פורים שמייח

התוכנית שערוץ 2 שידרה אחרי האח הגדול לדעתי

אני פחות אהבתי את זה, אם לזה חברת קשת קוראת הפקות מקור,אני מעדיף יותר לצפות בתוכנית ריאלטי, אם זה היה הפקת מקור עם מתח,אז כן,זה היה מתאים לי,לפי דעתי התוכנית הזאת ששודרה הייתה צריכה להיות כחלק ממהדורת חדשות של אקטואליה,כי לפי שם התוכנית,זה לפי דבר שקשור לאקטואליה, קראת את מסקנות ועדת מרדכי? יש בזה שעיף שנראה לי שעלול להרגיז את הזכייניות,למה? כי רשום בו שיוקצה סכוף כסף לתוכניות של הפקות מקור, שזה אומר שאם מבחינה כספית,הזכיינית תעדיף לשדר ריאלטי כי לא צריך בריאלטי לשלם כסף לתסריטאי שצריך לעשות רק מה שהוא אומר,שזה מייקר את המחיר בשביל זכויות שידור, שבמצב כזה אם למשל עד עכשיו,רוב הכסף עבר לריאלטי,אז למשל לזכיינית יש חלוקת כסף לשידור חופשי,וכסף שהוא לא לריאלטי, יוצא שיכול להיות שחצי הכסף הזה לא יספיק לריאלטי,והחצי כסף השני יספיק לתוכנית לא ריאלטי אבל תוכנית פחות איכותית,כי בדרך כלל דבר איכותי עולה יותר כסף, עד כדי כך שהפרנסה של הזכייניות יכולה להפגע,והן תאלצנה לפנות לבג"ץ,נגד החוק הזה, בקישור למטה אפשר לקרוא את זה עם עוד כמה דברים בתחום התקשורת,

לשם השוואה,נכון לעכשיו

נראה שמחיר חבילת בסיס בדיגיטל של HOT זה 201 שקל אז ב YES מחיר חבילת בסיס מ 1 לאפריל צריכה לעלות 204 שקל, אתם זוכרים שהיה אינטרנט דרך YES? אז בינתים YES מפסיקה את זה ללקוחות חדשים, אבל בחודש יולי צריך להתחיל השידור טלוויזיה הדיגטלי קרקעי,

gilriv

New member
למה יש לי הרגשה >שמנחם בן..

ההפקה תשמור עליו בסוד
כמו שהיא שמרה על יוסי בובליל ובסיום מישה/יו יזכה > אבל מה אכפת לי מVIP או איך שבחרו תמשתתפים ,אני אוהב האח הגדול BIG BROTER אני יחכה לתואמת שפרה למשל היא היתה מענינת לדברים יותר פראיים מדהים אותי איך האח הגדול {}חו"ל כל הבחורות שם המצלמות מראות הכול ,,בלי תקלה בשידור איך הבמאים שם מצלמים והמצלמה נשארת אפילו בחדרים חדר המקלחות וואי רמי

gilriv

New member
ראיתם {ערוץ24 ערוץ המוזיקה מנמל תל אביב

וואלה איזה מגניב היה אתמול עם טל פרידמן והקריות ששרו רוק ואפריים שמיר הבלוז הה..........

למעלה