עם משעמם לכם ככה תיתפנקו :)

Smolkin

New member
עם משעמם לכם ככה תיתפנקו :)

1. http://www.youtube.com/watch?v=p6zjhc_ku8U 2. http://www.youtube.com/watch?v=Z10DC_kHoHU 3. http://www.youtube.com/watch?v=U2VxVA6WPL0

כמה אתה מדבר?!

שמע אתה נוסע טוב אז למה אתה מתעסק כל כך הרבה בפוזה ובחארטה סע על סקייט וזהו יעני מה כל טריק יש לך משהו מגניב לומר למצלמה? חלאס איפה הסקייטרים של פעם בלי הפוזה? כל אחד חושב שהוא ברנדון ביבל יאללה סע על סקייט ופאק דה רסט שמעת פעם?

לך תאכל יוגורט ותראה את זה למצלמה

לך תבכה שאתה גטו מגניב ואין לך כסף לציוד ושאתה חושב שככה תשיג ספונסר יא יצור! אולי תלך לעבוד? ילד מפונק בקיצור לך תזדיין יא פוזר

Smolkin

New member
ילדון מחשב בוא ....

תיראה אותי במציאות ותגיד לי את זה עם אתה לא תמות במקרה..

Niiz

New member
חחחח איזה אדיוט

ניגררר ניגגררר אני רוצה להיות טאג לאייף אז אני אומר שאני גטו ואין לי דלת למקרר יו יו בא מהשיכונים אל תעסק איתי נוסע סקייט ושם זין על הסיסטם יא ילד נותנים לך עצה חיובית קח אותה וסתום תפה סע סקייט ותפסיק זיין תשכל כושי

123456141

New member
בואנה יא טמבל

אלכס באמא שלי אתה פאקינג הומו פוזר מסריח כל החיים שך אתה רק מחפש שיגידו עלייך משהו טוב קיצר פאקינג סתום תפה וסע סקט עם אתה כזה פרו כמו שאתה חושב יא טמבל כמה שאתה רק מספר כמה שאתה וואנה בי גטו וקול וזה אתה רק מוציא את עצמך עוד יותר ילדה קטנה

R O N M

New member
חאלס כברררר

עזבו אותו כולם אמרו שחסר לפורום שלא מעלים לפה סירטונים וזה אז הוא העלה ואתם כמו לא יודע מה עפים עליו ככה אז מה עם הוא העלה כבר את הסרטונים האלה כל סרטון שמעלים כבר היה פה אלף פעמים אז חאלססס

מה אתה קשור?

לא עפים עליו על זה שהוא העלה סירטונים עפים עליו על זה שהוא יצור ומצלם את עצמו אוכל מנה חמה וזורק את הכפית וכל טריק שהוא עושה הוא אומר איזה משהו מפגר למצלמה בקיצור עפים עליו שהוא פוזר ומתעסק יותר מדי בלהראות מגניב במקום בלסוע על סקייט

Chenchookm

New member
כולכם צודקים אבל די

זה מעפן העניין עם לזרוק ת'כפית לרחוב והפוזות, אבל בכל זאת הבנאדם העלה לפה סרטונים והשקיע ואפילו העלה טריק טיפ שיש אנשים שזה עוזר להם אז כל הכבוד. הקטע של השויץ יעבור לו אני בטוח מניסיון (אחרת יעבור לו מהסקייט). סעו בכיף שלכם וחבל על המריבות. ולאלכס - עזוב אותך מאיומים אתה לא ילד בן 12 בוא לסוע במרכז ועזוב אותך מפוזות ושטויות יש לך כישרון לך תנצל אותו, בלי קשר רואים שאתה חומר סוס לסיירות, שם יחטפו אותך. חן

iftachF

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חומר סוס לסיירות חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני נפטר פה

Chenchookm

New member
זהו, גמרת אותו

עכשיו הוא בטוח מעלה פרופיל והולך לקרבי.

shdematiSM

New member
לי זה בכלל נראה בצחוקים כל עניין הדיבורים ומה

כואב לכם כ"כ יענו קיצר לא יודע חחחחח shlishit nigga thats wussup

Smolkin

New member
ילדי פורום גאייז ...

אלעק אני שוויצר אלעקקקקקקקק אתם חיים בסרט ..... חבל שאני ישבור לכם תסרט הזה ואני ממש לא צוחק אז זדיינו

123456141

New member
חחחחחחח

פעם הבאה שאני יגיע לבאר שבע אני יבוא להביא לך כאפההה שתעיף אותך "חצי שבע"... פחחח קוקסינל מי אתה בכלל יא מפגר אתה חושב שאתה יכול לדבר למישהו כאן בכלל?? סע סע יא טמבל

Smolkin

New member
אני ממש מעוניין שזה יקרה ...

בוא ניראה תבצע אל תדבר סתם .. איך קוראים לך ?

עזוב אחי הוא חומר סוס לסיירות

בטח יהיה משתמט מסריח כי הוא גטו מדי ללכת לצבא ולהגן על המשפחה שלו בבאר שבע בקיצור אלכס הוכחת שכמה שאתה יצור וכאן נכנס המשפט "השתיקה יפה לחכמים" באמת שכבר אתה לא יכול לצאת יותר טמבל ממה שיצאת אז פשוט סתום ת'פה... סתום ת'פה!!

למעלה