פדיחות מיתחת לסדינים

goeran

New member
לא

הרגשת?

dedikilcool

New member
חכה חכה

יהיו לך ילדים, עוד נראה אותך עם מדיניות הדלת הנעולה...

יש לי

החבר של גיל 17, באמצע סקס. פתאום סבתא שלו פותחת את הדלת לרווחה.... באה לראות את הנכד המקסים שלה. הפולניה, כמה שהיא לבנה, נהיית עוד יותר לבנה. אני קפאתי במקום!!!! יצאת מהבית כמו גנבת.

השאלה היא

איך חזרת לבית שלו אחרי זה? יכלת להיסתכל להורים שלו בעיניים? חחחחחחח... קורע!!! זה קרה לידידה שלי בבית שלה, רק שאבא שלה ניכנס לחדר ותפס אותה ואת חבר שלי

בטח חזרתי

עם העיניים למטה
רוב הזמן היא לא הייתה שם ולא נראה לי שהיא שיתפה את ההורים. כי הם היו כרגיל (מקסימים!) ואם אבא שלי היה תופס אותי????? - אין מצב שהיינו גרים באותה יבשת. אתה יודע מה, חבל, הייתי רואה עולם

כן כן... החבר של גיל 15...

אימא שלו באה להחזיר לו כביסה לארון כשאני בודקת מה מצב התחתונים שלו...

מעניין איך נגיב

אם אנחנו נתפוס את הילדים שלנו?? אם זה הבן בטח בעלי יהיה מבסוט. ואם זו הבת (שעוד לא הגיעה) - בואו נגיד שכדאי שאכין צנתר לשעת הצורך בבית. ואולי כדאי גם לעבור קורס עזרה ראשונה/החייאה

nice and sleazy

New member
אצלי זו הייתה האמא שלה ...חחח

הקדימה לחזור מהעבודה תפסה אותנו בסלון מתחרמנים על השטיח במקום לעשות בייבי סיטר לאחיה הקטן שישן . מזל שזה לא היה האבא שלה ...

אני

הגעתי עם הרכב למקום מבודד באמצע הלילה. התפשטתי וחיכיתי ברכב. ואז...הגיעו שני שוטרים
לבדוק את הרכב ותפסו אותי לא מוכנה... הם שאלו שאלות ולא ידעתי איפה לקבור את עצמי. הלב שלי דפק מהפחד עוד הרבה שעות אחר כך. בחיים אני לא מתפשטת יותר באוטו (לבד...).

הממ...למה לבד?

אתה אשקרה מאכילה את הגבר בכפית של כסף גם מגיעה עם האוטו, גם מתפשטת.. הוא רק צריך לבוא, לעשות את העבודה ושלום על ישראל. דרך אגב השוטרים שאלו אותך שאלות ערומה? סחטיין על הפדיחה, קיבלת ממני את כל הכבוד בשביל להיתפשט לבד באוטו, צריך חתיכת בייצים

sumerfield

New member
אפשר

מחירון ? <יש הנחה לאנשי כוחות הביטחון \ גמלאים \ סטודנטים ?> גם תמונה זה טוב...

למעלה