עימות עם המאהבת...כן או לא???

אבל זה שהיא ליד מחשב...

סוויטי - מה קורה?

אופה - מה נשמע?

למה תיבת המסרים שלי שוממת?
וכן, המחשב שלי משקיף אל המיטה. זה הוכיח את עצמו בעבר...

אופה - מה נשמע?

למה תיבת המסרים שלי שוממת?
וכן, המחשב שלי משקיף אל המיטה. זה הוכיח את עצמו בעבר...

אופה ברוך הבא

אתה יכול להעלות מצב תיאורטי (אך הגיוני) בו יסמין יכולה לצאת מורווחת מהשיחה? רווח לצורך העניין מוגדר כהרגשה טובה

בוודאי

אם היא תוכל לפרוק את המתחים, לומר להיא את מה שרובץ על ליבה זה יכול להקל עליה, זה יתן לה את ההרגשה שהיא לפחות ניסתה ועשתה את המקסימום. אך מצד שני התוצאה יכולה להיות מכאיבה. לכן כתבתי שאני לא מתכוון לייעץ אלה רק להעלות נקודות למחשבה

DON קישוט

New member
היה מדגדג לי בידיים

אבל מאמין שהייתי נמנע מעדיף לטפל בזה קודם בתוך הבית

אני הייתי מתעמת גם עם האישה וגם

עם המאהב, פשוט הייתי חייב להתעמת עם שניהם, כל אחת/אחד עימות שונה, אבל יורה לשני הכיוונים

jedyknight1

New member
להתעמת עם המאהבת כן!

ולהתעמת עם הבעל כן! זה לא יוריד מכבודך, אלא, יענה לך על הרבה דברים. אין שום חשש שתעשי כן.

אור36

New member
זה יכול להוסיף??../images/Emo140.gif

השאלה למה זה טוב, ואם הטעם "המתוק/מר"של השיחה לא יתפוגג לכאב עצום בנפש, את צריכה לשבת עם עצמך, ולראות האם זה בכלל שווה, (לדעתי האישית זה לא, ובטח לא יתרום לך להרגשה הכללית ) תעשי דברים שיחזקו אותך,ולא יחלישו, שתיהי חזקה אז.....אולי....

jedyknight1

New member
זה יכול להוסיף לא שקט....

אבל זה יכול להרתיע את המאהבת מבעלה ולאותת לה, שהוא גבר נשוי ולא פרפר רווק.

עימות עם המאהבת

כן, תתעמתי אבל מעמדה של כוח. אל תהססי לאיים עליה. בשום אופן אל תתחנני, אל תנסי לדבר על ליבה ולעורר רחמים. תהיי בוטה ומאיימת. אני גיליתי כבר לפני שנים שבעלי בוגד בי ואף ידעתי עם מי, ומכיוון שכל הזמן היו הכחשות מצידו, לא פניתי אליה, כי היה ברור לי שהיא תכחיש, אז בשביל לעמוד במצב הזה? רק נתתי לה להבין שאני חושדת בהם. התגובה "התרבותית" הזו שלי נתנה להם עוד כמה שנים של בגידה, עד שבסופו של דבר הוא התוודה. ואז כבר נקמתי: לאחר שבעלי התוודה גיליתי ביומניו שתעד את מועדי הפגישות שלו עם המאהבת שלו, שאותה הכרתי אישית. בנוסף לכך, בעלי, בפתיחות יחסית, גם תאר לי חלק מהמפגשים איתה . שלחתי לה מכתב מפורט עם פירוט מועדי מפגשי האהבהבים שלהם בליווי מפורט של כל מה שבעלי סיפר לי עליה. ( כן, אני יודעת שלא סיפר הכל....) שלחתי לתזכורת תמונות מבתי המלון בנתניה שבהם הם בילו ( כן, אני יודעת שגם על זה אני לא יודעת הכל...) טרחתי לשלוח העתקים מהמכתבים שלי אליה ל- 27 מחבריה ועמיתיה לעבודה- זה הכל ( והיא לא יודעת ולעולם לא תדע למי מהם). כשנלחצה ואיימה עלי באמצעות מכתב מעו"ד ( בעל של חברתה הטובה שקבלה אף היא את אחד מהמכתבים) שתתבע אותי על הוצאת לשון הרע, הבהרתי לה באמצעות עו"ד שלי שפרסום דברי אמת אינו נחשב להוצאת לשון הרע, ולכן אשמח להתבע ולספר כל מה שידוע לי.( אני לא ספרתי כלום לבעלה למרות שיש לי הטלפון שלו- היא בוודאי מכרה לו סיפור שמישהי ניטפלת אליה בלי שום סיבה...) עד היום אני מחכה לתביעה..... בשורה התחתונה- השרמוטה נלחצה, בעלה יודע שקרה משהו וגם אם אינו יודע פרטים היא כבר על הכוונת שלו, בעלי חטף ממנה על הראש על זה ש"בגד" בה ונתן לי תחמושת מעולה להתנגח בה, היא נאלצה לתת את הטלפון של בעלי לחברה עוה"ד על מנת שתדבר איתו. אז יקירתי, אם את יכולה לנקום תנקמי- אבל עם מחשבה תחילה- שלא תפגעי בעצמך!!!

../images/Emo31.gif לעולם לא הייתי עושה זאת !!!

אם הוא הלך זה בגלל שמשהו לא בסדר, הייתי מנסה לברר לתקן עד גבול מסויים גם לי יש את הכבוד העצמי שלי ולא אתן לאיש לעולם לדרוך עליו.

וואו , "נקמתי ונהנתי" ממש טלנובלה..

אני לא חושבת שאעשה מה שאת עשית. אבל למשוך את הבגידה עם אותה אישה שנים, בטוח שלא יהיה לי כח לזה.

כוח לבגידות

לאף אחד אין כוח לזה. את צריכה להיות קצת מתוחכמת ולתכנן איך להפיל אותו בפח. אולי כרגע לא כדאי אפילו שידע שאת חושדת, תהיי על המשמר, צלצלי אליו לעיתים תכופות יותר במשך היום, כשהוא אומר שהוא עסוק בפגישה ואת שומעת קול דממה דקה מהעבר השני, תביני מה אופי הפגישה ( כך היה עם בעלי, סיפר לי שהוא בפגישה בחולון, שתמשך עוד שעתיים, ומהעבר השני לא נשמע אפילו זמזום של זבוב, בדיעבד הסתבר שהוא אכן היה בפגישה, במלון העונות בנתניה.... אם את לא בטוחה במאה אחוז וגם אין לך שום הוכחות מוצקות ביד, אל תתחילי עם זה עוד. ממילא הוא יכחיש וגם תגרמי לו להיות יותר זהיר. כעת את בשלב של איסוף מידע. וכן, אני לא מקנאה בך - המחשבות מטריפות את הדעת. גם אני הוטרפתי עד שנקמתי- אחרי שקבלתי את המכתב מעוה"ד שלה- הרגשתי שאני ברקיע השביעי- הבנתי שהשרמוטה בלחץ אטומי ובכסח עם בעלי- למה עוד יכולתי לצפות????

להתחיל עם בעלה? רעיון גרוע

כך היא תכנס למעגל קסמים של בגידות. לדעתי, חשוב לברר מה התקלקל בינה לבין הבעל ולתקן, ובמקביל, לדאוג שיתקלקל משהו בין המאהבת לבעלה של המאהבת. כך היא לא תהיה היחידה שתצטרך לשמור שהם לא יחדשו את הקשר- גם בעלה של המאהבת יהיה על המשמר.....

למעלה