאין לי שום התנגדות גם אליך
והאנגלית זה סתם ציטוט משיר חביב:) -החתימה שלי ..

מורניה כפרה שלי,נשבע לך שגם אני...

מאוד מסמיק עכשיו. מאוד משמח אותי שהתכוונת גם אלי. למעשה אני נורא מבולבל עכשיו ואל תשימי לב אם יש שגיעת כתיב או שתיים. אם כך,גם לך אעניק סיבוב מרגש בלמבורגיני שלי,במושב האחורי.

גלי10

New member
נגיעה אחת רכה

קונה בעיניים עצומות את ההגדרה המסכמת שלך. קשר מחוספס שמבוסס על צרכים צריך להפוך לקשר רך של חופש. חופש להיות ביחד. ביחד להיות בחופש (ואז מי צריך חופשה בכלל?
) למה מחפשים בכלל? מה מהות החיפוש הזה? בשלב כזה של החיים שלנו שהוא יותר בוגר אבל יחד עם זאת שומר על ניצני חיוּת ושובבות , אנחנו אכן כמהים. כמהים (ומרשה לעצמי להכליל) לאותו האחד/אחת שנרגיש אליו את כל אותן הגדרות שמקיפות את הערך "ביחד". של שיתוף. של יציאה מאותה נקודת מוצא שיוויונית והדדית שזה בערך וממש בקיצור : חברות משיכה פיסית בלתי פוסקת בעליל. יצירה ובניה משותפת. יצירת מילון של חוויות משותפות. סוג של ביטחון למשענת נפשית ורגשית במיוחד , ביטחון בכך שיש מישהו בשבילנו בעולם. מישהו ללא תנאי. שהידיעה שהוא /היא קיימים עוזרת להדגיש את "האני" שבך , את ההתפתחות האישית. וכל מה שתרצו להוסיף . (מה? ) כי בעצם זו אהבה. חיבור של ביחד שנותן שלווה , כמה שזה נשמע מפתיע.(אמרתם שיגרה?) אהבה אמורה להיות סערה. נכון. אז השלווה תהייה העין שבלב הסערה. כל הזרמים הפנימיים והחיצונים נוזלים שוצפים. בלי הערכה עצמית נכונה ושואפת למעלה לא נוכל לא להעניק ולא לקבל אהבה. ובעניין מקומות רכים שכאלו כתבתי פעם: אני רוצה להתחיל את המסע אל מקום רך יותר. שבו המחשבות ממוקדות יותר ולא מתפזרות. שבו הבטן קוראת תיגר. שלגעגוע יש רצון משלו. ששפתיים לוטפות בו כל חלקה טובה. שכף יד אחת בוחנת את רעותה. שלי. שלך. עדיין לא הוחלט על הכמויות במתכון. הסיכויים נראים טובים. אני חושבת. אם יש מקום לשתיקות כמו לסיפורים. אם ניתן להישאר אני , ביחד עם להיסחף . איך מצליחים את זה? מה זה בכלל? כמה פילפל מלח וקינמון? כמה מיץ? לימון? אפרסמון? פסיפלורה. יש מושג מינון נכון? תחרות על זמן שאול כנגד כל מה שבך מפעם , לפנות מקום למה שיהיה. מה יהיה? אפשר למצוא ת´זמן הזה? למתוח את השעות. לקבל כמה שצריך. לתת אותו דבר. ללא מחסור , ללא עודף. מסע ארוך? מסוג המסעות שלא אמורים להיגמר. איזה הרפתקאות מתוכננות בדרך? מתוכננות לא מילה טובה. בלתי צפויות. כן בלתי צפויות. יותר נעים. ומה אני? בעיניך? מה רואים מהמקום שלך? רק אל תגיד משחקים ושעשועים. הם הקצפת אבל לא הבסיס לעוגה. רואים מסע? דרך צלֵחה. וש עוד המון חידות בדרך הזותי. תְּהִיַה. האם תִּהְיֵיה דרך ? ºººººººººººººººººººººººº ןמה זה קשור לגברים בעידן המודרני? אולי ההבנה ששאיפות כנ"ל מהסוג שלך או מהסוג שלי או של אסקורט הם לא חלומות באספמיה. הם כאן. הרבה יותר כאן מאשר חושבים. בהצלחה בפורום החדש

גלי מתוקה ../images/Emo140.gif

מצאתי את התשובה בכרטיסך האישי כפרה שלי. "אני צמאה להרפתקא רומנטית דווקא בטיסה ארוכה". כך כתוב! הצביעי על כל מקום בגלובוס וכבר על הבקר יתייצב שליח בפתח ביתך עם זוג כרטיסי טיסה. מזת'מרת בשביל מי הכרטיס השני...בטח שבשבילי.

גלי10

New member
אני מתחילה להסס ../images/Emo4.gif

מה יותר עדיף - למבורגיני
או מטוס?
נ.ב. קילקלת לי את המשפט בציטוט
, עכשיו הוא נשמע פחות רומנטי

גלי מתוקה...........כמובן שעדיף

במושב האחורי של הלמבורגיני שלי. שם תקבלי פינוק אמיתי שמוענק רק לנסיכות! בלמבורגיני שלי הנסיעה בטוחה. התחליף לכיסי האוויר והרעידות, הן המהמורות שבכביש....

גלי10

New member
לפי ההודעות האחרונות שלך

נהיה שם כבר צפוף
אני עוברת ליד מוט ההילוכים.

למעלה