פייסבוק האוגדן !

ag7

New member
הקשר בין חברים

מכירים את זה שאומרים שכל אדם מכיר כל אדם אחר בעולם דרך 5 אנשים? (חבר של חבר של חבר של...) השאלה שלי היא האם יש דרך לבדוק את זה ברשתות חברתיות? לדוגמא - איזה אפליקציה בפייסבוק, או משהו.. אשמח לתגובה,

7liel7

New member
פייסבוק

אני חדש בעסק של הפייסבוק... אז יש מצב שמישהו יוכל להסביר לי על פייסבוק? מה עושים שם בדיוק? מה יש שם? ועוד בקשה-אולי תוכלו להדריך אותי באתר כדי להכיר אותו יותר טוב?
תודה רבה

גלית 1967

New member
יש אפשרות-כנסי לכל כרטיס ../images/Emo20.gif

גם שלך וכל הפרטים כמו תאריך לידה וכדומה "לחיצים"

ailag

New member
לדעתי מכתב שרשרת סמוי

חוץ מזה שחסר סימן שאלה
הסופר וול הזה מעצבן אותי, 99% ספאם ולא נעים לי למחוק לחברים שלי הודעות. אבל לעזאזל, קורט צ'אפמן לא מעניין לי את קצה הזרת.

Purple Mushroom

New member
../images/Emo6.gif שאלה חשובה .

אני לא יודע . אבל ממליץ שהתשובה צריכה להיות בטאגליין ובקישורים של הפורום
.

SpinZ

New member
אני חושב שאנגלית זה די הכרחי..

אפילו אנגלית בסיסית...

Lady in red2

New member
נצל"ש בקשר לזה

חייבים לשים בפייסבוק תמונה? כלומר, ממש כולם שמים בפרופיל שלהם תמונה? פשוט אין לי תמונה עדכנית, במיוחד לא כזאת שאני מצולמת לבד.

Nimrod H

New member
פרינת!

אני מאדים אותך, את המומחית הרשמית לפייסבוק בפורום!

Superboi

New member
../images/Emo45.gifהבצפר שלי לא מופיע ברשימה בכלל.../images/Emo59.gif

ו-3 פעמים שלחתי להם אותו והם לא מוסיפים. מה עושים?

Superboi

New member
בתיבה העליונה../images/Emo59.gif

תכניס את האימייל שלך, ותבחר את הסיומת בחלון. בתיבה התחתונה תרשום את הסיסמה של האימייל שלך. ואז פייסבוק יחפשו ברשימת אנשי הקשר שבאימייל שלך למי יש פייסבוק.

RichardSmith

New member
ברשימת המנהלים יש אפשרות להסיר את הניהול...

של עצמך. מנהל יכול למחוק, לחסום, להגדיר...

לא פורום תמיכה, אבל

בכל זאת, פייסבוק זאת הרשת החברתית הכי מדוברת, מלוחששת ונצעקת. אני הולכת ברחוב, אין שני מטרים שאני לא שומעת את המילה פייסבוק מהפה של מישהו. אז במקום להילחם צריך להצטרף. אם לא לדבר פה על פייסבוק אז איפה כן? אתה רוצה שיפתחו פה פורום פייסבוק שיתחרה בנו? גם ככה אנחנו נאבקים על מקומנו בפורומייה, לא? היום יש כתבה בקפטן אינטרנט על לאן הולך המידע אחרי שאנחנו מתנתקים (מפייסבוק, מה ממה)? http://themarker.captain.co.il/captain/spages/938325.html והכותרת מתייחסת כמובן לספר של עוזי וייל, לאן הולך הזיכרון אחרי שאנחנו מתים. שאלה טובה, זו גם זו.

perrinat

New member
גם אני חשבתי על זה ../images/Emo2.gif

אני לא מכירה אפליקציה כזו. צריכים להמציא אותה!

למעלה