ערוצי הקרטל פצחו בקמפיין בחירות לבנט

Cranio

Well-known member
לפיד עבר כתוצאה מהביקורת על בנט, כל אחד יודע להיות חכם בדיעבד, ללפיד הייתה שנה שלמה למצוא את הבית הזה כשהוא ראה כמה לא מקובל על הציבור שימשיך לגור בביתו בתל אביב כשיקבל את התפקיד. כמו שגם ביבי דאג מראש שיקבל שהבית בקיסריה הוא מעון ראש ממשלה נוסף שאצל בנט לא היה בסיס חוקי, ואיילה חסון תקפה קשות על כך, ובצדק, וביבי דאג לבסיס החוקי. כל אחד יודע ללמוד מטעויות ונקודות תורפה של קודמיו.
קשקוש לא לעניין.

evglev1

Well-known member
מנהל
שקרן. ראו בתחקירים של איילה חסון את הברדק שבנט עשה עם המבצר שלו. אפילו בית במשפט קבע שנבנה ללא אישורים.
אם אתה מייחס אמינות כזאת לאיילה חסון, אתה צריך לקבל גם את זה שביבי אשם בפרשת בראון-חברון וביבי באמת ניסה לזכות את דרעי ולסגור איתו עיסקת טיעון מקילה בתמורה לתמיכת ש"ס בהסכם חברון.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם בנט לא היה מדגיש שוב ושוב בהופעות שלו בתקשורת שהוא האדם עם יכולות הניהול, בניגוד לשאר שלא יודעים לנהל, לא הייתי מדגיש שוב ושוב את הנקודה שהוא לא ידע איפה הוא אמור לגור.
זה טפל, בנט ניהל את הממשלה כמנכ"ל דירקטריון בעסק ולא כראש ממשלה כי הייתה קואליציה ללא מחנה משותף אידיאולוגי ובתפקיד מנכ"ל הממשלה הוא היה על הצד הטוב ביותר.

Cranio

Well-known member
בתקופתו החמאס לא ירה אפילו טיל אחד ולא שיגר אפילו עפיפון תבערה אחד.
אתה בטוח? כדאי שתבדוק כי אני יודע על 10 טילים שנורו מעזה בתקופה של בנט
ומספר הפיגועים בארץ עלה בתקופתו.
השקט מעזה לא מעיד על הרתעה או איום מצד ישראל. השקט הוא מקרי ובין הסבבים.
גם אל תשכח שהממשלה קמה מיד לאחר מבצע "שומר החומות", ובמידה רבה נהנתה מפירותיו.

בקיצור, שום הישג אין לבנט שהוא יכול להתגאות בו.

נערך לאחרונה ב:

evglev1

Well-known member
מנהל
השאלה היא אם בנט שיפר את יכולות הניהול שלו ואם יקרה מצב דומה בעתיד ידע איפה הוא אמור לגור. אני בספק גדול על זה.
אחרי שכל כך טחנו את הנושא הזה, אין סיכוי שלא למד את הלקח, כפי שבדיוק כשממשלת ביבי-גנץ נפלה על התקציב, אז הדבר הראשון שבנט ולפיד סיכמו על כללים להעברת התקציב וקבעו מיד תקציב דו שנתי שעל כך התפוצצה ממשלת ביבי-גנץ. כך את מקום המגורים זה הדבר הראשון שיסדיר והוא כבר בטח מתאם עם משפחתו עם הם מעדיפים לעבור מבתי ספר ברעננה לבתי ספר בירושלים לתקופה מסוימת או לחיות תקופה מסוימת עם אבא רק בסופי שבוע.

רוב הזמן נח

Well-known member
אחרי שכל כך טחנו את הנושא הזה, אין סיכוי שלא למד את הלקח, כפי שבדיוק כשממשלת ביבי-גנץ נפלה על התקציב, אז הדבר הראשון שבנט ולפיד סיכמו על כללים להעברת התקציב וקבעו מיד תקציב דו שנתי שעל כך התפוצצה ממשלת ביבי-גנץ. כך את מקום המגורים זה הדבר הראשון שיסדיר והוא כבר בטח מתאם עם משפחתו עם הם מעדיפים לעבור מבתי ספר ברעננה לבתי ספר בירושלים לתקופה מסוימת או לחיות תקופה מסוימת עם אבא רק בסופי שבוע.
אתה הזכרת לי משהו על הפקת לקחים.

לפני רצח תאיר ראדה היה מקרה מפורסם שעלה בתקשורת שכבר שכחתי לגמרי על מה שהיה בו. אני רק זוכר שדיברו בתקשורת על כמה המשטרה פישלה בחקירת משהו שקרה ושעכשיו יפיקו לקחים ויסדרו את הבעיה.

ואז זמן מה אחר כך קרה הרצח של תאיר. ושום הפקת לקחים לא התרחשה. פישלו גם שם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה הזכרת לי משהו על הפקת לקחים.

לפני רצח תאיר ראדה היה מקרה מפורסם שעלה בתקשורת שכבר שכחתי לגמרי על מה שהיה בו. אני רק זוכר שדיברו בתקשורת על כמה המשטרה פישלה בחקירת משהו שקרה ושעכשיו יפיקו לקחים ויסדרו את הבעיה.

ואז זמן מה אחר כך קרה הרצח של תאיר. ושום הפקת לקחים לא התרחשה. פישלו גם שם.
אוקיי גם השבעה באוקטובר קרא לאחר 50 שנה למלחמת יום הכיפורים ודיברו בדיוק על קונספציות שגויות וכל מה שהוביל למלחמה ולמחדל כדי שלא נספיק לעכל את כל הסרטים כדי שיקרה אסון פי כמה חמור יותר עם אותם מחדלים שהיו לפני 50 שנה. אבל ראשי ממשלה מפיקים לקחים וביבי וברק באו לפוליטיקה כטירונים ואחרי פסק זמן חזרו ככרישים בפוליטיקה במיוחד ביבי שמשחק עם המערכת הפוליטית בישראל כמו שקספרוב משחק שחמט.

xyxy210

Well-known member
תגיד, במה אתה שונה מהביביסטים בהערצה העיוורת שלך בבנט?
אין הבדל.
סליחה שאני מתערב, אבל הערצתו של יבגני לבנט [והוא אכן מעריץ נלהב שלו] זהה לחלוטין לשנאתך המתלהמת והלא מובנת לבנט.

גילוי נאות - יצא לי להכיר באופן אישי את בנט כאשר היה מנכ"ל של חברת "סולוטו". [חברת "סולוטו" אינה הנושא כאן !!!]
וכל מה שאני חושב עליו , [לטובה] נובע בין היתר גם מהיכרות זאת בנוסף למעשיו כפי שכבר נכתבו כאן.
חשוב לי לציין שהתמיכה שלי בבנט אינה "מאהבת מרדכי" , אלא מהסיבה שנכון לעכשו, הוא היחיד שיכול להציל את המדינה מידיהם של אלו שהורסים אותה .

כתבת : "ובכלל, צריך לעשות ניקוי אורוות יסודי כולל גנץ, לפיד ובנט כמובן."
ובנוסף כתבת שיש לך מועדפים שאינך מוכן לחשוף כרגע.
אני מניח שאלו מועדפים שיש להם את היכולת/אפשרות/סיכוי להקים ממשלה יציבה.

אם אתה נמצא באיזה חלום אוטופי, כדאי לך להתעורר, ומהר.
וישא"ק

למעלה