עילות להתנגדות לתמ"א 38

PorFavor1

New member
רק שזה לא חוק של ממש

יחי ההבדל...
תמא 38 איננה חוק כללי, אלא תכנית מתאר ארצית שאושרה בממשלה.
בוודאי שמעת על כך שיש מדרג של חוקים.
&nbsp
אז אני מבין ממך שביצוע בכפייה של תמא 38- איננו קיים.
אם זה מגיע לתביעה משפטית, אז עלולה להתעורר בעיה עבור ה"דייר הסרבן".
ואם לא... אז לא.
&nbsp
תביעה אזרחית לנזיקין- זו אופרה אחרת.
כדאי אולי לדבר על זה בשרשור אחר.

PorFavor1

New member
וגם זה אומר משהו

זה אומר משהו על טיב המדינה שכולנו חיים בה.
מדינת ישראל אמורה להיות מקלט עבור כל יהודי העולם, ובכלל זה גם קשישים.
שום דבר לא נחשב מספיק חזק בשביל לעצור את התמא הזה.
לא קשישים, לא חולים שונים, לא נכים, לא ילדים, לא שוכרי דירות ולא שום דבר אחר.
מרגע שיש 66 אחוז הסכמה בבניין... אכלת אותה.

PorFavor1

New member
בוא נסכים לפחות

בוא נסכים לפחות על הטענה הבאה -
שתמ"א 38, בא אל העולם, אבל לא באמת כדי להכין את הציבור לקראת רעידת האדמה הבאה, אלא משיקולים זרים.

מעולם לא הייתה כאן רעידת אדמה, וכנראה שגם לא תהיה, וממילא אי אפשר למגן את כל בנייני המגורים מפני רעידת אדמה של ממש.

השיקולים האמתיים מאחורי תמ"א 38- אינם קשורים לאף רעידת אדמה מכל סוג.
וכך גם הציבור העממי, זה שחי בצפיפות. גם הוא לא מתעניין באף רעידת אדמה שממילא לא תבוא, וגם אם תבוא, היא לא תמוטט אף בניין מגורים.

כי השופטים האלה "מורמים מהעם"

הם חיים בנוחות בבתי הרווחה שלהם , לרוב ללא שכנים לידם ומעליהם, והאזרח הפשוט אינו מעניין אותם, כי הם חיים בנוחות ולא מרגישים את כל הבעיות וההשלכות של ביצוע תמ"א 38 ומה שזה גורם לדיירים רבים שאינם מעוניינים בדבר הזה.
הם נתפסים לנושא (השנוי במחלוקת) "חיזוק הבניין מפני רעידות אדמה" קודם לכל , לדבריהם, ולא מקבלים התנגדויות של דיירים.
פשוט בושה !

יקחו לך חלק מהסלון כדי להעביר שם מעלית

יהרסו לך את הגינה ויעשו שם חנייה,
יחשיכו לך את החדרים, כי יסגרו כאו ושם, יבנו מתחתיך דירות גן,
יוסיפו לך דיירים. תגור שנתיים לפחות באתר בנייה רועש ומעצבן,
ולפעמים אף יפסיקו את העבודה באמצע וייעלמו ויותירו אותך באתר בנייה, כפי שקרה בכמה מקומות.................

כל מילה בסלע!

תמ"א זה אינטרס של בדרך כלל דייר רכושני אחד בלבד שמבלבל את המוח לשאר הדיריים, בדרך כלל מדובר באדם שבכלל לא גר בדירה, ובדרך כלל מדובר
באיש שרוצה לעשות רווח נקי מדירה שרכש בגרושים, לצערי הוא מצליח בגלל שהחוק עומד לצידו לבלבל ולשכנע את כמעט רוב דיירי הבניין, ותמיד ימצא
דייר אחד או שניים שיתנגדו ויהפכו להיות סרבנים נרדפים ומאויימים בתביעות וגירמת נזקים!!
הקשר בין חיזוק המבנה נגד רעידות האדמה הוא מקרי בלבד!!

RACHEL1962

New member
דינה כינרת ליה ואמא מודאגת..אם אתן רוצות לפנות לחברי כנ0ת

אני יכולה לשתף אתכן בכך שפניתי כמעט לכל חבר כנ0ת אפשרי. אם אתן לא לובי0טיות..מקורבות..פרוקטציונריות
או בנות של איזה שופט או שר בממשלה חבל על המאמץ ועוגמת הנפש. עשרות חברי כנ0ת שבקשו הכל במיילם..שהבטיחו לחזור..שחזרו עם תשובה שזה חוק מדינה ועוד מליון תירוצים לא הזיזו את קצה הציפורן שלהם.
הכתובת היא ועדת החוקים בכנ0ת..מבקר המדינה..בתי המשפט וכל מי שמעורב בעניני הון ושלטון ומנהל כך את המדינה.
הנושא נוראי כאוב ומלחמה אבודה. עד שלא נתאגד לקבוצה גדולה עם עורכי דינים תותחים ולובי0טים חזקים לא יזוז דבר.

האם פנית

לחבר הכנסת פיגליין? הוא נראה לי ראש שונה משאר חברי הכנסת, ואני פונה כאן ליועצי חברי כנסת
ופוליטיקאים אם יש מי שקורא כאן לקחת לתשומת הלב שיש לחוקק חוק שיגן על מתנגדי וסרבני תמ"א ופנוי בינוי בשל זכות הקניין שלהם.

moshavnikit

New member
וואו

כמה שליליות בפורום הזה..

למעלה