עימות עם המאהבת...כן או לא???

לא הייתי מתקשרת!!

את העניין שיש לי לסגור, אסגור עם בעלי.. המאהבת שלו מחוץ לתחום עבורי, כך לפחות אני חושבת.. אם בעלי החליטה שהוא רוצה.. בבקשה.. את הבעיות שלי אפתור עם בעלי ולא עם המאהבת.. לעניות דעתי כמובן.. sky

לדעתי אל לך להתקשר ....הבעיה../images/Emo20.gif

אינה של המאהבת אלא של בעלך.......הרי תסכימי איתי שהיא לא כופה את עצמה עליו אלא הוא זה שמעוניין באותה מידה .ואם לא תהיה זו אז תהיה אחרת אז לדעתי הבעיה שלך היא עם בעליך , ואיך תפתרי את זה זה כבר דבר אחר. וצודקת... עימותים כאלו משפילים מעלים לטונים גבוהים , עצבים, עוגמת לב ואני חושבת שגם כך יש לך מספיק ...למה לך עוד?? מאחלת לך הרבה בריאות

זה יכול להביא לכך שתתגרשו../images/Emo26.gif

במידה ותדברי אל ליבה והיא אכן תקשיב לך ותעזוב אותו, היא כמובן תסביר לו מדוע היא נפרדת ממנו, הוא עשוי להרגיש שכבר שווה לו לעזוב את הבית וללכת איתה. ככה, כל עוד הוא איתה, הוא גם איתך. השאלה היא מה את רוצה??? את זה את צריכה להבין עם עצמך.

jedyknight1

New member
מה היא צריכה בעל לא אמין

בחיי הנישואין? אם העימות יחשוף אותו, אז או שבאמצעות שיחות נפש עמוקות ידעו אחד על השניה מי הם, או שהם יצטרכו להסיק מסקנות. אסור לפחד מהאמת.

גלית333

New member
אני הייתי שולחת לה סמס

כדי לוודא אם באמת יש שם משהו ורק כדי להראות לו שאת לא דפוקה. הרי הוא כל הזמן טוען שאין שם כלום..

|כלניתסיטואציה... מדבריך משתמע שהיא

עוד צריכה להודות למאהבת... נו באמת....המקרים שבעל עוזב את הבית בגלל מאהבת מאוד מאוד נדירים....בדרך כלל זה רומן...של סיפוק הדדי באמת שאין למה מה לפחד ובאם הוא יעזוב בכלל זה ...אז עדיף שילך כמובן שזאת רק דעתי

Hand Cream

New member
יש לי תובנה

אם הוא כזה טיפש לשמור את ההודעות שלו אליה במכשיר אז תתגרשי ממנו מאידך אולי הוא לא באמת שולח הודעות ?! אולי הוא עושה את זה בכוונה כדי שתקנאי ?

קודם כל

בואי נתחיל מזה שאני אף פעם, לא מחטטת בטלפונים של בעלי.. (לפעמים אני חושבת שאם יש היתה לו מישהי זה רק ייקל על רגשי האשמה\יסורי המצפון שלי..) שנית, אם כבר הצצת ,בשום פנים ואופן אל תתקשרי אליה. מה שיש לך, זה עם בעלך, ולא איתה! ולו רק לשם הכבוד העצמי שלך! אני לכשעצמי לא הייתי מתעמתת גם איתו,לפני שביררתי לעצמי , מה אני באמת רוצה.( את צריכה לשאול את עצמך מה חשוב לך, להמשיך איתו? ובאיזה מחיר? ורק לפי התשובות שלך לפעול.) בכל מקרה ואפילו שאני מהצד השני של המתרס..קבלי
כי גם לנו יש רגעי שפל (ובמיוחד עכשיו..)

יסמין הי

אני כתבתי לך את זה בשירשור קודם שלך אז אם לא קראת אני מעתיקה שוב...: אני מבינה מאוד שמפריע לך שאולי בעלך בוגד בך אך הוא הכחיש בכל תוקף.(עכשיו למעזה גילית..) אם את רוצה להלחם עליו את חייבת לשנות גישה.. תרפי את הלחץ,את השאלות..תניחי לו.. אחר כך תדברי איתו שיחה כנה ואמיתית... אימרי לו ושאלי אותו מה מפריע לו בחיי הנישואין, מה חסר לו... הרי איתך הוא היתחתן ולא עם אף אחת אחרת..ז"א שמבחינתו את הכי טובה בעולם בשבילו כי הוא בחר אותך מכולם... את זו שהוא הכי אוהב וזה לא סתם.. זה בגלל שהוא אוהב אותך..שנתת לו כל מה שהוא רצה. את התגשמות כל משאלות ליבו.. ואחרי כמה שנים והשיגרה שאכלה כניראה כל חלקה טובה בזוגיות שלכם השפיעה עליו... נסי לחשוב מה פעם הייתם עושים בתור זוג טרי ומה כבר הפסקתם לעשות יחדיו.. הרי אחרי כמה שנים זוגות מקבלים אחד את השני כמובן מאליו.. מדברים אחד עם השני לפעמים בצורה בוטה שעם חברים לא יעזו.. כל מיני גינונים קטנים הופכים לשיגרה והורסים אחד לשני..נגיד כמו הפלצות אחד ליד השני.. שהבעל מפסיק להתגלח כל יום שהוא זורק את הגרביים המסריחות שלו על הריצפה.. שהאישה מפוצצת חצ'קונים לידו או משתינה עם דלת פתוחה .. כל אלה הורסים את מה שהיה רק בהתחלה.. אז כבר מאבדים את התשוקה אחד לשני.. הרי בוא נודה על העובדה, עם המאהב/ת לעולם נריח טוב..תמיד מבושמים ומצוחצחים. לעולם לא נפליץ או נעשה גראפס ..תמיד נתנהג בעדינות ומתיקות ולא נספר את כ-ל מה שקורא לנו..וזה כל הקסם בלבגוד..שמקבלים את הדובדבן שבקצפת מהמאהב/ת בלי כל המסביב שיש בכל בית לאחר שנים של מגורים יחדיו.. תנסי להיות מסתורית בפני בעלך..תטפחי את עצמך..תעשי ספורט.. תפלרטטי עם גברים ...תראי קורנת ונוצצת..ואז בעלך פתאום יבחין בך.. תנסי זאת ואל תתיאשי..כי עמוק עמוק בתוכו הוא אוהב אותך אחרת הוא היה מתגרש ממך נכון?! אז אל תאבדי תקווה ..תתחילי לעבוד על עצמך ועל האושר ש-ל-ך!!! מקווה שעזרתי לך קצת... את זה בשירשור קודם שלך אז אם לא קראת אני מעתיקה שוב... ועכשיו אחרי שקאתי את זה.. תיהיי חכמה... תחשבי מה את רוצה לעשות עם המידע שיש לך? לפוץ את הנישואין? לשקם אותם? לנקום? מה?

תיאוריה לחוד ומעשים לחוד

אתה צודק בכל מילה שכתבת: בגידה אינה פרושה שהמאהבת יותר טובה ממך, ידוע אפילו שבהרבה מיקרים המאהבת פחות יפה, פחות חכמה ופחות מהכל. הרבה פעמים היתרון הבולט או היחיד שלה הוא עצם העובדה שהיא אינה האיזה החוקית- זה הכל. בשביל המאהבת מתכוננים, כפי שאמרת, ולא מגיעים אליה מסריחים מיום עבודה. בשביל המאהבת מפנים שעתיים שלוש בבית מלון ( כולל שרות חדרים) בשביל האיזה החוקית משאירים את שעות הלילה המאוחרת בשביל לזיין ולהרדם. האישה החוקית תמיד מזכירה לכם מה צריך לתקן בבית ומה צריך לעשות עם ילד חולה, המאהבת רק מזקירה לכם. למאהבת אפשר לספר ה-כ-ל, ולקטר על האישה החוקית חופשי, בלי שיהיה מי שיתעמת איתך. עם האישה יש בעיה, צריך להסתיר שיש מאהבת, אם תגיד משהו שלא ימצא חן בעיניה היא עוד עלולה לענות ולהתווכח. כמו שאתה מצטחצח לכבוד המאהבת גם היא תלבש עבורך את תחתוניה הסקסיים ביותר. האישה, חיה איתך את חיי היומיום ותחתונים סקסיים לא תמיד נוחים, אז היא מרשה לעצמה בבית להכנס למשהו נוח יותר. בקיצור, המסקנה ברורה: לאישה החוקית כמעט ואין סיכוי מול המאהבת. בלי שום קשר מה תכונות האישה ומה תכונות המאהבת. אלה שני עולמות שונים שעונים על צרכים שונים. והאישה החוקית שלך היא המאהבת המופלאה של גבר נשוי אחר שאישתו המשעממת היא המאהבת המדהימה של גבר נשוי אחר וכך הלאה. הבוגדים רוצים להנות מכל העולמות- וכאן מתחילה הבעיה.

לדעתי דווקא כשמתחילים עם ההפלצות

אחד ליד השני ומשתינים עם דלת פתוחה, זו האהבה האמיתית. אז באמת אני מצפה למחוייבות מסויימת. ואני משתינה עם דלת פתוחה ליד כולם, כזו אני

תגובה מאוחרת אחרת

כתבת למעלה "לא ידעתי שבעלי יצירתי כל כך" וזה כל כך הזכיר לי את אשתי שלה כתבתי את היצירות הכי טובות שלי והיא לא השכילה להינות מהן אלא בחרה למתוח בקורת על האספקטים הזימתיים שבהם. אז הפסקתי לכתוב לה אבל לא הפסקתי לכתוב. אם עוד לא מאוחר מדי נסי לגרום לו להפנות חלק מהיצירתיות שלו אלייך. אם הוא אוהב אותך אני בטוח שהוא יישמח.

Nino72

New member
היי מתוקה...למזלך אני חצי עירקי

כך שהניק שלך ממש מדבר אליי חחח הכל תלוי במה שאת רוצה להשיג...חשבת על זה? מה את רוצה בסוף השביל...על פי זה תפעלי...

knunia

New member
עימות עם המאהבת

לפי דאתי צריך ליבדוק בבדאות ליפני העימות ביכדי לא לישרוף גשרים

אני מעוניינת להבין את המטרה שלך

להתקשר למאהבת כנקמה- לא לא לא. אני נגד נקמות. נקמה אינה פותרת מאום. היא סוג של אלימות להתקשר למאהבת כדי להביר לה שהיא חלק מסיטואציה שמחבלת ביחסים הזוגיים שלך - אפשרי. בתנאי שתדברי איתה בגובה העיניים ולא בצורה שיפוטית. שתקחי איתך לשיחה הזו את כל תורת השכנוע שאת יכולה להשיג. ושבמקביל תאירי עיניו של בעלך שנודע לך. אינך חייבת להבהיר לו כיצד. יסקרן אותו- אמרי שזה לא רלוואנטי. חשוב שתגיעו לשיחות עומק. נהגי מולו באומץ ובכנות מירבית. נסי להציע לו פתיחת דף חדש ביחסיכם. תוך הידברות שוטפת וניסיון הדדי לתרום למערכת יחסים נעימה ומיטיבה עבור שניכם.

למעלה