פורים שמייח

|המ../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo154.gif../images/Emo148.gif../images/Emo149.gif

דרך צלחת לווין פרטית תוכל ליקלוט

בשידור חי,יותר מערוץ MBC אחד, תכוון את הצלחת לווין הפרטית אל לוויני NILASAT 101/102 שבמיקום 7 מעלות מערב לפי קו רוחב גאוגרפי, ושיהיה בהצלחה,

gilriv

New member
?

הלווין של הצאט >_לי יש YES ואכן יש לנו גם ערוצים ערבים השידורים שלהם מצוינים בYES יש STAR ACADMY 6 ואני נתקל בריאלטי של מלבנון או בסוריה
STAR ACADMY {אני מסתכל בפרקים מיוטיוב -
גם יש פה בלוג טיוי העולמי { מתחת לבלוג החברתי של ישראל ומישהו מלבנון שידר נגיד את STAR ACADMY בשנה שעברה ...., יש עכשיו בערוץ 5 האיטלקי BIG BROTHER ?בבטח בלווין רואים פרק מלא שבטלוויזיה רואים את הקטעים המובחרים ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- זה גם מכוון ללילות בוגי

בכל זאת דרך צלחת לווין פרטית

יש יותר ערוצי MBC,מאשר מ YES ו HOT, בקשר לערוץ 5 של איטליה,עדיף שתקנה צלחת לווין פרטית ותכוון ל ללויני HOT BIRD במיקום של 13 מעלות מזרח לפי קו רוחב גאוגרפי, כי נראה לי שעוד מעט הערוץ האיטלקי 5 יהיה בתשלם ב YES, למה אני חושב ככה? האם אתה זוכר מה היה עם הערוץ הטורקי אינטרסטאר ב YES? סגרו אותו ורק שהלקוח ביקש פתחו אותו ועכשיו הערוץ הזה בתשלום, אותו הדבר קורה בYES עם הערוץ האיטלקי ערוץ 5,

ואם איך לך צלחת לווין פרטית אז בקשר

לאח הגדול איטליה, אולי מה שיש בקישור יותר למטה,ינחם אותך,

רמי כנס כנס

מה הם העורוצים של ספורט שניתן לקלוט חינם באיזה לווין לבחור כדי שיהיה לי ספורט חינם?

gilriv

New member
כן

וגם נגמר המבצע של YES {מחיר מבצע למנוי ערוצי דרמה אקשן וכו........... ?על כן רמי יש לי כמה פורטלים של רשתות הטלוויזיה בעולם כולל הערוץ ONLINE של נ"סא WWW.ITV ישראלמדה זה לינקים

gilriv

New member
אור היום {Star academy

בטלוויזה זה משודר בשעה 19.00 שעון ישראל תלחצו על השלט LBC תגידו לי אם זה נכון זה מחר יום שני

gilriv

New member
??

יש ערוץ של LBC נדמה לי זה רק שם בדיקטלים ובצלחת פרטית { קוראים לה ".justin.tv
זה גם אונלין ובחינם אולי -אפשר להיכנס אלי דרך האתר שלה JUSTIN.TV.COM אני צופה בזה כרגע מפורטל WWWITV

ראיתי האח הגדול בערוץ 2 בשביל ידע כללי,

וצירפו לשם דייר חדש ,כלב בשם לאקי חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

gilriv

New member
?

הוא רשם זה בשירשור למעלה מאיפה שאני -----------------------------------------------------------

זה משודר בערוץ LBC SAT

בלווין Nilesat 102 במיקום 7 מעלות מערב לפי קו רוחב גאוגרפי והתדר זה 12130V27500, זה משודר בימי שני בשעה 7 בערב לפי שעון ישראל, במילים אחרות,לפי זמן GMT בשעה 5 הצהריים,

gilriv

New member
בטלוויזיה {רגילה שם

!!!
בעיר לבנון ..בטח גם שם משודר בימי שני את כול הקטעים הערוכים רק שם יש מנחה כוסית במקום ארז טל ?המשעמם והרציני מדי העבד של ערוץ2 ואסי עזר מצחיק מאוד/אבל לקקן רציני של הפירסום

למעלה