ערוצי הקרטל פצחו בקמפיין בחירות לבנט

evglev1

Well-known member
מנהל
?
מי הראש ומי האשם שאני צריך להצביע עליו ושלא הצבעתי עליו לדעתך?
אם בנט לא אחראי על הישגי ממשלתו כראש ממשלה אז גם ביבי לא אחראי על כישלונות ממשלתו כראש ממשלה. אם התקציב כולו הישג של ליברמן, אז העדר ביטחון בישראל כולו לחובתו של גלנט ולא לחובתו של ביבי.

Cranio

Well-known member
אם בנט לא אחראי על הישגי ממשלתו כראש ממשלה אז גם ביבי לא אחראי על כישלונות ממשלתו כראש ממשלה. אם התקציב כולו הישג של ליברמן, אז העדר ביטחון בישראל כולו לחובתו של גלנט ולא לחובתו של ביבי.
השוואה מטופשת ולא נכונה.

evglev1

Well-known member
מנהל
1.הצלחת הרכבת הממשלה נתונה ללפיד שכדי להקים אותה הוא ויתר ופינה את מקומו לבנט תחילה.
2. על הורדת הגירעון היה אחראי ליברמן, שר האוצר.
3. הממשלה התנהלה בשקט יחסי הודות לשרים שהשתדלו למלא את תפקידם ולא בזכות בנט.

על החסרונות של בנט דיברנו ואין טעם לחזור שוב עליהם.
זאת המנהיגות שבנט גרם לשרים לעבוד, בעוד אצל ביבי השרים חוץ מיואב גלנט, משה ארבל ומיקי זוהר עוסקים רק בקמפיין לקראת הבחירות הבאות וכל המהלכים שלהם נועדו לשיווק עצמי בפרימריז בליכוד ואת מפלגתם במפלגות החרדיות ואצל בן גביר.

Cranio

Well-known member
זאת המנהיגות שבנט גרם לשרים לעבוד, בעוד אצל ביבי השרים חוץ מיואב גלנט, משה ארבל ומיקי זוהר עוסקים רק בקמפיין לקראת הבחירות הבאות וכל המהלכים שלהם נועדו לשיווק עצמי בפרימריז בליכוד ואת מפלגתם במפלגות החרדיות ואצל בן גביר.
תגיד, במה אתה שונה מהביביסטים בהערצה העיוורת שלך בבנט?
אין הבדל.

evglev1

Well-known member
מנהל
תגיד, במה אתה שונה מהביביסטים בהערצה העיוורת שלך בבנט?
אין הבדל.
אני מודה שיש דמיון אבל אני לא שפוט ואני יודע גם להעביר ביקורת. כשבנט קרה ליהודה ושומרון גדה מערבית הוא גרם נזק גם לתדמית שלו וגם לממשלתו, האמירה הזאת שימשה את סילמן במעשה הבגידה שלה ובנסיבות שלו שביבי כל הזמן מאשים אותה בעריקה לשמאל, ביטוי כמו "גדה מערבית" הוא אוצר עבור האופוזיציה. וגם כן לח"כ יום טוב חלפון נגרם עוול שאפילו עלה בתפקיד של כהנא במשרד הדתות כדי להחזיר אותו לכנסת, גם אם זאת לא הייתה הכוונה, הסמיכות אם עליית חלפון להר הבית לסילוקו מהכנסת פגע מאוד בתדמית של בנט כאיש ימין בממשלת השינוי.

אני מעריץ אותו אבל לא רואה בו לא אל ולא חצי אל.

Cranio

Well-known member
אני מודה שיש דמיון אבל אני לא שפוט ואני יודע גם להעביר ביקורת. כשבנט קרה ליהודה ושומרון גדה מערבית הוא גרם נזק גם לתדמית שלו וגם לממשלתו, האמירה הזאת שימשה את סילמן במעשה הבגידה שלה ובנסיבות שלו שביבי כל הזמן מאשים אותה בעריקה לשמאל, ביטוי כמו "גדה מערבית" הוא אוצר עבור האופוזיציה. וגם כן לח"כ יום טוב חלפון נגרם עוול שאפילו עלה בתפקיד של כהנא במשרד הדתות כדי להחזיר אותו לכנסת, גם אם זאת לא הייתה הכוונה, הסמיכות אם עליית חלפון להר הבית לסילוקו מהכנסת פגע מאוד בתדמית של בנט כאיש ימין בממשלת השינוי.

אני מעריץ אותו אבל לא רואה בו לא אל ולא חצי אל.
מספיק שכתבת שאתה מעריץ אותו .....

evglev1

Well-known member
מנהל
1. התעוררתי מזמן מהחלום הרע ששמו בנט וטוב שכך.
2. גם אתה לא הבאת סימוכין לגבי ניהולו המוצלח של בנט אז אל תבקר אחרים .
3. כי החלטתי בינתיים שלא לפרסם את המועמדים שלי.
יש רע ברובו ורע במיעוטו וברור שלכל אימא שאין לו כיפה שחורה על הראש לא חרדית ולא חרד"לית בנט היה בשבילו טוב יותר מביבי. נכון שבנט לא כוס התה שלך בתור שמלאני, אבל ברור שבנט פעל למען האינטרסים שלך כאזרח יותר מביבי וגם עכשיו בנט כאדם פרטי דואג לאינטרסים של אזרחי ישראל יותר מביבי כראש ממשלה שמחויב לכך.

evglev1

Well-known member
מנהל
שום יתרון מעשי וביצועי אין לבנט והוא די דומה ומזכיר את נתניהו בהתנהלותו.
בתקופה של ממשלת השינוי הוא היה כשלון ומאז הטבח במקום שיוכיח את דאגתו הכנה לאזרחי מדינת ישראל בפרט ולמדינה בכלל
הוא התגלה במלוא אפסותו ,עסוק במצבו הפוליטי ומפנטז על ראשות ממשלה .
דווקא הוא עסק בהסברה בדיוק כמו נועה תשבי ולא היה אכפת לו שההסברה של עמדת ישראל והצרכים של ישראל משרתת את יריבו ביבי. בנט אכן דומה לביבי של שנות התשעים, אז עוד היה אכפת לו מהמדינה, יש לזכור מי הראשון בישראל שדיבר על הגבלת קדנציות לראש ממשלה. רמז: הוא וזה שמתעקש להיות ראש ממשלה עד סוף חייו כמו מלך הם אותו האדם בדיוק. ומה שזוכרים ששחרר את השיח יאסין, אבל הסיבה שהוא לא היה מוכן שסוכני מוסד ישלמו בחייהם על פאשלה שלו. ביבי הושחת משנים רבות בשלטון, מה שמוכיח שגם במשטר פרלמנטארי צריך להגביל כהונה של ראש ממשלה כי אחרי עשור ומעלה ברצף בשלטון "המדינה זה אני" בא באופן טבעי. למזלינו כל הפוליטיקאים מהאופוזיציה מסכימים על הצורך להגביל קדנציות של ראש ממשלה ואם מישהו מהם יהיה ראש ממשלה הוא ידאג לזה ואפילו בליכוד דוד ביטן בעד בתנאי שלא יהיה רטואקטיבי.

Cranio

Well-known member
ולפיד הביא את פנינה טומאנו שטה שכנראה הביא אותה רק בגלל המוצא האתני שלה שהיא מיד חברה לביבי וגנץ כשכחול לבן המקורית התפרקה.
אבל אבל אבל
תתחיל לענות לעניין ואל תגיב בהתפתלות על משהו אחר שאין לו קשר לשני הבוגדים.

אנשים מדלגים על מצופים, כדי לחצות מכשול מים. אם נעמדים על מצוף אחד, הוא שוקע, אבל אם דורכים עליו לרגע, כדי לקפוץ למצוף הבא, השקיעה קטנה. את ביבי צריך להזיז רק פעם אחת. אח"כ, לפני הבחירות, תוגשנה עתירות, לקביעת אי כשירותו להיבחר לראשות ממשלה ובג"ץ, שכבר חש את ה"רפורמה" על בשרו - ישמח להיעתר. בשלב הבא אפשר יהיה להתפנות לסלק את בנט.
הבעיה שכולם יודעים את זה לא רק אתה.

ולכן הליכודניקים לא מורידים את ביבי.

הם יודעים שלא רק נימאס מביבי אלא נמאס מהליכוד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הבעיה שכולם יודעים את זה לא רק אתה.

ולכן הליכודניקים לא מורידים את ביבי.

הם יודעים שלא רק נימאס מביבי אלא נמאס מהליכוד.
רגע. רגע. מה מציע הליכוד?
ערימה של אפסים פורעי חוק?
כמה מהם הם כאלה?
בוא ולא נמנה אותם כי קצרה היריעה.

אנשים בחרו ליכוד, לא כי הם מזדהים עם כל האפסים שהזכרתי.
אנשים בחרו ליכוד, כי הם רצו שהמלך ימשיך וישב על כיסאו.
אם המלך יודח, המפלגה הזו תתמוטט, כי אין לה מה להציע בלתו.

רגע. רגע. מה מציע הליכוד?
ערימה של אפסים פורעי חוק?
כמה מהם הם כאלה?
בוא ולא נמנה אותם כי קצרה היריעה.

אנשים בחרו ליכוד, לא כי הם מזדהים עם כל האפסים שהזכרתי.
אנשים בחרו ליכוד, כי הם רצו שהמלך ימשיך וישב על כיסאו.
אם המלך יודח, המפלגה הזו תתמוטט, כי אין לה מה להציע בלתו.
שום דבר לא השתנה,

ימין קיצוני רוצה גירוש וסיפוח.

ימין מתון רוצה אוטונומיה בשטחים

שמאל מתון רוצה 2 מדינות(לפיד אמר באו"ם)

שמאל קיצוני רוצה מדינת כל אזרחיה בישראל + מדינה בשטחים בשליטת הערבים.

ביב סה"כ איש מכירות של הימין המתון שגורף עמלה שמנה במיוחד.

למעלה