ערוצי הקרטל פצחו בקמפיין בחירות לבנט

דגלמנגל

Well-known member
והמנייה שלו מזנקת .
לאנשים יש זכרון קצר .....
.
אנשים מדלגים על מצופים, כדי לחצות מכשול מים. אם נעמדים על מצוף אחד, הוא שוקע, אבל אם דורכים עליו לרגע, כדי לקפוץ למצוף הבא, השקיעה קטנה. את ביבי צריך להזיז רק פעם אחת. אח"כ, לפני הבחירות, תוגשנה עתירות, לקביעת אי כשירותו להיבחר לראשות ממשלה ובג"ץ, שכבר חש את ה"רפורמה" על בשרו - ישמח להיעתר. בשלב הבא אפשר יהיה להתפנות לסלק את בנט.

evglev1

Well-known member
מנהל
אנשים מדלגים על מצופים, כדי לחצות מכשול מים. אם נעמדים על מצוף אחד, הוא שוקע, אבל אם דורכים עליו לרגע, כדי לקפוץ למצוף הבא, השקיעה קטנה. את ביבי צריך להזיז רק פעם אחת. אח"כ, לפני הבחירות, תוגשנה עתירות, לקביעת אי כשירותו להיבחר לראשות ממשלה ובג"ץ, שכבר חש את ה"רפורמה" על בשרו - ישמח להיעתר. בשלב הבא אפשר יהיה להתפנות לסלק את בנט.
אבל זה לא יהיה כל כך קל כי אם ביבי יסולק מהדרך לפחות מחצית מהח"כים הנבחרים של הליכוד יתמכו בבנט באש ובמים בנוסף למנדטים של בנט ושל ליברמן וגם גנץ ולפיד יחששו שיו"ר הליכוד הבא יקים שוב ממשלה עם חרדים וייתן להם הכול ויחשקו שיניים ולא יפילו את בנט.

דגלמנגל

Well-known member
אבל זה לא יהיה כל כך קל כי אם ביבי יסולק מהדרך לפחות מחצית מהח"כים הנבחרים של הליכוד יתמכו בבנט באש ובמים בנוסף למנדטים של בנט ושל ליברמן וגם גנץ ולפיד יחששו שיו"ר הליכוד הבא יקים שוב ממשלה עם חרדים וייתן להם הכול ויחשקו שיניים ולא יפילו את בנט.
פרה פרה. אם החילוניים ילכו להצביע וביבי יפול, זה עשוי לתת להם את ההבנה, שהחלפת שלטון בבחירות, היא ברת ביצוע.
באשר לבנט - איש לא שוכח את ההדתה, שדחף לספרי הלימוד, בחינוך הממלכתי, גם לא את התו הירוק והסכסכנות בין הורי התלמידים.
עם זאת, כמנהל פרויקט, הוא שם בכיס הקטן, את כל שאר המועמדים, לראשות הממשלה. צריך רק לוודא, שלא יהיה בידיו יותר מדי כוח
ושיוקף באנשים, שכבר הוכיחו את עשייתם השקטה ואת יכולתם לנהל מו"מ, מבלי להיסחט ולהפסיד את המכנסיים (לפיד, למשל ולא גנץ).

Cranio

Well-known member
פרה פרה. אם החילוניים ילכו להצביע וביבי יפול, זה עשוי לתת להם את ההבנה, שהחלפת שלטון בבחירות, היא ברת ביצוע.
באשר לבנט - איש לא שוכח את ההדתה, שדחף לספרי הלימוד, בחינוך הממלכתי, גם לא את התו הירוק והסכסכנות בין הורי התלמידים.
עם זאת, כמנהל פרויקט, הוא שם בכיס הקטן, את כל שאר המועמדים, לראשות הממשלה. צריך רק לוודא, שלא יהיה בידיו יותר מדי כוח
ושיוקף באנשים, שכבר הוכיחו את עשייתם השקטה ואת יכולתם לנהל מו"מ, מבלי להיסחט ולהפסיד את המכנסיים (לפיד, למשל ולא גנץ).
וגם לא נשכח את שני הבוגדים שהוא הביא בלי שכל- שיקלי וסילמן.

evglev1

Well-known member
מנהל
צריך להתאים אמירות למקרה / המצב הנדון.
הקלישאה שבחרת כדי להצדיק את הבחירה בבנט היא רדודה ומסוכנת.
אין לך מושג את מי בנט יבחר הפעם כדי לדעת אם למד את הלקח או לא. אז הוא בחר רשימה ימנית כי למרות ההתמודדות בתקופת הקורונה עם אלטרנטיבה למדיניות הסגרים הוא עדיין התמודד על משבצת מימין לביבי, עכשיו כשמושגי הימין והשמאל מעורערים לאחרים לא נראו שהוא יחפור שוב בשרידי הבית היהודי ששם מצא את אורבך וסילמן.

Cranio

Well-known member
אין לך מושג את מי בנט יבחר הפעם כדי לדעת אם למד את הלקח או לא. אז הוא בחר רשימה ימנית כי למרות ההתמודדות בתקופת הקורונה עם אלטרנטיבה למדיניות הסגרים הוא עדיין התמודד על משבצת מימין לביבי, עכשיו כשמושגי הימין והשמאל מעורערים לאחרים לא נראו שהוא יחפור שוב בשרידי הבית היהודי ששם מצא את אורבך וסילמן.
זה גם לא מעניין אותי.
הוא כשל בפעם הקודמת ויכשל גם עכשיו.
ובכלל, צריך לעשות ניקוי אורוות יסודי כולל גנץ, לפיד ובנט כמובן. להעיף את כולם כי אף אחד לא ראוי ולא מסוגל לשקם את המדינה.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה התגובה הילדותית הזאת ?
אם אני לא רוצה את בנט בגלל ביצועיו הכושלים בעבר אז המסקנה שלך היא שאני מרוצה מהממשלה הנוכחית?
נראה לך שהציבור בשר לבחור גוורדיה חדשה לגמרי של אנשים ללא ניסיון צבאי מעבר לשירות סדיר ובעיקר ללא ניסיון פוליטי? כמו שאליקים העצני ז"ל כתב כשהוא קרא לתמוך בבני בגין בבחירות 1999 אחרי קדנציה אחת ראשונה של ביבי, שמפלגה זה לא בגד שתופרים במיוחד למידותיך אלא אתה צריך לבחור ממה שקיים על המדפים. אז בשבילך יש את יאיר גולן, אבל גם אתה יודע שהוא לא יהיה ראש ממשלה בקרוב, בטח לא בבחירות הקרובות.

xyxy210

Well-known member
טוב, אז הבנו "מי לא" .
עכשו בוא ותאמר מי כן ? עם סיכוי סביר גם שיוכל להתממש....
למען הסדר הטוב.
להלן דעתי על בנט :
1. אינטלגנטי וחכם לא פחות מביבי. - יתרון.
2. יעמיד את המדינה ואזרחיה בראש דאגותיו ולא את הפן הפרטי/אישי/השקפת עולם.-יתרון.
3. חזונו על ארץ ישראל השלמה - חיסרון. אבל ראה מספר [2].

סה"כ נראה לי שיתרונותיו רבים מחסרונותיו.
וכישוריו [כן , אני לא ראיתי כשלונות במעשיו כראש ממשלה], בהחלט יכולים להציל את המדינה לאור מצבינו הנוכחי.

הייתי שמח אם יאיר גולן היה מסוגל להקים ממשלה רחבה, ואז הוא היה זוכה "בקולי" בבחירות.

Cranio

Well-known member
למען הסדר הטוב.
להלן דעתי על בנט :
1. אינטלגנטי וחכם לא פחות מביבי. - יתרון.
2. יעמיד את המדינה ואזרחיה בראש דאגותיו ולא את הפן הפרטי/אישי/השקפת עולם.-יתרון.
3. חזונו על ארץ ישראל השלמה - חיסרון. אבל ראה מספר [2].

סה"כ נראה לי שיתרונותיו רבים מחסרונותיו.
וכישוריו [כן , אני לא ראיתי כשלונות במעשיו כראש ממשלה], בהחלט יכולים להציל את המדינה לאור מצבינו הנוכחי.

הייתי שמח אם יאיר גולן היה מסוגל להקים ממשלה רחבה, ואז הוא היה זוכה "בקולי" בבחירות.
שום יתרון מעשי וביצועי אין לבנט והוא די דומה ומזכיר את נתניהו בהתנהלותו.
בתקופה של ממשלת השינוי הוא היה כשלון ומאז הטבח במקום שיוכיח את דאגתו הכנה לאזרחי מדינת ישראל בפרט ולמדינה בכלל
הוא התגלה במלוא אפסותו ,עסוק במצבו הפוליטי ומפנטז על ראשות ממשלה .

xyxy210

Well-known member
שום יתרון מעשי וביצועי אין לבנט והוא די דומה ומזכיר את נתניהו בהתנהלותו.
כנראה שחלמת חלום רע אם אתה מוצא איזה שהוא דמיון בהתנהלות של השניים הללו.
בתקופה של ממשלת השינוי הוא היה כשלון
אמירה סתמית ללא שום סימוכין.
ומאז הטבח במקום שיוכיח את דאגתו הכנה לאזרחי מדינת ישראל בפרט ולמדינה בכלל
הוא התגלה במלוא אפסותו ,עסוק במצבו הפוליטי ומפנטז על ראשות ממשלה .
ממש לא נכון, קשור כנראה לחלום הרע שחלמת.

או קיי. אז אמרת מי לא.....
מדוע לא טרחת לכתוב על "מי כן" ?

Cranio

Well-known member
כנראה שחלמת חלום רע אם אתה מוצא איזה שהוא דמיון בהתנהלות של השניים הללו.

אמירה סתמית ללא שום סימוכין.

ממש לא נכון, קשור כנראה לחלום הרע שחלמת.

או קיי. אז אמרת מי לא.....
מדוע לא טרחת לכתוב על "מי כן" ?
1. התעוררתי מזמן מהחלום הרע ששמו בנט וטוב שכך.
2. גם אתה לא הבאת סימוכין לגבי ניהולו המוצלח של בנט אז אל תבקר אחרים .
3. כי החלטתי בינתיים שלא לפרסם את המועמדים שלי.

xyxy210

Well-known member
1. התעוררתי מזמן מהחלום הרע ששמו בנט וטוב שכך.
2. גם אתה לא הבאת סימוכין לגבי ניהולו המוצלח של בנט אז אל תבקר אחרים .
למרות שזה לא הנושא, לבקשתך, אביא כמה מההישגים.
הראשון שבהם הוא עצם הצלחתו להרכיב ממשלה שכוללת בתוכה את מלוא מנעד האוכלוסיה. ימנים, שמאלנים,דתיים וחילונים, ואפילו מוסלמים.
בכלכלה - הורדת הגירעון למינימום.
בניהול ובמשילות - הממשלה התנהלה עם מינימום תקלות , ניהול מקצועי כאשר האזרח עומד בְּרֹאשׁ מַעְיָנָיה
ביטחון - שכנוע הממשל האמריקני שלא להוציא את משמרות המהפכה מרשימת ארגוני הטרור. ובמקביל חיסולים ממוקדים של בכירים אירניים.
יש כמובן עוד......
3. כי החלטתי בינתיים שלא לפרסם את המועמדים שלי.
יש לך מועמדים ? ברבים .....איזה כייף לך.

Cranio

Well-known member
למרות שזה לא הנושא, לבקשתך, אביא כמה מההישגים.
הראשון שבהם הוא עצם הצלחתו להרכיב ממשלה שכוללת בתוכה את מלוא מנעד האוכלוסיה. ימנים, שמאלנים,דתיים וחילונים, ואפילו מוסלמים.
בכלכלה - הורדת הגירעון למינימום.
בניהול ובמשילות - הממשלה התנהלה עם מינימום תקלות , ניהול מקצועי כאשר האזרח עומד בְּרֹאשׁ מַעְיָנָיה
ביטחון - שכנוע הממשל האמריקני שלא להוציא את משמרות המהפכה מרשימת ארגוני הטרור. ובמקביל חיסולים ממוקדים של בכירים אירניים.
יש כמובן עוד......

יש לך מועמדים ? ברבים .....איזה כייף לך.
1.הצלחת הרכבת הממשלה נתונה ללפיד שכדי להקים אותה הוא ויתר ופינה את מקומו לבנט תחילה.
2. על הורדת הגירעון היה אחראי ליברמן, שר האוצר.
3. הממשלה התנהלה בשקט יחסי הודות לשרים שהשתדלו למלא את תפקידם ולא בזכות בנט.

על החסרונות של בנט דיברנו ואין טעם לחזור שוב עליהם.

xyxy210

Well-known member
1.הצלחת הרכבת הממשלה נתונה ללפיד שכדי להקים אותה הוא ויתר ופינה את מקומו לבנט תחילה.
2. על הורדת הגירעון היה אחראי ליברמן, שר האוצר.
3. הממשלה התנהלה בשקט יחסי הודות לשרים שהשתדלו למלא את תפקידם ולא בזכות בנט.

על החסרונות של בנט דיברנו ואין טעם לחזור שוב עליה
ואללה הצלחת להפתיע אותי.
אני מבין ממה שכתבת שהמשפט האלמותי מבחינתי
הוא הראש - אז הוא אשם.
לא תופס אצלך .
חבל.

למעלה