עידן מודרני .אספר לכם מנסיוני. לאחר

אסקורט

New member
תשובה לנושא מספר 2

נישואין פתוחים מתאימים לדעתי לזוג שרוצה להמשיך לחלוק את היומיום מסיבות שונות (ילדים, סיבות כלכליות ואחרות). אך מכיר בזאת שצרכים אלמנטריים של שני הצדדים לא יוכלו להענות במסגרת הזוגיות הקיימת. וכך למרות שביומיום נשמרת המסגרת המשפחתית הקיימת כל אחד חופשי לחפש אהבה ו/או סקס במקום אחר. לטעמי, סימטריה חייבת להשמר במקרה כזה: שני הצדדים צריכים להיות מעוניינים בסידור ולהרוויח ממנו. וכן היא מחייבת כנות ופתיחות נדירים, התחלקות בפרטים אינה נחוצה, אך חשוב שדברים ברמה העקרונית יהיו מונחים על השולחן, ידועים ומוסכמים... כל מערכת יחסים ששני הצדדים שלה נהנים ממנה במידה שעולה על המחיר הכרוך בהחזקתה, תמשיך להתקיים וזאת מפני שאנחנו יצורים אינטרסנטיים. זה נכון כמובן גם לנישואים לא פתוחים. נישואים פתוחים בעיני זה רק פתרון לא שכיח לבעיה נפוצה: חלק ממה שיש לנו בנישואין מתאים לנו וחלק לא והיינו רוצים לוותר על מה שלא מתאים ולהמשיך להחזיק במה שכן מתאים...

אסקורט

New member
תשובה לנושא מספר אחת

התייחסות לנושא מספר אחת יש בתכתובת עם ענת... המעוניינים נא לפנות לשם...

אלמרה

New member
שמע מענין מאוד - פתרון למילכוד ההוא

אנא שתפי אותנו בנסיונך, והוא אכן בעל ערך לפחות כמו נסיוני שלי. אני סבור שהפורום הזה ממש בולט בכך שאנו כותבים בו מתוך שיתוף מלא של מה צברנו בבטן פנימה, תוך שילוב יכולות הבעה ורצון לחלוק בנתונים שנצברו וביחד אני מקווה נעבד אותם ל ידע שימושי וישים. דרך לפתרון מילכוד 22 את מציעה אסקורט...

coaxcable

New member
נכון - הלאה גברים אנחנו

צועדים אל שיוויון כלשהו - הן עובדות ואנחנו נחים..טוב לא ממש אבל פחות עובדים :)

הילההיל

New member
שאלה...

הדברים שכתבת והשינוי בעשית בחייך,לדעתי, היו כרוכים בהרבה אומץ-כל הכבוד, אבל אני רוצה להתייחס למשהו מסויים ויש לי לגביו שאלה, תוך כדי הדברים שאתה כותב, ממש כחלק מהדברים כאילו זה מובן מאליו וברור שניהלת רומן, אתה כותב אות זה כאילו זה ברור שככה זה צריך להיות, למרות שזה ממש לא, להיפך- מה שצריך להיות הוא שלא יהיה לך רומן, למעשה אתה אומר במילים יפות שהיה לך רומן אבל במילים פחות יפות בגדת באישתך-שזה אותו הדבר, תבין-לנהל רומן לבגוד באישתך לא משנה איך תכנה את זה לא מובן מאליו וזה לא טבעי וזה ממש לא צריך להיות ככה! זו נקודת המבט שלי ושל הרבה גברים ונשים לא רק בגילי אלא בגילאים יותר צעירים ויותר מבוגרים וגם בגיל שלך ואפילו יותר מבוגרים, מאחלת לך ולמשפחתך רק טוב, הילה

אלמרה

New member
../images/Emo140.gifברוכה הבאה הלילההיל

עצה מידיד אמת? לי פשוט היה יותר קל כשיום אחד התחלתי לפסק משפטים ארוכים, לעשותם קצרים יותר ולסיימם בנקודה. אנא אל תילעבי - רק רוצה להבין אותך יותר. כיתבי עוד.

למעלה