עם משעמם לכם ככה תיתפנקו :)

HASA 666

New member
תשמע אחי שים על כולם 1000 זין שיגידו

מה שבא להם תן להם פה כולם חכמים

הודעה חשובה לאלכס

אני מחפש טאלנטים חדשים לערוץ 2. הצורה שבה אתה מדבר למצלמה ומשתף את הקהל גרמה לי להתרגש..ממש הרגשתי כאילו אני יושב איתך שם באותו סשן ב7 מדרגות- ואני מצטט " מכה ראשונה, נולי היל רק שתדעו" אני מרגיש כאילו אני מסתכל על חיים הכט הבא תקפוץ לאולפנים, יש עתיד בתחום.

Smolkin

New member
חחח ...

בסבתא שלי שאני יזיין אותכם , ילדי פורום מזדיינים חושבים שאתם גברים ? בואו ניפגש באמא יאללה נווו כוסאמא שלכם מה השמות שלכם איך קוראים לכם ?

הלו גבר

בנאדם מנסה לפרגן לך קצת ולהכניס אותך לעולם הבידור.. לא רוצה לא צריך אבל אל תגיב באלימות

הייתי אומר לך איך קוראים לי

אבל זה מסווג אתה חומר סוס לסיירות אתה אמור להבין טוב את נושא הסיווג לא? יגיי

PHS GZ UP

New member
יאאאלה סתמו קוקסינלים במסך

בואו צאו לעולם תראו מי אתם ואם אתם מסוגלים לדבר ככה גם בחוץ......... אלכס הוא גבר אחושרמוטה ואם בא לו הוא ידבר למצלמה ויגיד מה שהוא רוצה וגם לאימא שלכם הוא יעשה ככה אם צריך.......... בקיצור תפסיקו להיות כמו נקבות שכל שניה יש לכם מה להגיד.......ויאאאלה זדייינו מפה....... אגב מי שרוצה לדעת מי אני קוראים לי אור ואני מבת-ים ושמי שמיתכוון גם לפתוח עליי פה אז אני מציע לשקול מילים....... פיססס

kantikus

New member
במקרה שדיברת אליי ..

יש לך בעיה בתחת כנראה .. יצאתי על הטמבל שכותב שטויות שם ולא עם אלכס .. אז תירגע וצא מהסרט קוקסינל תקרא לחברים שלך .. .. "אגב מי שרוצה לדעת מי אני " אני שיקר נעים מאד

PHS GZ UP

New member
אההה שיקררררררר נעים מאוד מר כוכב.......

אתה בטח מכיר אותי אז אנחנו לא צריכים להיפגש ומי שמכיר אותי מספיק טוב כדי לך לדעת שאתה לשמור על עצמך טוב טוב אחרי מה שאמרת.... כי אני עוד יתפוס אותך יבן זונה!

HASA 666

New member
שלום אני מורן חסה

ויש לי לומר לכם פה שכולכם וואחד עברייני מקלדת ואני ממש מפחד פאקיניג תפרגנו לבחור שהעלה סרטון כולו בסטייל ותשחררו כולכם מהפוזה ותלכו לסוע סקייט או לתת במישהי במקום לזיין בשכל פה אם אין לכם לכם משהו טוב לומר לבחור שהעלה תסרטון אז תשחררו ותגזגזו ואני לא מכיר בכלל תילד הזה ומי שמלכלך וואללה ... 666

PHS GZ UP

New member
יווו יוו סאן קאט דא שיט ניגה חסה.......

אני לא עבריין מקלדת.... אני עצמי ובלי לזיין תשכל תבוא ליסוע מחר...... phs bat yam gangsta style for life ese...666 nigga punk say what?!

למעלה